Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Nazio87 co? Zmieniac klub bo przychodzi piłkarz którego nie lubi? XD
Woman moment
1
@Emhyr Będą się zachwycać Barceloną :)
7
@Herato Oczywiście że nie, mocno się jego gra poprawiła ale ta cena to śmiech na sali trochę
1
Warta fajne ma te kryte trybuny
1
Z ostaniej chwili: Robert Lewandowski wyraża chęć dołączenia do Barcy! :O
Szok, niedowierzanie, fascynacja. Jakbym słyszał to wczoraj, przedwczoraj i miesiąc temu
0
Wisła gra o być albo nie być
5
@taris jaka partia z powyższych jest okej? Praktycznie każda to dno
0
@P33ck na to się zapowiada że wrócą :)
0
Oby Widzew wrócił do tej Ekstraklasy :)
2
@Janiama Rosja zawsze szła w ilość, nie w jakość. Z nami też wygrywali tylko wtedy gdy mieli znaczącą przewagę. Tylko teraz tak łatwo nie będzie bo dzietność tam pada na łeb na szyję, tylko czekać az ludzie zaczną stamtąd masowo uciekać.
4
@Janiama wzmocni ludźmi którzy nie mieli broni nigdy w ręku? Posyła samych niedoświadczonych chłopaków, może chociaż zobaczą jak wygląda ich potężna Rosja w praktyce
0
Długo jeszcze? Ale się z tym pieprzą
1
Raków Częstochowa
Zwycięzca Pucharu Polski!!!
1
Ishak niemal jak Roberto z PSG
0
Straż Pożarna na pewno przeraziła się protestem fanów Lecha i teraz zmienia decyzję
1
Lopez to wizytówka Ekstraklasy
3
Chyba pojąłem ich logikę. Nie chcą porzucic opraw i wejść na stadion bo się boją że się legioniścj zejdą? :D
1
Zesrałbym się jakby teraz fani Lecha weszli :D
8
Raków zasługuje na znacznie lepszy stadion niż ten co mają teraz
3
14 tysięcy fanów Lecha pod stadionem XD
0
@AmigoBlancos Oni za każdym razem sobie chyba o nim przypominają jak widzą japę Ishaka xD
1
Najlepsze jest to, że cały Twitter stoi po stronie fanów Lecha za stadionem. I to nie jacyś fani, wszyscy dziennikarze i "znawcy" xd
0
@takisobiektos To chyba bardziej wina miasta XD
0
Może Raków zacznie w Polsce dominować choć na kilka lat jak Bayern. W końcu za ewentualnego mistrza i Puchar trochę kasy wpadnie
4
Kibice Rakowa zrobili sobie wypad do Warszawy, razem w grupie cieszą się meczem a Poznaniacy się prują
1
@hayek No właśnie. Nie chcą wspierać drużyny w finale, ich sprawa
1
Mega głupie prawo co do flag/opraw ale jeśli tylko dlatego kibice nie chcą wejść na stadion to troche beka
0
JEEEESST
Oby się teraz meczycho na Narodowym rozkręciło :D
0
Bardzo dobry film, zwłaszcza po ostatniej głośnej sprawie fałszywych oskarżeń wobec Deppa
0
Hahhahahahahaha