Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blagam grupa A dla nasss
0
Mam nadzieję, ze nie zbierzemy oklepu od kanarków
0
Błagam byle nie Francja dla nas
0
Oj będzie ciężko na tym MŚ. Trafimy na kogoś z topu, nie jak ostatnio
0
Kurła dawać mnie już to losowanko. Cytując Parisa: "Rozjebiemy wszystkich" :D
2
Infantino idi na chuj
1
Ale byłby kocioł gdyby tak na MŚ Serbia trafiła na Chorwację :D
3
@Kgorecki2500 "Na temat ewentualnego wejścia Szwecji do NATO głos zabrała także Moskwa, która stanowczo się temu sprzeciwia, tak samo jak w przypadku sąsiedniej Finlandii." XDDDD Ale co im kurwa do tego, za kogo oni się uważają?
0
@Ronmes Nie wiem niestety, znalazłem to w internecie i na fb
0
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/277358689_5090965121024650_4229164926267213288_n.png?stp=dst-png_p206x206&_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=FgHRXBCqnTsAX9WQLcp&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVL-7-z4cfk-S2Liddz_6N6pBvqgop0e166HyP0PpYl-8A&oe=626CC522
Jak widać jest spora szansa, że Polska trafi na Brazylię, Argentynę, Urugwaj, Katar czy Meksyk. Ta tabelka to dokładnie wykonane przez maszynę kalkulacje :p
1
@Zoker 1,3 i 5 sam popełniam
1
@Kluivert_P na mocniejsze ekipy to nasi się chociaż spiąć potrafią.
1
@LuisSuarez09 ale nikt Cię nie zmusi byś chodził do kościoła
4
@DaPidejpi Zgadzam się
0
Ciekawe kiedy armia stulejarzy się dodzwoni ;D
2
Komentarz usunięty
0
Lewandowski to jest po prostu profesor. Podchodzi do karnego i wiesz, że trafi
1
@Herato bo teraz mają obowiązek, którego w 39' w sumie nie mieli
0
@bartas97 Wiadomość roku
1
@lucca87 ostatnie które wymieniłeś jak najbardziej do pyknięcia. My za Sousy niemal nie wygraliśmy z 2 najlepsza drużyną w Europie u siebie. Mam nadzieję, że przebijemy tamten poziom i będziemy grać jeszcze lepiej
1
@Kidd już się tak nie spinaj ;)
1
@clyde doping był, nie wiem na co narzekacie. Jak tam jest tyle kobiet z dziećmi a nie jak na meczach Węgier sami ultrasi to wiadomo, że będzie spokojniej
17
W programie "Hejt Park" na "Kanale Sportowym" selekcjoner zdradził, o czym rozmawiał z Góralskim przed meczem oraz po tym, jak ten otrzymał żółtą kartkę. Ta wymiana zdań to prawdziwy hit. – Powiedziałem mu: "grasz, ale jak zobaczysz żółtą kartkę, to pięć minut i cię zmieniam". W 38. minucie "Góral" dostaje żółtą kartkę. Zawołałem go i powiedziałem "nie zdążę cię zmienić do przerwy. Grasz do przerwy, ale nie możesz nikogo dotknąć przez siedem minut" – zdradził Michniewicz.
Odpowiedź Góralskiego? – A on mi mówi "trenerze, musimy podostrzyć, zacząć im wpier...ać!" – opowiedział selekcjoner. – Ale nerwy były na ławce, bo Kuba Kwiatkowski (rzecznik kadry – red.) powiedział do mnie, że chyba sprawdzają na Varze, czy nie czerwona – dodał trener. Na szczęście skończyło się tylko na upomnieniu.
3
Komentarz usunięty
0
Jest i on. Wielka Krycha
0
Nasi grają jakby im się nie chciało grać :(
0
@zaiks nie jest dziś źle przecież
0
@Rust_Cohle Też mam taką nadzieję
3
W 1598r. Polacy płynący z dyplomatyczną misją do Szwecji natknęli się na wielki sztorm. Chłopaki rozbili się u wybrzeży Sztokholmu, przeżyło 12 i w dwunastkę postanowili nocą zdobyć Sztokholm.
Udało im się to. Przemoczeni, rozgniewani i co ważniejsze uzbrojeni Polacy w dwunastkę zajęli sztokholmski ratusz. Utrzymali się w mieście nieco ponad miesiąc.
Mam nadzieję, że dziś też wygramy grając w 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ostatnio jak oglądałem ze znajomymi 3 mecze to dwa z nich przejebaliśmy na Euro. Zła passa musi zostać przełamana :D