Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grabarz1750 Jak to dlaczego? Bo pomkną do Unii krzyczeć, że Polska to dyktatura gdzie strzela się do ludzi chcących pomóc uciężonym uchodzcom
2
@FCBR4N Dlatego dla mnie najrozsądniejsza z tych wszystkich imbecyli wydaje się być Konfa, ale to już twój wybór kogo popierasz
7
To jest ta walka z Pisem prezentowana przez KO :D
https://x.com/antinho_/status/1431954748270333954
0
@Encore Nie wygląda to na jakieś duże przekłamanie, w niektórych sondażach PiS ma 40 :D
1
Nowy sondaż Pollstera (26-27 sierpnia, zdecyd. wyb.):
-PiS - 37% (+3)
-KO - 24% (-2)
-PL2050 - 16% (-2)
-Konfederacja - 10% (+2)
-Lewica - 7% (-2)
Inni - 6%
3
@Kgorecki2500 PSL 9% XDDDD
2
I Ci fani MUN, którzy zdążyli go już tak mocno zbesztać, że śmie przejść do City xDD
0
@Kwiatek67 Kto się ekscytuje?
0
@macio_944 Hahahahahahahahahahahahahahahaha jakie śmieszne :DDD
1
@tomek8756 Dla KO także :)
7
@Janiama Weź jakieś anegdoty zapodaj
0
@Jankes94 chyba tego realowego XD
Edit. Jednak Benjamina z city
2
Według internetu i twittera właśnie wyciekły nudesy Mendyego
5
@barcelonaLM Bardzo dobrze Josh zrobił, szkoda, że to pewnie nic nie da
1
MAMY TO! Polski klub w Lidze Europy
0
Wy o jakimś Ębapę a tu polski klub w Lidze Europy
1
Najbardziej śmieszy mnie każda taka myśl białych, że jak sprowadzą grajka pokroju Mbappe to zaczną wszystkich kosić na raz :D
2
@MesQueUnClub_87 Świetny film
0
@Barca445 Ależ proszę bardzo. Życzę powodzenia w dalszej próbie znalezienia na stronie trollów i spermiarzy wartościowych treści, które odmienią twe życie :D
16
@Chakalaka Weź ty się już zamknij XDD
9
Nie ukrywam, że ewentualną wygraną traktuje jako rewanż na Czechach za złupienie Wielkopolski w 1038r. i ograbienie nas z Zaolzia zimą 1919. Dziękuje za uwagę.
3
@Chakalaka Ty chory antyPolaku, ale co się dziwić skoro masz Tfuska na profilowym
3
Prawda jest taka, że Legia nie gra źle. Po prostu marnowali okazje jak chorzy, a teraz bramka i zamykają wam mordy ;))))
0
Brawo Legia xDDDDD
0
Ale ten argument (o grze w 10 i ciągłe przytaczanie Legii, że jak nie wygrają "ze strasznie osłabioną Slavią" to będzie wstyd) jest irytujący..
0
Kurła Legia serio może z nieco lepszą grą i fartem zawitać w LE. Powrót do elity polskich klubów ;)
1
@Bykunn z tego co widziałem na devilpage to jednak większość skoro wyzywają go od zdrajców
0
Komentarz usunięty
0
Legiaaa Legiaa doo bojuuuu
0
Brawo Raków, 1-0 w dupe