Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że kafejka już działa
5
Auba pozamiatał ale bramka na 3-0 też cudo, z resztą brał i w niej akcje :))
1
Haha na KS Kowal się buja do hymnu Barcy
0
No to oglądamy kanał sportowy a potem czytamy notatnik ;)
2
To jest idealne podsumowanie, idealny rewanż. Ostatnie klasyki to był nasz jeden wielki pech i niewykorzystane sytuacje.
VeB!
6
Kocham ten klub
0
Chłopaki czemu zwalniacie z tonu
1
AŻ MNIE TRZĘSIE, NIE PRZYPUSZCZAŁEM ZE DZIS WYDARZY SIE NA NASZYCH OCZACH TAKA HISTORIA :DD
DO ZERA CHŁOPAKI!
6
Fajna ta Barca po odejściu Messiego. Taka skończona i bezradna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ja tylko proszę żeby nam już nie strzelili, może się to skończyc i 2-0 byle byśmy wygrali. Zasługujemy po 5 pechowych klasykach posuchy :)
0
Pięknie się to układa :)
0
Kocham Cię Dembuś :D
0
Na notatniku piękna transformacja i lekcja pokory, już nie tacy pewnie siebie jak przed meczem :)
0
Jesteśmy w stanie to serio wygrać ale musimy doskakiwać agresywnie do nich tak jak oni do nas
2
Jaki pech.. zemści się na nas jak zawsze :p
1
Jazdaaaaaaaaaaa z nimi
0
Szkoda, że ewentualna wygrana gówno nam da, teoretycznie a na pewno jeśli chodzi o sytuację w tabeli. No ale mam nadzieję, że przełamiemy w końcu tą złą passę
0
Lewandowscy w DDTVN
0
@Nazio87 Smacznej kawusi *ebać kapusi ;)
8
@Kusco15 nie obchodzi mnie specjalnie jego zdanie, tym bardziej, że zawsze powtarza to samo bo nie zmienia swych poglądów. A twoje 38493 postów o nim na dzień sprawia, że aż chce się ziewnąć :0
10
@Kusco15 Korwin broni prywatnej własności? Nowe, nie znałem
0
@tristan87 jak te linki ogarnąć? XD
14
Pewnie było ale co tam ;)
1
Oficjalnie od 1 września do szkół wraca przysposobienie obronne usunięte w 2012. Uczniowie będą się uczyć podobno na strzelnicach
2
XDDDDD
Wg sondaży około 80% rosjan popiera inwazję na kolejne państwa (oni je nazywają "operacjami wojskowymi"). Celem nr 1 jest Polska. Jeśli te badania są choć trochę wiarygodnie to aż im współczuję że uwierzyli w mit rosyjskiej potęgi tak mocno a to państwo z kartonu które powinno upaść
0
@Batys a jasnowidzowie na stronie przewidywali potężne 0-6
0
@Majkel34 możliwe też, że to sami białorusini go sprzątneli
1
Myślałem, że jak ten Czeczko sie powiesił to Białorusini powiedzą że to sprawka złych Polaków
1
@Rust_Cohle widać na profilowym :)
4
Koszulki realu - bardziej niż "Fly better" pasowałoby "dive better"( ͡° ͜ʖ ͡°)