Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Srebro w kajakach, zwycięstwo w deblu i wracamy do żywych z Wenezuelą. Bójcie się chamy, do strefy medalowej wracamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@zadafcb Tak jeeeeeest! :D
2
Trzeba anulować bo przegramy
0
Polacy teraz muszą wyjść na nich z wściekłością, nie ma się co pieścić
2
@Tomo1989 nie ale jest dobrze
0
Łysy wchodzi, koniec żartów
1
Świątek i Kubot 3:6 5:6 :))
1
Oby się wszystko nie zesrało metr przed kiblem... Świątek z Kubotem też coraz słabiej
2
@BombowiecKrawczyk można spać tylko 4h ale trzeba rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
0
Ogląda ktoś Świątek i Kubota? Bo z relacji na wp sport wygląda, że całkiem nieźle sobie poczynają
11
Stan wenezuelskiej siatkówki jest smutnym odzwierciedleniem stanu wenezuelskiego państwa
3
@Odcinkowy In Czesław we trust
2
@Kgorecki2500 na(yeboah)ny
0
Ładnie Kubiak teraz :o
2
@MesQueUnClub96 No i superancko
0
Powie ktoś osobie niezbyt orientującej się w siatkówce czy za kilka lat Polska też będzie mogła być na topie jeśli chodzi o siatkę?
1
@kuz Bo Ruscy wszędzie oszukują, była chyba jakaś afera z dopingami
30
@Comentateiro Rożnica między prawakami i lewactwem? Choćby powiedziała że mocno wspiera LGBT to kibicowalbym jej, a wiesz czemu? Bo jest POLKĄ :)
1
@ElPonczato fajna jest :3
0
@AlicjaFCB Nie rozpoznaje wszystkich ale tak gdzieś myślałem że biegi :P
5
A te Panie to w jakiej dyscyplinie nas reprezentują? :)
1
@gumaz Też o tym myślałem :D
1
Slyszeliscie że żonie Kurka "kibice" z Iranu pisali wiadomości typu: ".ebać twoją Polskę"? A to chujki
0
@arcziFCB Przespałem coś? :D
0
No i znowu wszystko ucieka nam na samym końcu....
0
Jedziemy do przodu do przodu bo pepiki nas gonią
0
Jakieś szanse jeszcze dziś na medal są?
0
Lekkoatletyka to największe emocje Igrzysk, będzie się działo bo mamy jakieś oczekiwania i dobrych sportowców :)
1
Hahaha ta komentatorka wygrywa wszystko
0
MAMY MEDAL! Spóźniłem się i to podzialalo :D