Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abominacja Zgadza sie, kolejny raz w punkt
36
Biedne zdesperowane kobiety z dziećmi próbujące przeprawić się na drugą stronę
8
@prokofiew Cytując jednego z polityków - "Jeżeli ktoś wie, że jak przyjdzie na granicę, będzie sobie koczował w lesie i może umrzeć z głodu, to jest jego problem. Każdemu wolno być myszką polną. To jest człowiek, a nie krowa i to oni odpowiadają za siebie a nie my." I z tym się całkowicie zgadzam ;)
1
@Kgorecki2500 wiem, że to trochę bezsensowne porównanie ale nie miało na celu porównanie sojuszników Litwy z wtedy do dzisiejszej Białorusi. Poza tym Łukaszence nie chodzi o prawdziwą wojnę z prawdziwego zdarzenia
0
@JimMorrisonFCB nic takiego nie napisałem
2
W II RP wystarczyło, że podczas potyczki przy granicy z Litwinami zginął jeden polski żołnierz by rząd wysłał groźbę wszczęcia wojny i tak ustawił ich do pionu, kiedyś chociaż prowadziliśmy zdecydowaną politykę zagraniczną, teraz nie prowadzimy niczego.
2
Dlaczego ten nieudolny rząd nic nie robi?! Na co oni czekają? Będą siedzieć cicho to Łukaszenka nadal sobie będzie przysyłał kolegów z Bliskiego Wschodu pod naszą granicę i kasa będzie mu wpadać na konto
7
@Abominacja czy ty sam siebie słyszysz? Skoro nie mają armii to jaka intwerwencja militarna?
4
@Abominacja interwencja militarna niemiec w Polsce? XDDDDD Przecież Bundeshwerze najprostszych rzeczy brakuje, nawet podczas ćwiczeń używają samochodów bo mają problemy z zaopatrzeniem. Już nie mówiąc o tym po co właściwie mieliby to robić i jakie korzyści miałoby im to przynieść
4
@Ciule123 obrzydliwe antypolskie ścierwo, którym bym sobie 4 liter nie podtarł
1
@Sau_Ron Konfederacja bo rozpoznali problem u źródła, każdy zdroworozsądkowy człowiek wiedział, że trzeba zdusić ten problem w zarodku bo prowokacje nie ustaną a oni zamiast muru budują sobie marny płocik..
0
@Ciule123 Oni sobie nie potrafią z niczym poradzić
2
Przysięgam, że zesram się ze śmiechu przez Legię, oni planują spadek?
1
Nie wierzę, nie oglądałem dziś meczu a wynik przestałem śledzić po 3-0 xD
0
Gra wygląda tak dobrze jak wynik?
0
Komentarz usunięty
0
@donleoJR Zdaniem większości ludzi na całym świecie
2
"Leo Messi zdobył Złotą Piłkę France Football 2021. Argentyńczyk został poinformowany o tym w tym tygodniu przez France Football. [RTP]"
Jeśli to prawda to XDDDDD Uwielbiam Messiego ale to Lewemu należy się za ten rok
0
Zieliński! jak to tak do Polaków strzelać
1
Legia to jest potęga
0
@macio_944 zjadają was zwykli rozsądni ludzie :D
3
@FC1899Barca Są zwierzęta równe i równiejsze
2
Gole strzelone od początku 2020 roku:
✅74. Leeds
✅79. Brighton
✅83. Wolverhampton
✅92. Torino
✅94. Newcastle
✅99. Valencia
✅99. Olympique Marsylia
✅100. OGC Nice
101. Robert Lewandowski
Przecież to jest chore..
0
Gdzie kartka? XDDDDD
2
Myślę, że mimo wszystko coś dzisiaj strzelimy, niektórzy już orzekli stratę 3 pkt lol
0
@Encore jak dla mnie takie mdławe bez wyrazistego herbu, wyglądają jak na trening
3
@Kgorecki2500 ewentualnie Mateusz Szmal
11
"Matty Cash podekscytowany, że wkrótce może zagrać dla Polski. - Codziennie oglądam wideo i już uczę się się hymnu. Możecie być pewni, że podczas debiutu będę go śpiewał - mówi mi piłkarz Aston Villi."
Już go lubię
0
@TheGoldenEleven 1.Lewy 2.Messi
0
@Garbatyy Nie, ale twoja wypowiedź sugeruje, że on w sumie nie zasługuje na ZP co niby tylko potwierdził ten jeden słabszy mecz XDDD