Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Sulimo ruskie nie top? no chyba Cię coś świerzbi albo dobrych ruskich nie jadłeś
0
@PatrychoO Jak długą historię ma ta finalissima? :p
Serio pytam, była kiedyś rozgrywana? Z ciekawości. A puchar całkiem ładny
1
@barcelonaLM Już trzęsiemy portkami
0
@DonAndrzejos dla niej mogę się zadłużyć
17
Ale siądzie koszulka z Lewym
1
@FC1899Barca Ja to się mega cieszę, niezależnie od tego czy wybierze nas, czy PL czy Serie A, wolny wybór. Byle nie PSG&Real. Będzie robił furorę za granicą i to cieszy :)
1
@Survier nie psuj mi narracji :D
0
@LambiPL każda okazja do tego jest dobra XD
8
Kogoś jeszcze dziwi niemiecka pycha i arogancja? Przejawia się na każdym polu, od polityki do sportu wzdłuż i wszerz
1
@Kamilos84 moja opinia nic nie znaczy ale duży + za drugą część wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Robert Lewandowski: "Bayern nie jest poważnym klubem. Trudno mi sobie wyobrazić dalszą grę w Bayernie."
Takie słowa pojawiły się na FC Barca PL na facebooku, to jakiś troll? :o
0
@Uukasz_93 i Ci kibice wbiegający na murawę :D
1
Miedź Legnica, Widzew i Korona w e-klasie
1
Kiełb w objęciach trybun z golem na wagę złota
1
@Peszko07 jednak dogrywka
0
@Peszko07 mam nadzieję że karne ale chyba dogrywka
0
@mindbender84 Myślozbir to ogólnie warty zaobserwowania Twitterowicz ;)
2
@kapibara w każdym, zbyt bezpiecznie w większych miastach to tam nie jest
0
@Fan2005 Akurat Chrobry gra dość dobrze, ja się cieszę gdy do Ekstraklasy trafia nowy klub. Ale właściwie jestem neutralny dziś :)
0
Korona 2:2 Głogów.
Ciekawie będzie teraz w finale baraży
0
Pełny stadion w Kielcach. W finale baraży o miejsce w Ekstraklasie Chrobry Głogów prowadzi z Koroną 2:1 do przerwy
3
Nie cieszyłbym się z takich "wygranych" nawet jako madryciarz
0
Liverpool mocno ciśnie ale pójdzie jedna kontra i po ptokach
0
@Madridistaaa Macie, za każdym razem i także dzisiaj
0
Fani Liverpool'u chleją w paryskich pub'ach? Niezbyt ich wielu na stadionie
1
Boże.. Z roku na rok na trybunach coraz większe bydło.
Co im hymn LM zawinił? XD
0
Stresuję się jak gdyby grała Barca
0
@martin3131 Polska jest bardzo znacząca, w razie wojny swiat Zachodu nie może pozwolić by cała Polska została zajęta, to byłaby też katastrofa dla nich.
39' się nie powtórzy
0
Swoją drogą super, że tak zasłużony klub jak Widzew wraca do ligi
2
@MrPGG Powodzonka