0

Mój Boże!
Na Narodowym pełno matek z dziećmi i takiego dopingu nie słychać :D
Czuję się jak na meczu Premier League

0

Zalewski i Cash to dopiero zawodnicy

1

Gramy u siebieee

0

Holendrzy to są dziś na trybunach? :D

0

Ciary, doping TOP
Naszych słychać głośniej niz Holendrów :D

3

Taką Holandię z Cruijffem to my w 75' rozjeżdżaliśmy 4:1

0

@Dejwol skąd ta pewność

0

Dziś z Belgią remis czy jednak easy win?

0

@Momals11 i bardzo dobrze

0

Co z tym podcastem z Lewy, włączam a tu brak głosu totalnie
Ok, już działa

0

Widzę, że Lewy jak typowy Polak mówi co myśli, nie gryzie się w język

1

@MesQueUnClub96 to nie ma znaczenia, teoretycznie ;)

5

@Homeopata8989 Za takie coś powinna być anulka gola i czerwo

7

@tomek8756 do mundialu jeszcze daleko, forma Argentyny może wzrosnąć lub spaść. Ja bym się wstrzymał z wróżeniem

1

Leo dawaj jeszcze 2 żeby ten mecz nie przeszedł bez słuchu :D

0

Miałem oglądać Strangers Things ale jak Iga wygrała ;)

1

Takie świetne mecze Leo nie zostają zauważone bo Messi nie dokłada do nich bramek eh

4

Leo przyjeb solidnie, życzę Ci tej bramki

0

Błagam gol Leo na 3:0

0

Messi bezlitosny dla współrodaków, w końcu płynie w nim włoska krew ;)

1

Leo z pucharem wartym niby nic ale chyba jednak z pucharem!
Dalej Albicelestes

0

My dog stepped on the bee

0

@MessiTheBesst nie ma żadnego fenomenu, większość sobie jaja robi

0

Bale przy Lewym :DDD

1

Świderski, mi się wydaje czy on ma zawsze gola co (co najmniej) 2 mecze? :D

0

Akurat na bramkę zaslugiwalismy, a to że taka madrycka to już trudno ;)

1

@Roobo zluzuj majty

1

Kto by się spodziewał że gra bez polotu, bez ciągu na bramkę rywala tak się zakończy?

0

Jakim cudem tu jeszcze jest 0:0
Obie strony marnują na potęgę

0

Lewy hehe tu mi zaimponowales

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?