Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Ups, no tak. Dzięki
0
@kaamil1910 A tam bomby od razu, na pewno wierne swym zasadom do końca życia
8
Ja to tu tylko zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sulimo To ten obdartus co trzyma piękną Demeter w podziemiach?
1
@tomek8756 Nie zapominajmy o najważniejszym, ma polskie korzenie :)
1
@Kgorecki2500 Dołem, bokiem, w powietrzu, na ziemi i w kosmosie ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@tomek8756 Gadot i Portman, mają coś w sobie te Żydówki ;D
3
@neeed Tak było, nie zmyślam
11
Czy wiesz, że....?
Gdy w niemal całej Europie trwała pogarda wobec Czarnoskórych a handel niewolnikami trwał w najlepsze, w Rzeczypospolitej traktowano ich z godnością i szacunkiem? Murzynów sprowadzali na swoje dwory polscy magnaci, mimo, że byli swoistą "atrakcją" dla białych Sarmatów to nie można powiedzieć, że Ci traktowali ich w jakiś sposób nieludzko skoro wielu z nich doszło w państwie do ważnych stanowisk. Po XVII wiecznym Przemyślu spacerować lubiał np. szlachcic Andrzej Fredro wraz ze swoim przebranym w polski strój szlachecki czarnoskórym kompanem, z którym często wszczynali bójki ;D
Także sam Jan Sobieski opłakiwał śmierć swego czarnoskórego lokaja pod Wiedniem zasiekanego przez Turków. Za to starostą wsi Koziegłowy na Siewierszczyźnie został natomiast czarnoskóry sługa bp.krakowskiego - Aleksander Dynis, ożeniony potem z chłopką, z którą miał syna!!! A teraz wystarczy porównać ich los do tych niewolników pracujących w pocie czoła o miskę ryżu na plantacjach w Ameryce czy na Karaibach.
To tylko po krótce omówiona część historii bo o stosunku Kościuszki do murzynów i historii słynnej Polonii na Haiti słyszał chyba każdy.
0
@Mns21 Tylko nie on :((((
4
Wiecie co mnie cieszy? Przyszłe pokolenia będą miały swoich "Messich i Ronalduf" ale będą mieli żal i świadomość, że nie żyją w czasach najlepszego piłkarza na świecie, bo 7 Złotych Piłek nie przebije nigdy nikt, może ktoś się zbliży ale takiej dominacji nie będzie
7
@Kgorecki2500 Nie, są po prostu tacy głupi. Dlatego trzeba ich zwalczać na każdym froncie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@elo1600 prosimy nie udostępniać postów lewicy, nie chcemy dostać raka mózgu jak oni
3
@elo1600 Chętnie zobaczę jakie skutki ten ich socjalizm i polityka imigracyjna przyniesie :)
1
@Kgorecki2500 Oj raczej tego nie doczekamy
1
@kaamil1910 no tak, ZP jest przyznawana graczom, którzy pokazali się z dobrej strony DO STYCZNIA
16
Tam gdzie socjalizm i komuna tam beznadzieja i upadek, na Kubie gdzie brakuje wszystkiego włącznie z jedzeniem i lekami ludzie wyszli na ulice walcząc z komunistycznym reżimem, zdzierają też plakaty Fidela
https://x.com/RedPilledPoland/status/1414841819171627011
2
@AmigoBlancos Oznacz mnie jak możesz bo im więcej taśm Floro tym ciekawsza będzie twoja seria #kogotoobchodzi :D
7
Po prostu kosmos
8
Bardzo pięknie, może niektórzy się ocknęli ale znając życie ci ludzie głosują na PełO a więc takich samych złodziei
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podśmiechujki jak to Barca nie padnie finansowo a to real zaraz odwali kitę, mały pożar stadionu, "pyskówki" Ramosa i taśmy Floro, czekam na więcej
0
@AmigoBlancos Te taśmy to nie fake?
5
Na stronce jakiś artykuł jak to Messi nie marzy o Złotej Piłce a prawda jest taka że ma pewnie na to wywalone jajca, wraca do domu po ostrym balowaniu z kumplami do dzieci i pięknej żony. Siostrze CRa zależy chyba najbardziej i będzie wyżalała się na insta jeśli Leo wygra
47
https://x.com/Zurowski_Rafal/status/1414481002513240065
13
Komentarz usunięty
0
@Herato To tak jak ja
1
To czym teraz będzie żyła LR? Lekkoatletyką? Siatką?
0
Sprawdzał ktoś czy na kafejce ból tyłka z przegranej Brazylii czy poczucie sprawiedliwości względem futbolu ze Leo wygrał coś z Argentyną?