4

@DIPENNN ja to nie rozumiem tego kultu młodych, jakby gracz po 30tce stawał się z automatu inwalidą

1

@Danny Gaucho Ah rzeczywiście (╥_╥)

4

Skąd tu taka wrogość do transferu rodaka Polaka? Można się tylko o pensję martwić bo na pewno nie o profesjonalizm, jakość i jego formę

0

@Persyfl bo Twitter blokuje kogo chce a nie kogo trzeba jak Trumpa

0

Moder ma nie jechać na mundial bo zerwał więzadła..

1

Jak się okazuje przerwa pod koniec meczu z Freiburgiem była spowodowana tym, że na boisku było aż 12 zawodników Bayernu. Nagelsmann chciał w 84 minucie zrobić dwie zmiany: Süle za Tolisso i Sabitzera za Comana. Ta druga zmiana została źle przeprowadzona, gdyż Coman po prostu nie zszedł z boiska. Nie była to jednak wina Francuza, gdyż na tablicy pokazał się jego stary numer - 29, zamiast jego aktualnego numeru - 11 XDDD
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/277664807_2134977896683898_7184992711084265486_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=s_rddf7CnkYAX9w5V4X&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVIQxHBypXSFZlwhJFLG9ovlgZykRn6RYZKpsgwVmfBd1Q&oe=626D6168

1

@czosnekfcb ten mecz był chyba przed II wś i byl kompletnie ustawiony więc XD
"Po meczu doszło jednak do skandalu, bo zawodnicy Dumy Katalonii twierdzili, że przed spotkaniem do ich szatni weszło kilku aparatczyków generała Franco i przypomniało im, że są w kraju tylko dzięki temu, że zostali objęci amnestią, którą przecież można było cofnąć. Groźba rozstania z rodzinami i ponownej tułaczki zadziałała bardzo negatywnie na całą drużynę Barcelony, która została zdeklasowana przez Real Madryt."
Wiele teorii narosło o tym meczu

0

Ile turniejów wygrała już Iga? :)

0

@barcelonaLM Ja też nie, jesteśmy wyjątkowi ;)

1

@Kurkmen Nie można zapominać też o minusach ale rozwój widać na każdym kroku. Nie każda metropolia kończy jak Detroit, które zgadza się z twoim opisem ;)

0


Gdyby nie ta przebrzydła komuna.. Genialnie wygląda dziś Warszawa, niczym amerykańskie miasto ze snów. A w planach kolejne dziesiątki wieżowców, w samej Warszawie ale też w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku itd.
Progres ten kraj zalicza wprost niesamowity od ostatnich 20 lat

1

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Grindenwalda na tvnie

2

0

Lukas Podolski udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu", w którym zdradził, komu by kibicował w meczu Polska - Niemcy. - To proste: Niemcom. Tam nauczyłem się grać, w tej reprezentacji występowałem, od nich dostałem szansę, której nie otrzymałem od Polski - podkreślił napastnik Górnika Zabrze.
No takiej wypowiedzi się nikt nie spodziewał

0

To prawda, że każdy z 3 meczów Polska rozegra o 11? XD

1


Tragicznie to wkleiłem ale chciałem być pierwszy :p

0

@Roobo niezłą odklejkę zaliczyłeś i tyle. Zastanów się może nad argentyńskim obywatelstwem :p

0

@Roobo Przecież ta ankieta to żenada i totalny absurd XD

0

Kiedy play-offy, które wyłonią resztę drużyn

1

@Herato a co ty jesteś Argentyńczykiem?

0

@Coutinho007 nawet 2

2

@Dieselzor ah no tak. Chyba się popłaczę i nie będę oglądał Polski na MŚ bo w ostatnich latach im nie szło. Dzięki za rady

0

Ja tam mega zadowolony jestem

0

Zrobimy im drugi Wiedeń, ciul że to nie Turcy ale jednak Arabowie ;)

0

W Argentynie mają dzień polskiego osadnika i setki tysięcy osób z polskimi korzeniami a w Meksyku kochają JP II. Dwa przyjazne nam kraje ;)

0

Zajebiście mogła być znacznie lepsza ale i też napchana symulantami Brazylia a mamy Argentynę z Messim :)

0

Polscy obrońcy vs Messi
oj będzie oglądane

0

PERFEKCYNIE!!!! mecz z Leo i duża szansa na awans :D

0

Dawajcie nam Argentynę prosze

2

USA vs Iran
Bombowe spotkanie i bombowa atmosfera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?