Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde szkoda meczu jeśli takim wynikiem się to skończy
0
@zaiks ok dzięki, pytałem
5
@zaiks XDDDDDD ;')
0
ale przynurkował
0
bączek się uspokoi chociaż
0
@Barwindg nie kuś losu ;D
2
Mam nadzieję, że L10 dziś odpali
0
Choćby skały srać miały strzelmy tą piątą bo znów staniemy się pośmiewiskiem jak to sie skończy remisem albo porażką XD
0
No tak.. włączyłem przy 4-1 i się zaczyna XD
0
Nie mogłem oglądać, gra dobra tak jak wynik? :D
0
@karci0 gdyby weszło do codziennego użycia - zgłupiałby, to na pewno :DD
10
Zobaczymy co pokaże przyszłość ale na ten moment Czesiek jawi mi się jako piłkarska encyklopedia i człowiek, który dobrze zna się na piłce, krajowej i zagranicznej
1
@LeoMesjasz debile, i to grono. Pewnie wiele nastolatków to popiera bo i w większość ma dziś poglądy lewicowe
11
Nie mam zamiaru tworzyć politycznej burzy tuż przed meczem ale bardzo obawiam się o nasz kraj gdy władzę nie daj Boże przejmą takie oszołomy
1
Nawałka - niezależnie od tego jak mu pójdzie bo trenerką od jakiegoś czasu się nie zajmował to jego prawdopodobny powrót będzie teraz jak powrót starego do domu po latach
5
Zniszczmy ich albo nam wklepią z kontry
0
Chłopaki coraz bliżej :00
2
My to jeszcze wygramy tylko niech naszym zacznie się chcieć proszę
0
Niezastąpiony Luuk
1
Kocham Busquetsa
2
Gdzie oni ten mecz grają, że cały stadion jest za białymi
3
@Comentateiro Potężni kanonierzy powracają na szczyt
0
Kogo byście widzieli jako potencjalnego nowego trenera kadry? Magierę, Michniewicza czy kogoś innego?
0
Wygrywamy 3:0 i zamykamy innym mordy vamooooos carajooo
0
@usztafik CO? XDDDDD
0
@dasouzar11 wszystkim ekspertom, mówisz jakby Barcę szkalowali tylko polscy fanatycy Roberta
0
Chłopaki ktoś pamięta tytuł filmu?
0
Przypomni mi ktoś nazwę tego filmu :p
0
Przypomni mi ktoś nazwę tego filmu :p
13
Na stronie Realu już zaczynają pękać tyłki ;)