0

@FCBparasiempre Nie był Polakiem wg historyków, plus on sam za takowego się raczej nie uważał ;)

14

Adminie Barcy szybciej, bo mi ciśnienie nie wyrabia

1

@Zieliniak ja tam zacznę opijać transfer jak zobaczę oficjalke na tt Barcy

1

@barcadreed Ten co już sprzedaje XD

8

@Deviler XDD słynny kij w dupie wśród niemców zawsze bawi

1

"Mistrzowie Polski" hłehłe
Proste chłopaki z Mielca cisną te pyry bez spiny

2

Gdzie oficjalne fichado

2

@nelson25 Oby nie utracił tych zabójczych karnych

4

@QuaReL każdy wie, że to się w rok zwróci a transfer wyjdzie tylko na plus, prosimy o zaprzestanie słabego trollowania

1

@kkbarca Coś za mało się jaram, chyba muszę zobaczyć oficjalkę i prezentację

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać tego Lewandowskiego
#FreeLewy

5

15 lipca
Dzień wielkiego zwycięstwa nad niemcami pod Grunwaldem oraz nad niemcami z Monachium? ;))

9

Jak Lewy do nas trafi to się zesram z radości

0

@Sau_Ron na początku myslalem ze o Ekstraklasę chodzi XD

0

@koksik2700 aborcja dozwolona powinna być tylko w przypadku gwałtu lub poważnej wady wrodzonej, jak ktoś się chce pozbyć to już lepiej "sprzedać"/oddać parze, która nie może zajść w ciąże. Nie rozumiem jak można myśleć inaczej :p

1

Polecam HP ze Schreiber, poprawia humor

0

@Wojcio raczej wolałbym nie strzelać, właśnie zwłaszcza do własnych rodaków. Niezależnie od tego, po której stronie by stali

0

@Kondziubarca Masz racje, zapomniałem o nim

0

Czekajcie XDDD Odwołali mecz w Gdańsku bo się fani Lechii zaczęli tłuc? XD

0

Mielibyśmy Polaka w klubie, i to najlepszego w historii gdyby tylko grał w normalnym klubie a nie ba$#&nie

2

@Hellrider niemcy to idioci, którzy myślą że na Ukrainie to się skończy

1

@Krystian1588 ta XD fajnie by było
Spójrz na gorące ;)

3

Gdzie są Ci co wieszczyli 3-0 dla Qarabagu? :)

3

@PatrychoO O w mordę Bękarty wojny :O

1

@hayek sami "młodzi" tam są XD

0

Przyjdzie ten Lewy czy nie przyjdzie ;>

1

@AmigoBlancos Wardęga niby też, ale trochę mnie wkurza XD

3

@AmigoBlancos Polskie comentery to największy wysyp debilizmu.
Ale się czasem pośmiać srogo z tego można

0

Hm.. I co jak szwaby się wypną na te 50mln? Lewy ma plan B? Chyba skreślił inne kluby.
Wgl śmiech na sali, że musi do czegoś takiego dochodzić, zawodnik chce odejść a Ci go na siłę chcą zostawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?