Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mój Boże!
Na Narodowym pełno matek z dziećmi i takiego dopingu nie słychać :D
Czuję się jak na meczu Premier League
0
Zalewski i Cash to dopiero zawodnicy
1
Gramy u siebieee
0
Holendrzy to są dziś na trybunach? :D
0
Ciary, doping TOP
Naszych słychać głośniej niz Holendrów :D
3
Taką Holandię z Cruijffem to my w 75' rozjeżdżaliśmy 4:1
0
@Dejwol skąd ta pewność
0
Dziś z Belgią remis czy jednak easy win?
0
@Momals11 i bardzo dobrze
0
Co z tym podcastem z Lewy, włączam a tu brak głosu totalnie
Ok, już działa
0
Widzę, że Lewy jak typowy Polak mówi co myśli, nie gryzie się w język
1
@MesQueUnClub96 to nie ma znaczenia, teoretycznie ;)
5
@Homeopata8989 Za takie coś powinna być anulka gola i czerwo
7
@tomek8756 do mundialu jeszcze daleko, forma Argentyny może wzrosnąć lub spaść. Ja bym się wstrzymał z wróżeniem
1
Leo dawaj jeszcze 2 żeby ten mecz nie przeszedł bez słuchu :D
0
Miałem oglądać Strangers Things ale jak Iga wygrała ;)
1
Takie świetne mecze Leo nie zostają zauważone bo Messi nie dokłada do nich bramek eh
4
Leo przyjeb solidnie, życzę Ci tej bramki
0
Błagam gol Leo na 3:0
0
Messi bezlitosny dla współrodaków, w końcu płynie w nim włoska krew ;)
1
Leo z pucharem wartym niby nic ale chyba jednak z pucharem!
Dalej Albicelestes
0
My dog stepped on the bee
0
@MessiTheBesst nie ma żadnego fenomenu, większość sobie jaja robi
0
Bale przy Lewym :DDD
1
Świderski, mi się wydaje czy on ma zawsze gola co (co najmniej) 2 mecze? :D
0
Akurat na bramkę zaslugiwalismy, a to że taka madrycka to już trudno ;)
1
@Roobo zluzuj majty
1
Kto by się spodziewał że gra bez polotu, bez ciągu na bramkę rywala tak się zakończy?
0
Jakim cudem tu jeszcze jest 0:0
Obie strony marnują na potęgę
0
Lewy hehe tu mi zaimponowales