Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Nic, mieszkają sobie za oceanem więc życie dla nich toczy się dalej :)
0
@tristan87 Na młodych to wpływa, w sieci i za granicą pewnie są gnojeni są tylko za to, że są rosjanami przez ten i inne konflikty w jakie wpieprza się rossja. Może ten naród wreszcie dojrzeje i nastąpią tam rządy prawa
2
3
@Mns21 bałtyckie jeśli zechcą - bardzo bardzo słaby militarnie rejon, łatwy łup + rosjanie stanowią tam 20-30% populacji. Ale to oznaczałoby już jawną chęć wzniecenia wojny światowej
18
@Bykunn jakież to farmazony? ja pamiętam wyzywanie żołnierzy od kur#w i morderców :)
6
@Pawelsky Mądre słowa
5
niemcy, wielce oburzeni i zaniepokojeni :D
Szkoda, że blokowali od strony UK wszelkie próby dozbrojenia Ukrainy jeszcze przed wybuchem wojny. To największy wróg Słowiańszczyzny i Europy Środkowej od lat
1
@Abominacja Rodzina? Nie wyobrażam sobie stąd wyjechać bo tak, to moje miejsce na ziemi.
0
@MESSIah16 konkretniej - 17 wiek. Niestety szlachta nie dostrzegała tego, że ruscy mają wielkie parcie na zachód i trzeba ich zneutralizować raz na zawsze.
17
@MESSIah16 Przynajmniej większość obywateli żyje w dość dobrych warunkach a nie w skrajnej biedzie jak niemal połowa Rosjan.
3
Ukraińskie władze potwierdziły utratę połowy obwodu chersońskiego :(
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/22/Map_of_Ukraine_political_simple_Oblast_Cherson.png/1200px-Map_of_Ukraine_political_simple_Oblast_Cherson.png
0
Nie będę siał fermentu ale w 39' byliśmy 4/5 najlepszą armią w Europie i nam nie wyszło, więc co byłoby teraz..
0
@Fenelon Ale ja nie mówię o walce! Czemu każdy mi to wypomina? Ja mówię, że jeśli ktoś nie może/nie chce walczyć to niech chociaż jeśli może spróbuję pomóc w inny sposób! Np. oddając krew itd.
0
@Rdkzwt Oczywiście, że mamy ponad 1000 letnią historię i kulturę, co jest tutaj nieprawdą?
0
@Remi1899 o tym mówię :D "Patrioci" kibole z patriotyczną odzieżą i tatuażami pierwsi by spieprzali a ci, których uważano za słabych mogli by nieoczekiwanie chwycić za broń
0
@1899Seba1899 ok ruska onuco
0
@Encore Każdy się może pomylić ;) Sami Ukraińcy sądzili, że będzie pokój
0
@Gosciuu tak ale jednak budzi to niepokój
1
Niestety podobno rosjanie już w obwodzie kijowskim :(((
0
@bolinho89 Walka za ojczyznę to walka za rodzinę.
Edit. Moje przemyślenia nie były najmądrzejsze ale część z was mocno nie zrozumiała o co mi chodzi
0
@marcin62 Czesi mogą fikać bo nie sąsiadują z rosjanami
0
@nabial no i nie musisz, lepiej gdybyś został z żoną. Ja nie mówię, że każdy powinien iść walczyć
0
@tbas oczywiście wylały się na mnie pomyje, gdzie napisałem, że będę w takim wypadku walczył? Sam tego nie wiem, ci którzy zapewniają, że byliby gotowi mogli by obsrać zbroję a ci niezdecydowani mogli by nieoczekiwanie chwycić za broń. Ja tylko mówię, ktoś ma rodzinę i wyjedzie - okej, ale niech się nie odcina od wszystkiego co związane z Polską, pomóc można w jakikolwiek sposób
0
@clyde nie będę zapewniał, że tak bo nie wiem jakbym się zachował. Na pewno w razie konfliktu ja jako meżczyzna będę musiał w przeciwieństwie do kobiety
48
Wiecie co mnie przeraża? Ludzie a raczej "Polacy", którzy zapewniają w komentarzach, że gdyby doszło to do Polski to oni by się spakowali i wyjeżdżali masowo za granicę. Okej nie każdy ma odwagę pójść walczyć, nie każdy też może ale wyjechać i zapomnieć? Udawać, że nic sie nie dzieje i nie próbować w żaden sposób pomóc własnemu kraju? Smutne, ojczyzna naszych przodków o ponad 1000 letniej kulturze i historii stała się dla wielu tylko państwem Pisu
2
Jak dobrze mieszkać... na Podkarpaciu niedaleko ukrainy :pp
2
Taki dziadek to skarb ;D
4
Korwin swój chłop XDDD Żarty ma na każdy temat
1
@Colon on się w okupowanej Warszawie urodził, on nas jeszcze wszystkich przeżyje
4
Korwin: Za Hitlera były niższe podatki
Ludzie: Korwin popiera Hitlera!