0

@Abominacja Zgadza sie, kolejny raz w punkt

36

Biedne zdesperowane kobiety z dziećmi próbujące przeprawić się na drugą stronę


8

@prokofiew Cytując jednego z polityków - "Jeżeli ktoś wie, że jak przyjdzie na granicę, będzie sobie koczował w lesie i może umrzeć z głodu, to jest jego problem. Każdemu wolno być myszką polną. To jest człowiek, a nie krowa i to oni odpowiadają za siebie a nie my." I z tym się całkowicie zgadzam ;)

1

@Kgorecki2500 wiem, że to trochę bezsensowne porównanie ale nie miało na celu porównanie sojuszników Litwy z wtedy do dzisiejszej Białorusi. Poza tym Łukaszence nie chodzi o prawdziwą wojnę z prawdziwego zdarzenia

0

@JimMorrisonFCB nic takiego nie napisałem

2

W II RP wystarczyło, że podczas potyczki przy granicy z Litwinami zginął jeden polski żołnierz by rząd wysłał groźbę wszczęcia wojny i tak ustawił ich do pionu, kiedyś chociaż prowadziliśmy zdecydowaną politykę zagraniczną, teraz nie prowadzimy niczego.

2

Dlaczego ten nieudolny rząd nic nie robi?! Na co oni czekają? Będą siedzieć cicho to Łukaszenka nadal sobie będzie przysyłał kolegów z Bliskiego Wschodu pod naszą granicę i kasa będzie mu wpadać na konto

7

@Abominacja czy ty sam siebie słyszysz? Skoro nie mają armii to jaka intwerwencja militarna?

4

@Abominacja interwencja militarna niemiec w Polsce? XDDDDD Przecież Bundeshwerze najprostszych rzeczy brakuje, nawet podczas ćwiczeń używają samochodów bo mają problemy z zaopatrzeniem. Już nie mówiąc o tym po co właściwie mieliby to robić i jakie korzyści miałoby im to przynieść

4

@Ciule123 obrzydliwe antypolskie ścierwo, którym bym sobie 4 liter nie podtarł

1

@Sau_Ron Konfederacja bo rozpoznali problem u źródła, każdy zdroworozsądkowy człowiek wiedział, że trzeba zdusić ten problem w zarodku bo prowokacje nie ustaną a oni zamiast muru budują sobie marny płocik..

0

@Ciule123 Oni sobie nie potrafią z niczym poradzić

2

Przysięgam, że zesram się ze śmiechu przez Legię, oni planują spadek?

1

Nie wierzę, nie oglądałem dziś meczu a wynik przestałem śledzić po 3-0 xD

0

Gra wygląda tak dobrze jak wynik?

0

Komentarz usunięty

0

@donleoJR Zdaniem większości ludzi na całym świecie

2

"Leo Messi zdobył Złotą Piłkę France Football 2021. Argentyńczyk został poinformowany o tym w tym tygodniu przez France Football. [RTP]"
Jeśli to prawda to XDDDDD Uwielbiam Messiego ale to Lewemu należy się za ten rok

0

Zieliński! jak to tak do Polaków strzelać

1

Legia to jest potęga

0

@macio_944 zjadają was zwykli rozsądni ludzie :D

3

@FC1899Barca Są zwierzęta równe i równiejsze

2

Gole strzelone od początku 2020 roku:
✅74. Leeds
✅79. Brighton
✅83. Wolverhampton
✅92. Torino
✅94. Newcastle
✅99. Valencia
✅99. Olympique Marsylia
✅100. OGC Nice
101. Robert Lewandowski

Przecież to jest chore..

0

Gdzie kartka? XDDDDD

2

Myślę, że mimo wszystko coś dzisiaj strzelimy, niektórzy już orzekli stratę 3 pkt lol

0

@Encore jak dla mnie takie mdławe bez wyrazistego herbu, wyglądają jak na trening

3

@Kgorecki2500 ewentualnie Mateusz Szmal

11

"Matty Cash podekscytowany, że wkrótce może zagrać dla Polski. - Codziennie oglądam wideo i już uczę się się hymnu. Możecie być pewni, że podczas debiutu będę go śpiewał - mówi mi piłkarz Aston Villi."
Już go lubię

0

@TheGoldenEleven 1.Lewy 2.Messi

0

@Garbatyy Nie, ale twoja wypowiedź sugeruje, że on w sumie nie zasługuje na ZP co niby tylko potwierdził ten jeden słabszy mecz XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?