Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lecimy z nimi yea
0
To byłby gol w ich stylu XD
2
Mam nadzieję, że się to skończy pogromem ze strony City a nie remontadą realu
5
Komentarz usunięty
0
@Piorun Nie tylko Śląsk, Legia i Cracovia nawet w Ameryce Płd. mają
1
Komentarz usunięty
2
Pogoń 1-0!
Ależ piękny mają stadion
4
Nikt:
Komentatorzy Ekstraklasy:
"Będą memy, sporo się tego o nim pojawi po meczu"
1
Mecz Pogoni z Legią, jakże ważny dla obu ekip. No i na pięknym, nowym stadionie :)
Aż odpale streama
3
Obczaiłem mecz Rakowa, no i mam nadzieję, że sięgną po mistrza. Niedawno liga niżej a teraz walka o mistrzostwo :)
Poza tym grają strasznie szybko i dynamicznie jak na drużynę z Ekstraklasy.
0
I cyk Stal na 3-2. Oby to rozbudziło Lecha bo nie grają jak mistrzowie
2
@DaPidejpi Wielkie dzięki za przypomnienie
8
Ale mnie denerwuje jak niektórzy głośno zaznaczają, że jedzą UKRAIŃSKIE hehe nie RUSKIE pierogi, nie wiedząc chyba, że "ruskie" oznaczało niegdyś właściwie "ukraińskie" XD
3
Czyżby MP dla Częstochowy?
36
Zgodnie z nowym prawem w Nigerii każdy gwałciciel zostanie chirurgicznie wykastrowany, a każdy gwałciciel dziecka z miejsca dostanie karę śmierci
0
Harry Potter alert trochę osłabł po nieudanym meczu :>
4
@Abominacja Najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tej stronie od co najmniej 3 miesięcy
0
Czy oni krzyczą do Guardioli hijo de puta?
0
Simeone na boisku XDD
0
@zaiks Jest zasadniczo jeden problem - "po prostu zachowajcie się jak dorośli i przyznajcie, że takiej ambicji, determinacji, woli walki..." XDDD?
Umiejętność odwracania wyniku to ten klub ma, ale wczoraj z jego strony nie było żadnej ambicji, żadnej determinacji, żadnej walki, żadnej agresji - było obijanie się
1
Nie oglądałem 2 połowy i tak patrzę a Czelsi 3-1 :O
10
@PatriBarca No mi do szczęscia wystarczy awans Chelsea
5
Jak ten wasz potężny real
18
Kiedy VAR będzie rozstrzygał symulki i dawał za nie kartki?
1
@KSSniper co mu ze złamania każdego rekordu Bundesligi? Niech pokaże że radzi sobie w każdej lidze
1
369 spotkań w barwach Bayernu i.... 340 goli!!!
Maszyna a w dodatku Polak! Jak chciałbym zobaczyć go u nas :)
0
@Azacca nie mam dostępu do telewizora w tej chwili
1
Ma ktoś transmisje do tego cyrku? Godzinę idealną dobrali
0
@Keson oj tak czy siak jestem ciekawy jak to "wyjaśnili"
0
@Kgorecki2500 poczekaj może na raport, co? Zobaczymy co tam przedstawia