Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz Ciekawe jak to jest z dużą wadą wzroku? Jestem ciekawy, odbiegłem od tematu ale trochę to powiązane
0
@HighestInTheRoom masz się czym chwalić!
5
Tylu z Ramblowiczów ma w pracy znajomych Ukraińców i podzieliło się ich historiami - tym znajomym na Ukrainie giną ojcowie, matki a nawet i całe rodziny. Niby jesteśmy w NATO ale nigdy nie można być pewnym, że szaleniec nie zaatakuje, oby nas w Polsce nigdy to nie spotkało. Ludzie zrobili się zbyt miękcy, Putin powinien zostać powieszony jak góralski rozbójnik - hak w żebro i do góry!
25
Ukraińcy pokazują jaja nam i Europie, wolą wrócić martwi na tarczy niż żywi bez tarczy niczym Spartanie..
1
@LioMessi10 Ciężko o wiarygodne dane bo Ukraina walczy z największymi dezinformatorami w Europie, z pewnością po obu stronach straty przekroczyły tysiąc rannych i zabitych
2
Komentarz usunięty
8
@Mns21 Mogę użyczyć swojego domu, teren neutralny
1
@Tomo_95 No w sumie :D
0
Jakby 3 lata temu ktoś mi powiedział, że Wisła z Legią będą się bić o utrzymanie to bym się obsrał ze śmiechu
9
Eh.. odechciewa się żyć gdy znajduję się takie "perełki" na facebooku. Masa postów od ludzi młodych i trochę starszych, którzy zadają pytania jak i na jakich warunkach można wyjechać za granicę itd. Wojna nie puka do polskich drzwi a ludzie głupieją i panikują, część pewnie robi sobie żarty. Najgorsi są ludzie piszący - "tak w przypadku konfliktu wyjeżdżam, nic mnie tu nie trzyma, ten kraj nic mi nie dał", a co dała Ukraińcom Ukraina? Zarobki dużo mniejsze niż w Polsce, życie także niewspółmiernie gorsze jest tam w porównaniu z nami a mimo tego jeden z drugim stają dziś w szeregu broniąc ojczyzny.
0
Jest strona a raczej aktualizowana mapa pokazująca obecną sytuację na Ukrainie? Widziałem taką i to świetnie przygotowaną na liveumap.com ale strona mi padła
0
@Messibestplayerintheworld Nikt nie pytał ale mój mózg przekształcił Christensen w Christian i już myślałem, ze chodzi o Eriksena
2
@Kusco15 okej to już wiemy, że konfederacji bardzo nie lubisz bo co 2 post o tym samym ;) Sam jako człowiek będący na prawo uważam, że lepiej dla nich jak Korwina zamkną w szafie na czas wyborów
0
@Emhyr jesteś rosyjskim fanem atletico - wchodzisz na twittera a tam oświetlona w barwach Ukrainy Wanda, wchodzisz na pornhuba a tam blokada a się jeszcze okazuje, że finał LM wam w kraju odwołano. Atakują z wszystkich stron :D
0
@Zoker Chęć do dalszej walki mu na pewno odebrali
14
https://v16-webapp.tiktok.com/f318478f31c6c3bb5e81f2ba357ba37f/62198cf8/video/tos/useast2a/tos-useast2a-ve-0068c004/bbb27298338143d482e7a40ca82b7b79/?a=1988&br=1060&bt=530&cd=0%7C0%7C1%7C0&ch=0&cr=0&cs=0&cv=1&dr=0&ds=3&er=&ft=XOQ9-3AZnz7ThNo52DXq&l=202202252014020102230981610D01D7D7&lr=tiktok_m&mime_type=video_mp4&net=0&pl=0&qs=0&rc=ajc7djg6ZmU3OzMzNzczM0ApOjQ8Ojw4OGU8N2UzOTg8O2czMnBycjRnZGBgLS1kMTZzczRjYV8tNl5hXmAtM14yNS86Yw%3D%3D&vl=&vr=
Śmiechłem nawet
0
@Rust_Cohle tak mówi ranking a wedle niego Stany są pierwsze
1
Powiedzmy wprost: 22 najsilniejsza armia świata powstrzymuje w wielu miejscach 2 najsilniejszą armię świata jaką ma rossja.
2
@Wychowanek wku#wia mnie to ale cóż, trzeba się kierować polskimi interesami, później emocjami i historią
13
Jeszcze niedawno postrzegałem Ukrainę jako ładny choć sztuczny kraj, szczególnie poparcie dla działań Bandery w tym kraju budziło we mnie wielką złość i obrzydzenie. Na szczęście nie jest to tam coś powszechnego. Dotarło do mnie, że oni wciąż poszukują swej tożsamości a Polsce na rękę jest silny sojusznik stanowiący w dodatku bufor między nami a rossją. To dopiero drugi dzień a już tak mocno zaimponowali całemu światu, w tym mi. Wolę 535km granicy z Ukrainą niż 745 z Rosją. Oby wytrzymali jak najdłużej. Cytując kibiców Wisły i Legii, niech się od nich odwali -"ruska kur#a"!
1
@HighestInTheRoom Może bez przesady ale dobrze, że go zlali, Irlandczycy zawsze mieli jaja ;)
0
@Zoker Szkoda, ze mnie tam nie ma, chciałbym mu kopnąć w maske
3
A na tvnie słynna Godzilla, to tak jeśli ktoś na chwilę chce się oderwać od tematu wojny
0
@tristan87 Leci gdzieś na jakimś TVP sport może? I czy oni krzyczą ruska kur#a?
2
@Kurkmen Kompletna zgoda, czy my kiedyś pomyślimy o sobie
1
@Uukasz_93 XDDDD Bardzo dobrze
27
https://x.com/IgorHalagida/status/1497240515384946697
Nawet kobieta wzięła broń i walczy z ukochanym :) Odważni są, podobne zdjęcia z naszej historii dostarczyło nam PW
3
@ObiwanKenobi No cóż a teraz Sikorski krzyczy fuck Putin :D
3
@Pogba Bo my dajemy dupy zawsze gdy to my sami musimy się ratować. My nie opuszczaliśmy raczej swoich podczas wojen
4
@IronSanHybrid I to sowieckie logo - rzyg