ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lewangoalski zbliżone bardzo. Potwierdzenia na 100% nigdzie nie znajdziemy tylko przecieki i spekulacje, ale choćby wg popularnego Capology średnio zawodnicy zarabiają u nich po ujednoliceniu walut i opodatkowaniu praktycznie tyle samo co u nas. Ogólnie w samej Anglii chyba tylko City więcej płaci.
10
Tak mi mów. Czyli ofensywny pomocnik/fałszywy skrzydłowy, klasyczny przebojowy skrzydłowy i nowoczesny LO.
6
Ciekawe co Flick myśli o tych naszych złotych katalońskich standardach profesjonalizmu xD
2
@Lionel_Messi10 jeszcze znając życie dopiero jakby doszło do tragedii faktycznie to by im się oczy otworzyły i byłoby szukanie winnych, a teraz to kto by się przejmował. Lepiej zamieść pod dywan.
25
@Lionel_Messi10 cóż za wspaniała i skuteczna instytucja. Normalnie klasyczek „nie ważne kto zaczął macie się pogodzić” i pielęgnowanie patologicznych wzorców.
2
@blakkudium sportowo to świetnie dopasowany pod nasze potrzeby profil i jakość, ale nie ma szans żebyśmy byli w stanie wyciągnąć Diaza. Pytanie też jak długo będzie Marcus czekał na rozwiązanie swojej przyszłości.
1
@blakkudium si, ale niech to będzie chociaż zbliżony profil do naszych potrzeb lub jakość, a nie całkiem przeciwny biegun pod jednym czy drugim względem. Rynek zbyt wiele nie oferuje, a my mamy związane ręce, ale ruch dla samego ruchu też mnie nie przekonuje.
16
@blakkudium meh. Nie podoba mi się to grzebanie po śmietnikach innych klubów choć jest jak jest. Z takich odpadów chyba tylko ten Rashford mnie przekonuje o ile nie damy sobie wcisnąć obowiązku wykupu.
13
@blakkudium dajmy spokój xD
4
Z naszych mediów klubowych robi się machina propagandowa jak z RMTV. Oczywiście nikt nie zada Yamalowi niewygodnego pytania o wykorzystywanie osób niskorosłych na swojej imprezie urodzinowej…wstyd i hańba. Kto to widział.
3
@Faro w sumie zatrzymanie na kolejne lata takich zawodników ważniejsze niż jakikolwiek transfer jakby nie patrzeć. Chłopak jest filarem projektu sportowego i strategii marketingowej klubu na kolejne lata.
1
@marcin62 jak dobrze, że nareszcie kilka lat temu wyrwałem się z tego nałogu xD
2
@blakkudium niech naciska i czeka, a może w drugiej połowie sierpnia się doczeka
1
@macio_944 ta. Na otwarcie nowego Camp Nou będzie mógł minimajka z procy wystrzelić xD
7
Biorąc pod uwagę jego charakterystykę, bardzo obiecującą łatwość w pokonywaniu kolejnych szczebli oraz profile innych skrzydłowych w drużynie u-19 oraz Barcy Athletic jest to zdecydowany faworyt do pozostania w pierwszym zespole. Szczególnie wobec niekończących się problemów zdrowotnych Daniego Rodrigueza(który zwrócił już uwagę Flicka w tym sezonie, a mają kilka punktów wspólnych) oraz naszej sytuacji na rynku transferowym. Duże zaskoczenie zeszłego sezonu i kciuki będą mocno za niego trzymane.
2
Trochę szydera xD
2
@Faro smyki znowu na ratunek w tym sezonie. Szkoda, że tego Martina nie spieniężą po dobrym sezonie, ale kto wie. Może Flick widzi tam jeszcze jakieś rezerwy rozwojowe.
4
@blakkudium wysłać im Tebasa i Bartomeu jak najszybciej to się skończy rumakowanie
1
@Luciano99 chociaż tego Garcie sprawnie dopięli
1
Afery z Yamalem ciąg dalszy xD
https://www.instagram.com/reel/DMF-rXNo5Ym/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kapitan hawk chyba znalazłeś mu żonę. Jedynie musiałaby cały czas chodzić w tej charakteryzacji.
1
@blakkudium pewnie można było trochę więcej wycisnąć choć samo odejście było nieuniknione
13
Ja, naturlich. Die Wahrheit selbst.
1
Dalsze rozwinięcie tematu. Miał też umowę ważną jeszcze tylko do 2026.
@BORO_12
@blakkudium
11
@Frimpong musimy wam chyba wysłać Tebasa żeby trochę poszefował waszą liga
2
@KrwawiaceoczyVEB w sumie to nawet niecały rok temu, ale zaadaptował się świetnie i po przekonujących występach w drużynie u-19 pokazał się też z dobrej strony pod koniec sezonu w rezerwach
1
@BORO_12 sprzedaż byłaby dobra bo podobno Flick zdecydował się go nie powoływać na presezon i dlatego zdecydował się odejść, ale z dużo większymi prawami do zawodnika i najlepiej opcja odkupu.
0
@Ryoumen taki jest plan z tego przekazują media choć kręcili się też przy Ekitike, którego znowu Newcastle teraz chce sprowadzić więc coś może być na rzeczy
0
@BORO_12 ogólnie ich aktualny plan to chyba sprzedaż Darwina oraz zakup Isaka/Ekitike