3

Brzydkie kaczątko choć tym razem łabędzia z tego raczej nie będzie

1

@4drian0 musiałby ktoś od nich odejść bo mają full w ataku+droga do pierwszej jedenastki będzie mimo wszystko nie taka prosta. Twarzą projektu by też nie został.

4

W sumie ciężki wybór mamy teraz bo im dłużej przeglądam różne kandydatury tym bardziej przekonany jestem, że profilowo najlepiej skrojona pod nasze aktualne potrzeby kandydaturą jest Diaz. Poza wiekiem gdzie i tak pewnie z 3-4 lata mu spokojnie zostały na najwyższym poziomie bo on późno trafił na tą najwyższą intensywność to jedynym naprawdę dużym minusem jest fakt, że Liverpool w aktualnej sytuacji go nie puści albo za jakieś chore pieniądze. Każda inna opcja jak Rashfordy, Leao czy jakieś młode talenty jak Fofana, Nusa to albo nie ten profil, którego szukamy i takie trochę uzupełnienie z braku laku lub nie ta jakość jeszcze(i jak to z talentami bywa może nigdy nie być). Ciężka sytuacja.

1

@blakkudium potężny Bayern to pewnie prędzej czy później z braku laku potężnie przepłaci za kogoś. My nie możemy iść tą drogą xD

0

@kkbarca Ogólnie Diaz jest w tym momencie lepszym zawodnikiem i dużo bardziej pożądanym profilem przez nas więc nie dziwi, że on i Nico byli wyżej na liście, ale teraz szczególnie Liverpool go nie puści albo za jakąś astronomiczną kwotę. On też mało zarabia podobno co tylko podbija kwotę transferu więc nie przesadzajmy z tymi €50m bo jego wartość rynkowa jest wyższa. Na minus, że za 2-3 lata pewnie będzie musiał zejść ze skrzydła na stałe na środek. W każdym razie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i lepiej oszczędzić kasę biorąc nawet tego Marcusa na przeczekanie niż przepłacać.

3

@blakkudium może nie idealna opcja i profil, ale o taka będzie ciężko. Nico odpadł, kolejny idealny profilem Diaz nie do wyjęcia i pewnie za 2-3 lata zacznie przechodzić bardziej na środek ataku jak mu zaczną parametry fizyczne odrobinę spadać, Leao to tak 50/50 bo niby da Ci pojedynki i izolację na lewym skrzydle, ale bez piłki i w grze obronnej jest fatalny co u nas też jest bardzo istotne+ bardzo drogi. Dalej to już tylko jakieś smyki, które nie gwarantują jakości na już jak Nusa. Może rozsądnie będzie powalczyć o wypożyczenie Marcusa z OPCJĄ wykupu i ogrywać dodatkowo Virgiliego, który wydaje się chyba najszybciej z naszych młodych skrzydłowych robić aktualnie postępy i oszczędzić trochę kasy na przyszły rok. Ewentualnie mogą zabezpieczyć tego Cardoso Varele, o którym się mówiło na przyszły rok, ale to też melodia przyszłości. W każdym razie jak teraz nie ma wyraźnej okazji rynkowej to bym się na siłę nie pchał w coś do czego nie jesteśmy 100% przekonani.

2

Dobra, można się już rozejść. Pewnie spędzi karierę w Bilbao bo o ile wcześniej nie tyle sama klauzula co sama pensja zniechęciła większość klubów poza Barceloną i Bayernem(w PL wbrew pozorom nawet największe kluby wcale nie płacą więcej niż Barcelona, Real czy Bayern, a zawodników z pensją powyżej 10m netto jak Nico w całej lidze znajdzie się max 10), a teraz przy jeszcze wyższej pensji i klauzuli €100m płatnej w jednej racie(rzadkość przy tak dużych transferach) musiałby chyba zrobić sezon życia i 40g/a w Bilbao żeby ktoś się zdecydował. Teraz cały pakiet to koszt jak za zawodnika bezdyskusyjnej klasy światowej, którym dopiero musi się stać.

3

@Nazio_87 mały YE wiedział co jest pięć. Jeszcze jest filmik jak atakuje tą poprzednia laskę Yamala xD

7

Eksperci się zastanawiali czy lepsza jest liga wielbłądzia czy chamerykańska i kto dalej zajdzie na turnieju, a to brazylijskie fawele wszystkich podzieliły i okazały się najsilniejszą ligą spoza Europy na tym turnieju. Vitor „Hoki” win.

2

@Jackazz Si. Nie do wyjęcia jest raczej. Zbyt droga zabawa choć czysto sportowo moim zdaniem trochę niedoceniany w mainstreami i bardzo pasujący do tego co gramy.

11

Cocaina Ribery xD

0

@partymaker zrobimy sobie swojego Doue i uj. Chyba, że Lipsk za dużo krzyknie to wtedy już nie.

0

@tbas w sumie jeszcze mu się dostawało ostatnio za to, a wyszło na jego xD

1

@blakkudium tylko takie coś znalazłem. Ciężko ocenić ile w tym prawdy szczerze mówiąc. Jeszcze gdzieś mi mignęła maksymalnie kwota £40m czyli jakieś €47m.




