8

@BorzyKrzys jeszcze tylko brakuje żeby noc poślubna wrzucili w ppv na niebieską platformę xD

6

@blakkudium cóż za niespodzianka xD

7

@Frimpong nowy sezon, nowi zawodnicy, stare Atleti, które uja wygra

5

Nico chyba przy nowym kontrakcie też wynegocjował sobie wykonywanie karnych żeby wreszcie do 10 bramek ligowych w sezonie dobić
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JohnKennedy Wystarczy mi oglądania Bilbao przez ostatnie dwa lata w wiadomym celu. Pasuje już.

7

Ale muszą mieć wtyki w klubie skubani, że takie rzeczy wiedzą. Sport zaczyna sezon w formie xD

1

Co to za następny mistrz sztuki bramkarskiej?

0

@DonCarletto po co drogę zaczynają?

3

@kubix05 trochę szacunku. Będą walczyć o drugie jak przez ostatnie 3 lata ;)

0

@NeroTFP1 on tam na lewej stronie ma dosyć interesującego konkurenta, na którym Monaco pewnie będzie chciało dobrze zarobić w przyszłości więc cudów się nie spodziewam. Z resztą pobyt w Brighton był wymowny już.

3

@NeroTFP1 ale, Flick/Xavi/De Zerbi podobno się nie znają

0

@Hshdhrhdh pierwszy dzień wiary w proces. Czas zacząć sezon.

1

@BORO_12 to zawsze trochę loteria. Można i wyceniać potencjał Guille wyżej, ale Fermin już jest reprezentantem Hiszpanii i zawodnikiem regularnie dającym te naście punktów w kanadyjce co sezon i wysoką intensywność, a czy Guille takim będzie? Może tak, a może nie…jeśli mówimy o topowym zespole, a nie jakimś Ajaxie czy BVB, które funkcjonują z dużych sprzedaży to nie zawsze warto poświęcać gotową jakość na nadzieję czegoś lepszego co może nigdy nie nadejść. My walczymy o trofea i to jest nasz cel. Musiałby Guille profilowo i tym potencjałem go dosłownie deklasować, ale to już klub oceni, a w tych kwestiach akurat się rzadko mylimy.

0

@JohnKennedy dla mnie nasza struktura w ataku jest na tyle elastyczna, że spokojnie jest miejsce dla takiego typu napastnika. Lewy też siłą rzeczy się starzeje mimo, że nadal robi świetne liczby i trzeba będzie myśleć powoli co dalej. Plany taktyczne można korygować, a wątpię, że znajdziemy w przyszłości następcę Lewego, który by dał to samo bo jest chyba tylko jeden taki napastnik na rynku i nie do wyjęcia.

4

@JohnKennedy może i nie, ale ma inne zalety. W PSG żaden zawodnik w zeszłym sezonie tych 40 bramek nie strzelił. W Realu sezon wcześniej jak zdobywali dublet również. To kwestia jak cały atak będzie z nim funkcjonował, a nie tylko ile sam ustrzeli.

0

@JohnKennedy Lewy jest i dalej będzie ważny, ale już nie świrujmy cały szczególnie przy tak „dziwnym” spotkaniu. Ferran co raz lepiej czuję grę na tej pozycji choć charakterystykę ma inna jako napastnik. Bardziej typ jak Ekitike czy Isak.

0

Ma ktoś może link do dzisiejszej gali bokserskiej Itauma vs Whyte?

0

Ale ładnie skurczybyk przymierzył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@DonCarletto ale czy kogoś przedryblował? No właśnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Zły trener Hans Dieter Flick znowu nie wykazał się piłkarską mądrością i wystawił Raphinhe bez formy i samoluba Ferrana, który boi się konkurencji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hindus były jednak pewnie różnice systemowe i tutaj są jeszcze większe wymagania taktyczne i technicznie gdzie nigdy wybitny nie był w tych elementach. Pozostaje mieć nadzieję, że się uda.

1

Flick uparcie buduje Araujo. Jednocześnie mam obawy i ufam naszemu trenerowi. Oby się odkręcił chłop i wskoczył na poziom na jakim jeszcze nie grał.

0

Ansu i Pogba dalej z zaległościami nie łapią się do kadry meczowej Monaco

0

@cchesterr43 do zobaczenia za tydzień xD

0

@MonteChristo tryplet w sumie wygrał z pomocnikami na bokach(Grealish i Bernardo). Wszystko kwestia systemu jako całości ;)

1

@blakkudium maszyna Thomasa Franka ruszyła

1

@malypuzon ja chyba jednak wolę Kounde zostawić na PO jeśli nie będzie dramatycznej sytuacji na ŚO i niech walczy z Ericiem. Na ŚO chyba na ten moment najbardziej mnie przekonuje para Cubarsi-Christensen, ale zobaczymy jak to Flick ustawi.

2

@Laminedependencia to rywalizacja. Zawsze ktoś ma lepszą formę, a ktoś inny gorszą. Czasem też pojawiają się urazy jak pod koniec zeszłego sezonu. To też trzeba umieć wykorzystać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?