Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 trzeba anulować bo przegramy
7
Komentatorom już mokro bo chcieli widzieć jak Argentyna traci bramkę
2
Czemu Argentyna ma taktykę: strzel gola i dostań wylewu, sprowokuj karnego
0
No i bailando proszę Państwa
1
Na TVP sport cały mecz Arg-Uru czy tylko 2 połowa?
4
@Elosek Pozwól że sami za siebie zadecydujemy
4
Na taką Cope w 2019 to nawet na taką Wenezuele warto było wstać bo byli kibice a co za tym idzie świetny klimat
7
O taką Szkocję walczyłem
0
@LukaszFan 1 strzał przez cały mecz to dobre pokazanie się?
0
@LukaszFan Akurat Finlandia grała taką kaszane że glowa mała
6
Kto zostaje z was forumowicze na Argentyne?
1
Wstanę na mecz Argentyny ale pewnie znowu będę żałował :P
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
7
@tomek8756 Każdy wie, że polskie uniwersytety to syf, kiła i marksistowska mogiła
1
@MesQueUnClub96 Pytasz czy wiesz?
3
@MesQueUnClub96 Mylisz się bo finał jest na Wembley a nie w Warszawie
7
Mecz meczem ale kiedy jakieś foczki pokażą na trybunach :/
0
@DaPidejpi Czemu mieliby dac radę ze Szwajcarią jak nie dają rady z Walią?
2
@DaPidejpi A no tak, ale to też zły mecz nie był
2
Fajnie się ogląda to euro, bez 0-0 spotkań wiejących nudą tylko ciągle coś się dzieje
4
Erdogan się tam pewnie gotuje na górze
0
To się na nich zemści, jestem pewien
1
Ajajajaj chłop chyba tego nie przeżyje :>
1
Turcja chce nas pobić w byciu najżałośniejszą drużyną euro
0
@DaPidejpi Przecież Holandia ssie, tam jak ktoś strajkuje to policja wbija na koniach i leje po pysku nie to co u nas
0
Azerowie i Turcy są jak my i Węgrzy
0
@PiotrR nie ma mowy kolego, potężni Osmanie zmiotą ich z planszy
0
@Lokoo Rzecz oczywista
1
Turcja 1-0 Walia
Włochy 2-0 Szwajcaria
Pyknie?
2
@Darkfin Dania nie pyknie Rosjii