2

Mam nadzieję, że kafejka już działa

5

Auba pozamiatał ale bramka na 3-0 też cudo, z resztą brał i w niej akcje :))

1

Haha na KS Kowal się buja do hymnu Barcy

0

No to oglądamy kanał sportowy a potem czytamy notatnik ;)

2

To jest idealne podsumowanie, idealny rewanż. Ostatnie klasyki to był nasz jeden wielki pech i niewykorzystane sytuacje.
VeB!

6

Kocham ten klub

0

Chłopaki czemu zwalniacie z tonu

1

AŻ MNIE TRZĘSIE, NIE PRZYPUSZCZAŁEM ZE DZIS WYDARZY SIE NA NASZYCH OCZACH TAKA HISTORIA :DD
DO ZERA CHŁOPAKI!

6

Fajna ta Barca po odejściu Messiego. Taka skończona i bezradna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ja tylko proszę żeby nam już nie strzelili, może się to skończyc i 2-0 byle byśmy wygrali. Zasługujemy po 5 pechowych klasykach posuchy :)

0

Pięknie się to układa :)

0

Kocham Cię Dembuś :D

0

Na notatniku piękna transformacja i lekcja pokory, już nie tacy pewnie siebie jak przed meczem :)

0

Jesteśmy w stanie to serio wygrać ale musimy doskakiwać agresywnie do nich tak jak oni do nas

2

Jaki pech.. zemści się na nas jak zawsze :p

1

Jazdaaaaaaaaaaa z nimi

0

Szkoda, że ewentualna wygrana gówno nam da, teoretycznie a na pewno jeśli chodzi o sytuację w tabeli. No ale mam nadzieję, że przełamiemy w końcu tą złą passę

0

Lewandowscy w DDTVN

0

@Nazio87 Smacznej kawusi *ebać kapusi ;)

8

@Kusco15 nie obchodzi mnie specjalnie jego zdanie, tym bardziej, że zawsze powtarza to samo bo nie zmienia swych poglądów. A twoje 38493 postów o nim na dzień sprawia, że aż chce się ziewnąć :0

10

@Kusco15 Korwin broni prywatnej własności? Nowe, nie znałem

0

@tristan87 jak te linki ogarnąć? XD

14


Pewnie było ale co tam ;)

1

Oficjalnie od 1 września do szkół wraca przysposobienie obronne usunięte w 2012. Uczniowie będą się uczyć podobno na strzelnicach

2

XDDDDD
Wg sondaży około 80% rosjan popiera inwazję na kolejne państwa (oni je nazywają "operacjami wojskowymi"). Celem nr 1 jest Polska. Jeśli te badania są choć trochę wiarygodnie to aż im współczuję że uwierzyli w mit rosyjskiej potęgi tak mocno a to państwo z kartonu które powinno upaść


0

@Batys a jasnowidzowie na stronie przewidywali potężne 0-6

0

@Majkel34 możliwe też, że to sami białorusini go sprzątneli

1

Myślałem, że jak ten Czeczko sie powiesił to Białorusini powiedzą że to sprawka złych Polaków

1

@Rust_Cohle widać na profilowym :)

4

Koszulki realu - bardziej niż "Fly better" pasowałoby "dive better"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?