1

Srebro w kajakach, zwycięstwo w deblu i wracamy do żywych z Wenezuelą. Bójcie się chamy, do strefy medalowej wracamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@zadafcb Tak jeeeeeest! :D

2

Trzeba anulować bo przegramy

0

Polacy teraz muszą wyjść na nich z wściekłością, nie ma się co pieścić

2

@Tomo1989 nie ale jest dobrze

0

Łysy wchodzi, koniec żartów

1

Świątek i Kubot 3:6 5:6 :))

1

Oby się wszystko nie zesrało metr przed kiblem... Świątek z Kubotem też coraz słabiej

2

@BombowiecKrawczyk można spać tylko 4h ale trzeba rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność

0

Ogląda ktoś Świątek i Kubota? Bo z relacji na wp sport wygląda, że całkiem nieźle sobie poczynają

11

Stan wenezuelskiej siatkówki jest smutnym odzwierciedleniem stanu wenezuelskiego państwa

3

@Odcinkowy In Czesław we trust

2

@Kgorecki2500 na(yeboah)ny

0

Ładnie Kubiak teraz :o

2

@MesQueUnClub96 No i superancko

0

Powie ktoś osobie niezbyt orientującej się w siatkówce czy za kilka lat Polska też będzie mogła być na topie jeśli chodzi o siatkę?

1

@kuz Bo Ruscy wszędzie oszukują, była chyba jakaś afera z dopingami

30

@Comentateiro Rożnica między prawakami i lewactwem? Choćby powiedziała że mocno wspiera LGBT to kibicowalbym jej, a wiesz czemu? Bo jest POLKĄ :)

1

@ElPonczato fajna jest :3

0

@AlicjaFCB Nie rozpoznaje wszystkich ale tak gdzieś myślałem że biegi :P

5


A te Panie to w jakiej dyscyplinie nas reprezentują? :)

1

@gumaz Też o tym myślałem :D

1

Slyszeliscie że żonie Kurka "kibice" z Iranu pisali wiadomości typu: ".ebać twoją Polskę"? A to chujki

0

@arcziFCB Przespałem coś? :D

0

No i znowu wszystko ucieka nam na samym końcu....

0

Jedziemy do przodu do przodu bo pepiki nas gonią

0

Jakieś szanse jeszcze dziś na medal są?

0

Lekkoatletyka to największe emocje Igrzysk, będzie się działo bo mamy jakieś oczekiwania i dobrych sportowców :)

1

Hahaha ta komentatorka wygrywa wszystko

0

MAMY MEDAL! Spóźniłem się i to podzialalo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?