0

Kurde szkoda meczu jeśli takim wynikiem się to skończy

0

@zaiks ok dzięki, pytałem

5

@zaiks XDDDDDD ;')

0

ale przynurkował

0

bączek się uspokoi chociaż

0

@Barwindg nie kuś losu ;D

2

Mam nadzieję, że L10 dziś odpali

0

Choćby skały srać miały strzelmy tą piątą bo znów staniemy się pośmiewiskiem jak to sie skończy remisem albo porażką XD

0

No tak.. włączyłem przy 4-1 i się zaczyna XD

0

Nie mogłem oglądać, gra dobra tak jak wynik? :D

0

@karci0 gdyby weszło do codziennego użycia - zgłupiałby, to na pewno :DD

10

Zobaczymy co pokaże przyszłość ale na ten moment Czesiek jawi mi się jako piłkarska encyklopedia i człowiek, który dobrze zna się na piłce, krajowej i zagranicznej

1

@LeoMesjasz debile, i to grono. Pewnie wiele nastolatków to popiera bo i w większość ma dziś poglądy lewicowe

11

Nie mam zamiaru tworzyć politycznej burzy tuż przed meczem ale bardzo obawiam się o nasz kraj gdy władzę nie daj Boże przejmą takie oszołomy

1

Nawałka - niezależnie od tego jak mu pójdzie bo trenerką od jakiegoś czasu się nie zajmował to jego prawdopodobny powrót będzie teraz jak powrót starego do domu po latach

5

Zniszczmy ich albo nam wklepią z kontry

0

Chłopaki coraz bliżej :00

2

My to jeszcze wygramy tylko niech naszym zacznie się chcieć proszę

0

Niezastąpiony Luuk

1

Kocham Busquetsa

2

Gdzie oni ten mecz grają, że cały stadion jest za białymi

3

@Comentateiro Potężni kanonierzy powracają na szczyt

0

Kogo byście widzieli jako potencjalnego nowego trenera kadry? Magierę, Michniewicza czy kogoś innego?

0

Wygrywamy 3:0 i zamykamy innym mordy vamooooos carajooo

0

@usztafik CO? XDDDDD

0

@dasouzar11 wszystkim ekspertom, mówisz jakby Barcę szkalowali tylko polscy fanatycy Roberta

0


Chłopaki ktoś pamięta tytuł filmu?

0


Przypomni mi ktoś nazwę tego filmu :p

0


Przypomni mi ktoś nazwę tego filmu :p

13

Na stronie Realu już zaczynają pękać tyłki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?