Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre Nie był Polakiem wg historyków, plus on sam za takowego się raczej nie uważał ;)
14
Adminie Barcy szybciej, bo mi ciśnienie nie wyrabia
1
@Zieliniak ja tam zacznę opijać transfer jak zobaczę oficjalke na tt Barcy
1
@barcadreed Ten co już sprzedaje XD
8
@Deviler XDD słynny kij w dupie wśród niemców zawsze bawi
1
"Mistrzowie Polski" hłehłe
Proste chłopaki z Mielca cisną te pyry bez spiny
2
Gdzie oficjalne fichado
2
@nelson25 Oby nie utracił tych zabójczych karnych
4
@QuaReL każdy wie, że to się w rok zwróci a transfer wyjdzie tylko na plus, prosimy o zaprzestanie słabego trollowania
1
@kkbarca Coś za mało się jaram, chyba muszę zobaczyć oficjalkę i prezentację
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać tego Lewandowskiego
#FreeLewy
5
15 lipca
Dzień wielkiego zwycięstwa nad niemcami pod Grunwaldem oraz nad niemcami z Monachium? ;))
9
Jak Lewy do nas trafi to się zesram z radości
0
@Sau_Ron na początku myslalem ze o Ekstraklasę chodzi XD
0
@koksik2700 aborcja dozwolona powinna być tylko w przypadku gwałtu lub poważnej wady wrodzonej, jak ktoś się chce pozbyć to już lepiej "sprzedać"/oddać parze, która nie może zajść w ciąże. Nie rozumiem jak można myśleć inaczej :p
1
Polecam HP ze Schreiber, poprawia humor
0
@Wojcio raczej wolałbym nie strzelać, właśnie zwłaszcza do własnych rodaków. Niezależnie od tego, po której stronie by stali
0
@Kondziubarca Masz racje, zapomniałem o nim
0
Czekajcie XDDD Odwołali mecz w Gdańsku bo się fani Lechii zaczęli tłuc? XD
0
Mielibyśmy Polaka w klubie, i to najlepszego w historii gdyby tylko grał w normalnym klubie a nie ba$#&nie
2
@Hellrider niemcy to idioci, którzy myślą że na Ukrainie to się skończy
1
@Krystian1588 ta XD fajnie by było
Spójrz na gorące ;)
3
Gdzie są Ci co wieszczyli 3-0 dla Qarabagu? :)
3
@PatrychoO O w mordę Bękarty wojny :O
1
@hayek sami "młodzi" tam są XD
0
Przyjdzie ten Lewy czy nie przyjdzie ;>
1
@AmigoBlancos Wardęga niby też, ale trochę mnie wkurza XD
3
@AmigoBlancos Polskie comentery to największy wysyp debilizmu.
Ale się czasem pośmiać srogo z tego można
0
Hm.. I co jak szwaby się wypną na te 50mln? Lewy ma plan B? Chyba skreślił inne kluby.
Wgl śmiech na sali, że musi do czegoś takiego dochodzić, zawodnik chce odejść a Ci go na siłę chcą zostawić.