ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium to ta kostka nieszczęsna więc ciężko powiedzieć. Może potrzebuje trochę czasu jeszcze. Dużo lepiej odpowiedź na to pytanie pewnie zna ktoś kto ogląda Lipsk regularnie.
2
@blakkudium dla mnie Simons to plotka jakich wiele i temat na ten moment nie istnieje. Jest zbyt drogi i to kolejny ofensywny pomocnik, a nie skrzydłowy. Równie dobrze można próbować z Olmo na skrzydle. Natomiast przyjrzałem się jego statystykom z ostatnich dwóch sezonów Bundesligi, a konkretnie ilości i skuteczności dryblingów oraz ilości rajdów z piłką i ile terenu zdobywał z piłką przy nodze i dosyć ciekawy przypadek wyszedł. Sam Lipsk widziałem może ze 2-3 razy w tym sezonie, ale chyba musieli mu zmienić pozycję lub zaszły ogólnie jakieś zmiany w systemie bo o ile za zeszłym sezonie w każdej z tych statystyk był powyżej 85 centyla na tle skrzydłowych i ofensywnych pomocników z Bundesligi dosłownie jak topowy skrzydłowy tak w tym zliczył bardzo mocny spadek głównie jeśli chodzi o wygrane pojedynki i procent w stosunku do prób. Przez rok raczej mu się profil aż tak nie zmienił ani umiejętności nie zatracił więc coś musić być z pozycją/systemem Lipska.
1
@blakkudium liczby są ważne, ale sam profil zawodnika jest ważniejszy. Chcemy dorzucić coś czego nie mamy lub nam brakuje. Do tego od kilku lat liga holenderska i portugalska nie są zbyt wiarygodne jeśli chodzi o weryfikację. Ten 100-letni Perisic też prawie zrobił double-double grając 1000 minut mniej. Do tego nigdy nie grał w topowej lidze. Dla mnie kot w worku to ostatnie czego potrzebujemy teraz. Szczególnie jeśli jescze ten profil jakoś mega nie pasuje. Docisnąć United na wypożyczenie Marcusa i zająć się transferami wychodzącymi oraz przedłużeniami(De Jong dalej czeka w kolejce).
5
@VAMOS1899LaMasia po co on nam zmiennik Balde za 50 baniek?
0
@Lionel_Messi10 nie chcą przedłużyć czy nie mogą się dogadać co do warunków przedłużenia? Nadal jest mimo wszystko ważnym punktem, a jak chcą wyjść na tym na plus to ktoś lepszy by musiał przyjść.
1
@blakkudium czyli zostają przepłaceni lenie boiskowi lub koty w worku. Niech nie kombinują i wypożyczają tego Rashforda. Najgorsze co się może stać to, że zagra sobie te 1.5-2k minut i wróci do Manchesteru.
Paixao nawet w średniej lidze holenderskiej jakoś bardzo nie dominuje jeśli chodzi o pojedynki i rajdy z piłką więc to nawet nie profil jakiego szukamy. Nie wiem jeszcze jak wygląda jego ruch z piłką i bez piłki czy praca w obronie. Jakaś turbo promka też pewnie by nie był. Serio. Niech nie kombinują Szwagry za bardzo jak nie ma opcji sensownych.
4
@Lionel_Messi10 trochę dziwny ruch ze strony Atleti i RDP w tym momencie
0
@Faro no to w całej sytuacji najbardziej podważa jego intencje. Zostać sobie jeszcze rok mógł jak nie był pewien, ale nie nikt mu nie kazał takiej umowy podpisywać.
1
@July_6_BcN Pedriego to ty zostaw. On taki dobry bo mu dupy w głowie nie mieszają.
3
@blakkudium to teraz tym bardziej Diaz zostanie xD
@PatrykBarca zwycięstwo w LM i tak im nie grozi, a nie zdziwię się jak mu Conte łeb odblokuje+ trochę presja zejdzie i zacznie dobrze grać bo predyspozycje fizyczne i techniczne posiada dalej.
0
@Kibol_83 to super xD
0
@Eto'o9 R10 to chyba logiczne, że na dużo niższej pensji ;)
1
@Eto'o9 R10 skoro w tym roku raczej nie przyjdzie domyślna opcja na LS na stałe to nie zdziwiłbym się jakbyśmy za rok wykupili Rasha/sprowadzili innego topowego LS zamiast nowej 9, a Lewy zostałby jeszcze rok dłużej choćby jako zmiennik i joker.
2
@BORO_12 Marc chyba musi udzielić nowego wywiadu i zaktualizować swoją wypowiedź co do bramkarzy, którzy są w klubie.
11
@Kessie a może w rodzinne strony w gliniance zamieszkać?
0
@Eklerek pewnie nie, a Liverpool by musiał znaleźć co najmniej +120 milionów powodów żeby to miało chociaż cień szansy xD
0
@Eklerek jak ktoś nie chce widzieć to nie zobaczy.
