0

Blagam grupa A dla nasss

0

Mam nadzieję, ze nie zbierzemy oklepu od kanarków

0

Błagam byle nie Francja dla nas

0

Oj będzie ciężko na tym MŚ. Trafimy na kogoś z topu, nie jak ostatnio

0

Kurła dawać mnie już to losowanko. Cytując Parisa: "Rozjebiemy wszystkich" :D

2

Infantino idi na chuj

1

Ale byłby kocioł gdyby tak na MŚ Serbia trafiła na Chorwację :D

3

@Kgorecki2500 "Na temat ewentualnego wejścia Szwecji do NATO głos zabrała także Moskwa, która stanowczo się temu sprzeciwia, tak samo jak w przypadku sąsiedniej Finlandii." XDDDD Ale co im kurwa do tego, za kogo oni się uważają?

0

@Ronmes Nie wiem niestety, znalazłem to w internecie i na fb

1

@Zoker 1,3 i 5 sam popełniam

1

@Kluivert_P na mocniejsze ekipy to nasi się chociaż spiąć potrafią.

1

@LuisSuarez09 ale nikt Cię nie zmusi byś chodził do kościoła

4

@DaPidejpi Zgadzam się

0

Ciekawe kiedy armia stulejarzy się dodzwoni ;D

2

Komentarz usunięty

0

Lewandowski to jest po prostu profesor. Podchodzi do karnego i wiesz, że trafi

1

@Herato bo teraz mają obowiązek, którego w 39' w sumie nie mieli

0

@bartas97 Wiadomość roku

1

@lucca87 ostatnie które wymieniłeś jak najbardziej do pyknięcia. My za Sousy niemal nie wygraliśmy z 2 najlepsza drużyną w Europie u siebie. Mam nadzieję, że przebijemy tamten poziom i będziemy grać jeszcze lepiej

1

@Kidd już się tak nie spinaj ;)

1

@clyde doping był, nie wiem na co narzekacie. Jak tam jest tyle kobiet z dziećmi a nie jak na meczach Węgier sami ultrasi to wiadomo, że będzie spokojniej

17

W programie "Hejt Park" na "Kanale Sportowym" selekcjoner zdradził, o czym rozmawiał z Góralskim przed meczem oraz po tym, jak ten otrzymał żółtą kartkę. Ta wymiana zdań to prawdziwy hit. – Powiedziałem mu: "grasz, ale jak zobaczysz żółtą kartkę, to pięć minut i cię zmieniam". W 38. minucie "Góral" dostaje żółtą kartkę. Zawołałem go i powiedziałem "nie zdążę cię zmienić do przerwy. Grasz do przerwy, ale nie możesz nikogo dotknąć przez siedem minut" – zdradził Michniewicz.

Odpowiedź Góralskiego? – A on mi mówi "trenerze, musimy podostrzyć, zacząć im wpier...ać!" – opowiedział selekcjoner. – Ale nerwy były na ławce, bo Kuba Kwiatkowski (rzecznik kadry – red.) powiedział do mnie, że chyba sprawdzają na Varze, czy nie czerwona – dodał trener. Na szczęście skończyło się tylko na upomnieniu.

3

Komentarz usunięty

0

Jest i on. Wielka Krycha

0

Nasi grają jakby im się nie chciało grać :(

0

@zaiks nie jest dziś źle przecież

0

@Rust_Cohle Też mam taką nadzieję

3

W 1598r. Polacy płynący z dyplomatyczną misją do Szwecji natknęli się na wielki sztorm. Chłopaki rozbili się u wybrzeży Sztokholmu, przeżyło 12 i w dwunastkę postanowili nocą zdobyć Sztokholm.
Udało im się to. Przemoczeni, rozgniewani i co ważniejsze uzbrojeni Polacy w dwunastkę zajęli sztokholmski ratusz. Utrzymali się w mieście nieco ponad miesiąc.
Mam nadzieję, że dziś też wygramy grając w 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ostatnio jak oglądałem ze znajomymi 3 mecze to dwa z nich przejebaliśmy na Euro. Zła passa musi zostać przełamana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?