1

@tbas I bardzo dobrze

1

@mekston impostor, a nie piłkarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore musi bo robi tylko liczby i zapieprza na boisku za dwóch. To za mało ;D

9

@Faro a da się obydwu pochwalić czy trzeba się do obozów zapisywać? Inni zawodnicy i inne zalety xD

8

Czy oni powiedzieli Lakaka? xD

3

Jakby Fermin był Anglikiem to taki ofensywny pomocnik „z golem” i taką intensywnością kosztowałby luźno +€80m.

0

@Faro myślę, że warto rozważyć, że Flick jednak wie co robi i kto jakie role powinien pełnić w jego systemie

0

@matirix20 ale za rok lub wcześniej może go nie być bo są problemy z przedłużeniem. Makaroniarz jest wyjątkowo łasy na pieniążki, że aż PSG wymięka w negocjacjach.

3

Myślałem, że chłop już karierę zakończył, a ten znowu w lidze top 5 będzie śmigał :D

4

Ale mnie uwiera to odejście Inigo. Lubiłem skurczybyka i mam obawy jak będzie linia obrony bez niego funkcjonować. Araujo nawet jeśli się odbuduje indywidualnie to żaden z niego lider linii obrony bo ciężko wymagać od chłopa, który miewa problemy z myśleniem za siebie żeby myślał jeszcze za innych, Cubarsi dalej za młody i sam się uczy, Eric to bardziej uniwersalny żołnierz niż lider na teraz no i zostaje Andreas…tutaj największe nadzieje mam jeśli zdrowie dopisze choć też zazwyczaj widziałem go jako uzupełnienie do lidera to z pewnością ma odpowiednie doświadczenie, umiejętności i łeb na karku żeby podjąć to wyzwanie.

2

@Vurt przede wszystkim na zdrowego i dostępnego bo przy tej parze nic nie wiadomo

11

@mcsarna w intencji zdrowia Andreasa to ja bym nawet mszę wykupił jeśli by to dało gwarancję xD

4

@Who_you_mam nie jesteście gotowi na Gerarda „Malidniego” Martina w wersji 2.0

1

@Faro przesunie się zwyczajnie hierarchia czyli Araujo będzie, który jest drugim. Lewy/Gavi może wskoczyć, ale na piątego jeśli go wybiorą bo wcześniej jest jeszcze De Jong, Pedri i Rapha.

7

Niech Bóg ma Christensena w opiece xD

1

Szlag by ich trafił

6

Czyli ruch ala Gundo. Szwagry jak zwykle świetnie przygotowani byli do okienka, a dopiero co go przedłużyli na wiosnę…

0

@Faro Bobby chyba ogólnie nie ma aktualnie zbyt mocnej pozycji w klubie. Coś te brazylijskie gwiazdy ostatnio flopuja. Może Estevao się obroni chociaż bo na mnie najlepsze wrażenie robił w ostatnim czasie z tych brazylijskich wonderkidów.

7

Z tym Mareczkiem to tak naprawdę on jak i klub są winni całej sytuacji, a najgorzej na tym wypada Flick, na którego spada problem i musi go jakoś rozwiązać zanim wyjdzie z tego jakiś większy kwas jeszcze.

0

@MOLESTA już nie świrujmy choć na pewno nie jest to gotowy produkt i ciężko mu będzie w Bilbao osiągnąć pełnię potencjału. W każdym razie przynajmniej zarobi dobrze i presję ma mniejszą oraz może z bratem pograć. Co kto lubi.

5

Za taką formę w presezonie to chyba musi jak Rapha przemyśleć swoją dyspozycje na ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nightraider to w sumie nie jest łatwa sytuacja. Można mówić, że Toni być może ma większy potencjał czy chociaż zbliżony i możemy na tym wyjść finansowo na plus i sportowo co najmniej na zero, ale z drugiej strony to trochę taka niewiadoma. Może Toni jednak nie wejść na ten poziom, a Fermin już jest ograny na najwyższym poziomie i jest gwarancją pewnej jakości już teraz. My też nie jesteśmy już drużyną w ciągłej budowie, a realnie walczymy o trofea i potrzebujemy zawodników, którzy już mają tą jakość i doświadczenie zamiast wiecznie odmładzać zespół i przebudowywać. Najlepiej chyba będzie chłopaka wypożyczyć lub nawet sprzedać z zachowaniem 50% praw i klauzula odkupu żebyśmy ewentualnie mieli gotową alternatywę jeśli za rok/dwa czy trzy zrobiło się miejsce na jego pozycji, a sam chłopak by się rozwinął. Wszystkich niestety nie wprowadzimy do pierwszego zespołu.

7

Czekamy. Lubię Casado, ale Bernal sufit ma dużo wyżej. To piłkarski jednorożec z potencjałem na najlepszą 6 w futbolu za kilka lat. Tutaj nie ma miejsca na błędy i ta ostrożność jest wskazana.

0

@JohnKennedy lista transferowa

2

Co ten Gavi się odpalił z ciągiem na bramkę

4

@Faro masz, ale miej chłopie chociaż trochę instynktu samozachowawczego i zastanów się co piszesz o zawodniku z takimi osiągnięciami jak Rapha. Jest różnica między krytyką, a bezmyślnym hejtem.

4

@marcin62 na formę jaką szykuje na ten sezon chyba nie jesteśmy gotowi xD

7

@Faro dokładnie. Jeden z najgorszych ofensywnych zawodników grających w topowych klubach w Europie. Ja po presezonie wiem już wszystko.

3

@Faro dokładnie. Stawka meczu jest tak wielka, a Raphinha tak dramatyczny od miesięcy, że potrzebuje terapii wstrząsowej na już. Gra o swoje pozostanie w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?