Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
5
@Medium w sumie zawsze mieli, szczególnie poza większymi miastami. Teraz mają jednak na pewno dużo gorzej
0
Chyba o 20 Duda wlatuje ze swoim orędziem na żywo. Gdzie można to zobaczyć na żywo w internecie?
3
Kradniecie czołgów to już nie tylko domena Cyganów
13
@Azacca Szkoda, lubiłem go kiedyś oglądać i słuchać. Na starość wielu głupieje aniżeli mądrzeje
0
@Destroyer_of_Worlds nie, Bałtom a więc np Litwinom.
1
@hayek być może, znalezione na fb :p
5
Miejsca w Europie jak domy, mieszkania i ośrodki, które zadeklarowały się pomóc ukraińskim uchodźcom ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274824767_518917336270725_7678551047772494661_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=0uHLW2ioTcsAX-TNItj&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT89wGenOdS9pZV9VX1qzhgMxwHa46ZnKjRQLrrYt9rDlw&oe=6223A7DF
0
@MesQueUnClub_87 macie ja może?
0
Kiedy ten wyciek ruskich agentów z europejskich państw od którego zatrząść miała się podłoga? Czekam z popcornem
3
@Hubsao To info jest sprzed dnia lub dwóch
9
Putin naprawdę zjednoczył Polaków, nawet Maja Staśko zmieniła retorykę ;D
0
@Nazio87 Nie mam ale uwielbiam ziomka :D
0
@Mankind Wątpię ale nie można wykluczyć. Raczej to nie fejk bo podają te wiadomości Ukraińcy
21
"Z telefonu rosyjskiego żołnierza:
- Lyosza, dlaczego milczysz, jesteś ma manewrach?
- Mamo, nie jestem na Krymie, nie na manewrach.
- A gdzie? Tata pyta czy możemy Ci paczkę wysłać?
- Jaką paczkę mamo? Ja chcę się tylko zabić teraz..
- Co za bzdury mówisz? Co się stało?
- Mamo jestem na Ukrainie. Tutaj jest prawdziwa wojna. Ja się boje, strzelamy do wszystkich, nawet do cywilów. Nam powiedzieli, że oni nas będą czekać z kwiatami, a oni rzucają się pod czołgi i nie dają nam możliwości przejechać. Nazywają nas faszystami. Mamo jest mi teraz na prawdę ciężko.."
To prawdziwy SMS, są zdjecia na Twitterze. Nie chcę sobie pomyśleć co czuła matka po przeczytaniu tego. Znaleziono to w telefonie... martwego chłopaka....
15
@IronSanHybrid oznaczajcie mnie jak już to wybuchnie :p
2
@LyFT Jednak miał ;)
16
No proszę a jednak obrońcy wyspy węży żyją. To pokazuje jak wiele przekłamań było i będzie podczas trwania wojny
6
@tomek8756 Co za głupi pusty łeb. Niech przedstawi dowody tych zabójstw bo to bliżej uchodźcom było do zabicia mundurowych gdy w nich rzucali czym popadnie XD
0
Bardzo głośny samolot nade mną, już myślałem, że coś mi się nad głową nie daj Boże rozbije. Co dopiero czuć muszą żołnierze na froncie
0
Chłopaki co grają, nie mam pytań :OO
0
@Kusco15 Woman moment
6
Może anonymus odtajni sprawy morderstw dziennikarzy i opozycjonistów w Rosji albo zamachy FSB na własnych obywateli, które były pretekstem do inwazji na Czeczenię, którą oskarżono o atak na rosyjskie bloki. Liczę że każdy brud wyciągną.
0
@Vamos_RM Nie można im zagrozic sankcjami?
0
Rosja też ma niemało żołnierzy wzdłuż granicy białorusko-ukrainskiej. Mam nadzieję, że stąd nie uderzą jednak bo dostaw amunicji będą mogły iść już tylko od Bałkan. My też im już nie będziemy mogli tak pomagać
0
@Tomo1989 no i elegancko XD
Oby to spadło od razu ok starcie
12
@Hubsao Oni mają gniot taki sam jak rosja o ile nie gorszy
1
@Odcinkowy Rozwiniesz wypowiedź? :P
0
@RobiS Łukaszenka nie odwróci się od Putina choćby chciał, sieci zależności zbyt mocno oplatają biedna Białoruś..
9
@IronSanHybrid XDD Mam nadzieję, że dotrą te wiadomości do Putina. Nikt się twojej armii z kartonu nie boi cwelu