1

Lecimy z nimi yea

0

To byłby gol w ich stylu XD

2

Mam nadzieję, że się to skończy pogromem ze strony City a nie remontadą realu

5

Komentarz usunięty

0

@Piorun Nie tylko Śląsk, Legia i Cracovia nawet w Ameryce Płd. mają

1

Komentarz usunięty

2

Pogoń 1-0!
Ależ piękny mają stadion

4

Nikt:
Komentatorzy Ekstraklasy:
"Będą memy, sporo się tego o nim pojawi po meczu"

1

Mecz Pogoni z Legią, jakże ważny dla obu ekip. No i na pięknym, nowym stadionie :)
Aż odpale streama

3

Obczaiłem mecz Rakowa, no i mam nadzieję, że sięgną po mistrza. Niedawno liga niżej a teraz walka o mistrzostwo :)
Poza tym grają strasznie szybko i dynamicznie jak na drużynę z Ekstraklasy.

0

I cyk Stal na 3-2. Oby to rozbudziło Lecha bo nie grają jak mistrzowie

2

@DaPidejpi Wielkie dzięki za przypomnienie

8

Ale mnie denerwuje jak niektórzy głośno zaznaczają, że jedzą UKRAIŃSKIE hehe nie RUSKIE pierogi, nie wiedząc chyba, że "ruskie" oznaczało niegdyś właściwie "ukraińskie" XD

3

Czyżby MP dla Częstochowy?

36

Zgodnie z nowym prawem w Nigerii każdy gwałciciel zostanie chirurgicznie wykastrowany, a każdy gwałciciel dziecka z miejsca dostanie karę śmierci

0

Harry Potter alert trochę osłabł po nieudanym meczu :>

4

@Abominacja Najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tej stronie od co najmniej 3 miesięcy

0

Czy oni krzyczą do Guardioli hijo de puta?

0

Simeone na boisku XDD

0

@zaiks Jest zasadniczo jeden problem - "po prostu zachowajcie się jak dorośli i przyznajcie, że takiej ambicji, determinacji, woli walki..." XDDD?
Umiejętność odwracania wyniku to ten klub ma, ale wczoraj z jego strony nie było żadnej ambicji, żadnej determinacji, żadnej walki, żadnej agresji - było obijanie się

1

Nie oglądałem 2 połowy i tak patrzę a Czelsi 3-1 :O

10

@PatriBarca No mi do szczęscia wystarczy awans Chelsea

5

Jak ten wasz potężny real

18

Kiedy VAR będzie rozstrzygał symulki i dawał za nie kartki?

1

@KSSniper co mu ze złamania każdego rekordu Bundesligi? Niech pokaże że radzi sobie w każdej lidze

1

369 spotkań w barwach Bayernu i.... 340 goli!!!
Maszyna a w dodatku Polak! Jak chciałbym zobaczyć go u nas :)

0

@Azacca nie mam dostępu do telewizora w tej chwili

1

Ma ktoś transmisje do tego cyrku? Godzinę idealną dobrali

0

@Keson oj tak czy siak jestem ciekawy jak to "wyjaśnili"

0

@Kgorecki2500 poczekaj może na raport, co? Zobaczymy co tam przedstawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?