0

@Grabarz1750 Jak to dlaczego? Bo pomkną do Unii krzyczeć, że Polska to dyktatura gdzie strzela się do ludzi chcących pomóc uciężonym uchodzcom

2

@FCBR4N Dlatego dla mnie najrozsądniejsza z tych wszystkich imbecyli wydaje się być Konfa, ale to już twój wybór kogo popierasz

7

To jest ta walka z Pisem prezentowana przez KO :D

https://x.com/antinho_/status/1431954748270333954

0

@Encore Nie wygląda to na jakieś duże przekłamanie, w niektórych sondażach PiS ma 40 :D

1

Nowy sondaż Pollstera (26-27 sierpnia, zdecyd. wyb.):
-PiS - 37% (+3)
-KO - 24% (-2)
-PL2050 - 16% (-2)
-Konfederacja - 10% (+2)
-Lewica - 7% (-2)
Inni - 6%

3

@Kgorecki2500 PSL 9% XDDDD

2

I Ci fani MUN, którzy zdążyli go już tak mocno zbesztać, że śmie przejść do City xDD

0

@Kwiatek67 Kto się ekscytuje?

0

@macio_944 Hahahahahahahahahahahahahahahaha jakie śmieszne :DDD

1

@tomek8756 Dla KO także :)

7

@Janiama Weź jakieś anegdoty zapodaj

0

@Jankes94 chyba tego realowego XD
Edit. Jednak Benjamina z city

2

Według internetu i twittera właśnie wyciekły nudesy Mendyego

5

@barcelonaLM Bardzo dobrze Josh zrobił, szkoda, że to pewnie nic nie da

1

MAMY TO! Polski klub w Lidze Europy

0

Wy o jakimś Ębapę a tu polski klub w Lidze Europy

1

Najbardziej śmieszy mnie każda taka myśl białych, że jak sprowadzą grajka pokroju Mbappe to zaczną wszystkich kosić na raz :D

2

@MesQueUnClub_87 Świetny film

0

@Barca445 Ależ proszę bardzo. Życzę powodzenia w dalszej próbie znalezienia na stronie trollów i spermiarzy wartościowych treści, które odmienią twe życie :D

16

@Chakalaka Weź ty się już zamknij XDD

9

Nie ukrywam, że ewentualną wygraną traktuje jako rewanż na Czechach za złupienie Wielkopolski w 1038r. i ograbienie nas z Zaolzia zimą 1919. Dziękuje za uwagę.

3

@Chakalaka Ty chory antyPolaku, ale co się dziwić skoro masz Tfuska na profilowym

3

Prawda jest taka, że Legia nie gra źle. Po prostu marnowali okazje jak chorzy, a teraz bramka i zamykają wam mordy ;))))

0

Brawo Legia xDDDDD

0

Ale ten argument (o grze w 10 i ciągłe przytaczanie Legii, że jak nie wygrają "ze strasznie osłabioną Slavią" to będzie wstyd) jest irytujący..

0

Kurła Legia serio może z nieco lepszą grą i fartem zawitać w LE. Powrót do elity polskich klubów ;)

1

@Bykunn z tego co widziałem na devilpage to jednak większość skoro wyzywają go od zdrajców

0

Komentarz usunięty

0


Legiaaa Legiaa doo bojuuuu

0

Brawo Raków, 1-0 w dupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?