18

@Sulimo ruskie nie top? no chyba Cię coś świerzbi albo dobrych ruskich nie jadłeś

0

@PatrychoO Jak długą historię ma ta finalissima? :p
Serio pytam, była kiedyś rozgrywana? Z ciekawości. A puchar całkiem ładny

1

@barcelonaLM Już trzęsiemy portkami

0

@DonAndrzejos dla niej mogę się zadłużyć

17

Ale siądzie koszulka z Lewym

1

@FC1899Barca Ja to się mega cieszę, niezależnie od tego czy wybierze nas, czy PL czy Serie A, wolny wybór. Byle nie PSG&Real. Będzie robił furorę za granicą i to cieszy :)

1

@Survier nie psuj mi narracji :D

0

@LambiPL każda okazja do tego jest dobra XD

8

Kogoś jeszcze dziwi niemiecka pycha i arogancja? Przejawia się na każdym polu, od polityki do sportu wzdłuż i wszerz

1

@Kamilos84 moja opinia nic nie znaczy ale duży + za drugą część wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Robert Lewandowski: "Bayern nie jest poważnym klubem. Trudno mi sobie wyobrazić dalszą grę w Bayernie."

Takie słowa pojawiły się na FC Barca PL na facebooku, to jakiś troll? :o

0

@Uukasz_93 i Ci kibice wbiegający na murawę :D

1

Miedź Legnica, Widzew i Korona w e-klasie

1

Kiełb w objęciach trybun z golem na wagę złota

1

@Peszko07 jednak dogrywka

0

@Peszko07 mam nadzieję że karne ale chyba dogrywka

0

@mindbender84 Myślozbir to ogólnie warty zaobserwowania Twitterowicz ;)

2

@kapibara w każdym, zbyt bezpiecznie w większych miastach to tam nie jest

0

@Fan2005 Akurat Chrobry gra dość dobrze, ja się cieszę gdy do Ekstraklasy trafia nowy klub. Ale właściwie jestem neutralny dziś :)

0

Korona 2:2 Głogów.
Ciekawie będzie teraz w finale baraży

0

Pełny stadion w Kielcach. W finale baraży o miejsce w Ekstraklasie Chrobry Głogów prowadzi z Koroną 2:1 do przerwy

3

Nie cieszyłbym się z takich "wygranych" nawet jako madryciarz

0

Liverpool mocno ciśnie ale pójdzie jedna kontra i po ptokach

0

@Madridistaaa Macie, za każdym razem i także dzisiaj

0

Fani Liverpool'u chleją w paryskich pub'ach? Niezbyt ich wielu na stadionie

1

Boże.. Z roku na rok na trybunach coraz większe bydło.
Co im hymn LM zawinił? XD

0

Stresuję się jak gdyby grała Barca

0

@martin3131 Polska jest bardzo znacząca, w razie wojny swiat Zachodu nie może pozwolić by cała Polska została zajęta, to byłaby też katastrofa dla nich.
39' się nie powtórzy

0

Swoją drogą super, że tak zasłużony klub jak Widzew wraca do ligi


2

@MrPGG Powodzonka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?