1
@mkl87 głównie kwota transferu. Co pensji podobno zarabia mniej niż Nico w Bilbao nawet przed przedłużeniem i też nie powinno być problemów z dogadaniem się.
0
@PatrykBarca gdzie go widziałeś jak w pierwszej drużynie dopiero rozegrał swoje pierwsze 30-parę minut z Valladolid w tym sezonie? Chyba, że w Barcy Athletic lub Juvenilu A, których spotkania można obejrzeć na Barca One, ale w młodzieżowej drużynie był jedną z gwiazd, a w Barcy Athletic poza tym, że głównie był kontuzjowany to kilka razy odwracał losy spotkań jak wracał po urazach. Nie mówię, że tak nie skończy, ale potencjał tam był/jest choć często to nie wystarczy. Trzeba mieć też zdrowie, szczęście, odpowiedni mental, trenera i szereg innych czynników za sobą.
5
@Faro jest rok młodszy i na fali wznoszącej teraz, a Dani zatrzymany przez kolejne urazy, ale był okres gdzie również był gwiazdą Juvenilu A i robił furorę w młodzieżowej LM czy dawał mega impulsy w Barcy Athletic. To piłka i sytuacja się dynamicznie zmienia. Również dobrze Virgili może za rok odpaść bo się zatrzyma w rozwoju i znowu ktoś go zastąpi.
@takisobiektos to plus fetysz kupowania tylko młodych graczy ponad gotowa jakość ogranych graczy do topowego klubu to mój „ulubiony” typ kibica. Tacy powinni Chelsea kibicować. Ich polityka transferowa to normalnie perfekcyjny tryb kariery z FM’a xD
8
Z Danim przez jego ciągłe problemy zdrowotne wielkich nadziei nie wiążę już, ale jak Yamal ma być punktem odniesienia względem kolejnych młodych zawodników to możemy od razu wszystkich skreślić bo się kosmita trafił wymykający się wszystkim regułom xD
27
Skoro Rakitic kończy karierę to warto przypomnieć jaki to był steal bo sprowadziliśmy wtedy tego ważnego zawodnika na kolejne +5 lat za klauzule, która wynosiła wtedy €18m. Perfekcyjny deal. Jakbyśmy go jeszcze tak z rok wcześniej sprzedali jak były oferty to już w ogóle, ale i tak się zwrócił z potężną nawiązką wkładem sportowym w sukcesy. W Sevilli dostarczał hurtowo liczby i był gwiazdą, a u nas pokorny tytan pracy asekurujący stronę Messiego żeby ten mógł sobie człapać i oszczędzać siły.
0
@barteq kto powiedział, że będzie tańszy? Zapłacimy jak za gotowy produkt. Rok temu jeszcze większa surowizne Lipsk kupił za +€20m to myślisz, że ile mogą chcieć teraz? ;)
2
Ben Seghir jak Nusa. Niezła diagnoza profilu, który potrzebujemy, ale to dalej gracze do oszlifowania. Może nie całkiem surowi jak juniorzy dopiero wchodzący do dorosłej piłki, ale ryzyko dalej większe niż ukształtowanego gracza i niekoniecznie muszą już teraz bardzo pomóc sportowo, a nasze środowisko raczej nie ma cierpliwości.
2
@BORO_12 tak też sądzę. Lipsk potrafi w rozwój i sprzedaż w odpowiednim momencie, a on może za rok/dwa zwiększyć znacznie wartość więc teraz będą blokować lub podbijać nieproporcjonalnie cenę. Nie daj Boże jeszcze zaliczy takie pierwsze miesiące jak Doue w Paryżu to zaraz będzie bicie na alarm i panika.
@blakkudium dla mnie status na teraz jak Doue rok temu. Surowy potencjał choć daje już małe sygnały, że może być topem w przyszłości.
3
@blakkudium Nusa profilowo świetnie pasuje, ale ciężko go nazwać wielkim wzmocnieniem już teraz chyba, że się powtórzy historia jak z Doue, ale to bardziej hazard i myślenie życzeniowe niż logiczne przesłanki. Inwestycja w przyszłość z szansa na zwrot, ale na dziś nie jakieś wielkie wzmocnienie raczej. RB też go tanio nie sprzeda raczej.
13
As it should be
0
@Reviven może nawet nie tyle cele jeśli chodzi o konkretne nazwiska bo to nie zawsze jest możliwe, ale żeby dostał przynajmniej część profili, których potrzebuje.
0
@Barca_Big_Moment dobrze, że PSG jest teraz tak samo dobrą drużyną jak zawsze było
8
@vangoor tutaj nawet nie o to chodzi. Liverpool od początku go nie chciał sprzedać, a po tragicznym wypadku z ostatnich dni już w ogóle.