Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
#Gangłysego
(15 znaków)
0
@VamosRakieta A jednak były takie głosy na LR
0
Łatwe 3:0 miało być
2
@Kamilos84 myśmy ich też srać nauczyli do toalety a nie w rogach zamkowych ;)
0
Po ciul mecz włączałem
0
Polska Pany!!!!
0
O siatkarzy się nie boję, dawaj Anita
1
4 medale mogą stuknąć w jeden dzień
0
@patry295 ja bym się w#urwił ;)
0
Vital śpiewający hymn :)
0
Obyśmy nie przegrali bo Griezmann gratuluje wszystkich sukcesów na IO Francuzom więc nas przy okazji obsmaruje
0
Na tvp1 jest opóźnienie? Piszecie że spalił a ja dopiero teraz miałem jego próbę
0
@AmigoBlancos Ile zawodniczek jest w finale?
0
Ale ich ruchamy w rzucie młotem
3
JEEEEST!!!!!! :D
0
No to są jakieś jaja, 3 w siatkę :(
0
Poza Anitą to ta Kopron i Fiodorow mają jakieś szanse?
0
Ajajajajajaj :/
0
Ta Gwen Berry wygląda trochę creepy
0
@AmigoBlancos na którym leci?
2
Z Polakiem chciał wygrać w zapasach? Miszyn imposybl
2
4 nasz medal :))))
2
Mamy brąz w zapasach!
0
Lisek za 4 minuty?
0
@barcelonaLM wedle wyliczeń 840 miliardów dolarów
7
@macio_944 Jak tęczowi beszczeszą orła i flagę to jest spoko, super, że bardziej dbacie o flagę UE niż Polski XD
0
@jeyx77x Czesi nie byli w takiej sytuacji jak Polacy
0
@Bobo25 ale jakie rodzili jako niemcy? niemcy germanizować chcieli tylko blondwłose niebieskookie polskie niemowlaki nie mające w tak młodym wieku, żadnej tożsamości narodowej i nie potrafiące jeszcze mówić po polsku (np. dzieci z Zamojszczyzny). Oni wedle własnych wyliczeń chcieli wyrżnąć mniej więcej 80% Polaków a reszta miała być niewolnikami Rzeszy, brzmi dziwacznie i niedorzecznie ale to prawda, jak dobrze, że tą wojnę przewalili
0
Ale oni szybko biegną :OOO
2
@Rust_Cohle no bierze bierze :D