4

@Lionel_Messi10 ciekawy zawodnik, ale warto pamiętać, że to dalej talent, a nie jakość na już. Może wstrzelić w pierwszym sezonie jak Doue(podobny case), ale równie dobrze może potrzebować więcej czasu lub nigdy do tego absolutnego topu nie dobić.

5

Ciekawy jestem ile by kosztował. Warto też pamiętać, że to profilowo idealny zawodnik(genialny 1-1), ale dalej musi się rozwijać. To taki poziom Nico sprzed powiedzmy 2 lat przy czym jest 3 lata młodszy(rocznik 2005 vs 2002). Mimo wszystko więcej niż ok €40m bym za niego nie dał raczej. Zbyt wiele do poprawy jeszcze ma. Do Lipska przeszedł za €21m rok temu.
@blakkudium
@BORO_12




0

@ACMaldini3 dla Chelsea, która w tym roku się wycofała bo uznała, że jest zbyt drogi(głównie przez pensję, która mu jeszcze wzrosła)? Dolicz też podatek i sama kwota odstępnego płatna w jednej racie to €95-100m. Żeby teraz odejść z Bilbao musiałby rozegrać taki sezon jakiego jeszcze nigdy nie rozegrał i zanotować ogromny postęp.

1

@Kaktusek pewnie się będzie dało, ale trzeba będzie poczekać do sierpnia żeby United zmiękła trochę rura. To nadal top 3 pensja w klubie gdzie go nie chcą oraz gdzie sam nie chce więcej grać.

5

@D10SLEO a może odwołanie i -15 punktów dla Evertonu?

1

Rashford na wypożyczenie i wzmocnić chociaż jeden bok obrony. Co zaoszczędźmy chomikować na kolejny rok gdzie będą nas czekały prawdopodobnie duże inwestycje.

2

@Szymemdymek Boże uchowaj przed tym głupkiem boiskowym. Najgorsza wersja Dembele u nas miała wyższe boiskowe iq. Zawodnik, który robi najwięcej wiatru bez korzyści dla drużyny na świecie. Ez Abde Premium.


1

@daniel32778 ja się mogę zgodzić, że w naszej sytuacji jest to opcja warta rozważenia, ale poza samą ceną(choć jeszcze go nie kupiliśmy) niechęć do jakości sportowej Diaza jest niezrozumiała dla mnie na forum. Idealny profil i bardzo duża jakość. Na minus jeszcze wiek, ale też nie ma znowu +30 lat tylko 28 i nie jest to bardzo wyeksploatowany piłkarz bo do Europy trafił jak miał 22 lata, a na tą najwyższą intensywność w PL dopiero jak miał 25 więc przed nim pewnie jakieś 3-4 lata gry na najwyższym poziomie spokojnie. Może dłużej, ale wtedy już raczej jako napastnik gdzie też grywał. Z resztą Rahsford jest tylko kilka miesięcy młodszy i duża dłuższa historia na tym najwyższym poziomie. To ten sam rocznik.

0

@DonCarletto bardziej chodzi o to, że już mu numer zabrali i dali kolejnemu jak jest jeszcze w klubie

3

W sumie ciekawe. Jest jaki jest i obie strony chcą się rozstać, ale nawet w tym maksymalnie przeciętnym United dalej jest wychowankiem i zasłużonym zawodnikiem, który reprezentował ich przez blisko dekadę.

0

@RoberDzik a rok temu do wzięcia był za €20m. Nasz ulubiony interes xD

1

@xvcWinterSoldier tutaj sprawa wydaje się oczywista. Oprócz oczywistej urazy to przy nowych warunkach ciężko by było mówić dalej o okazji rynkowej. Bilbao może sobie pozwolić na przepłacanie bo i tak prawie nie kupują, ale moim zdaniem nie jest warto 100 baniek i kolejnych ponad 20 rocznie pensji. To nadal zawodnik, który się musi rozwijać w wielu aspektach mimo niewątpliwego talentu.

1

@tbas Perisic przedłużył z PSV

0

@Tridente2015 zdziwiłbyś się, ale 100 baniek płatne z góry(większość transferów jest płatna w transzach rozbitych na lata, nawet Real teraz tak szybko Huijsena dopiął po miał klauzule w strukturze rozbitej na 3 raty co rok)+ co nawet istotniejsze to pensja, która już teraz będzie będzie go plasować w top 10 najlepiej zarabiających w La Liga czy Premier League to jest prawie gwarancja pozostania. Już teraz Arsenal czy Chelsea kręciły nosem aż się wycofały więc żeby się znalazł taki szaleniec to by musiał w tym Bilbao chyba z 40g/a zrobić.

To jeszcze przed przedłużeniem. Wbrew pozorom Barcelona w skali świata pensje dalej daje bardzo dobre i często lepsze niż w Anglii mimo, że tam więcej przepłacają za same kwoty odstępnego.


6

@KrwawiaceoczyVEB a jak go mają potraktować? Przecież to spłynie po nich i będą się milionerzy i tak widzieć kilka razy w roku w kadrze+ jakieś wolne i wakacje. To sprawa między nim, a naszym klubem.

1

@Ignareks może, ale ciekawe czy kibic, który rok temu zamówił sobie jego koszulkę z numerem Raphinhi dalej ją ma xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?