0

@Rewolucja123 trzeba anulować bo przegramy

7

Komentatorom już mokro bo chcieli widzieć jak Argentyna traci bramkę

2

Czemu Argentyna ma taktykę: strzel gola i dostań wylewu, sprowokuj karnego

0

No i bailando proszę Państwa

1

Na TVP sport cały mecz Arg-Uru czy tylko 2 połowa?

4

@Elosek Pozwól że sami za siebie zadecydujemy

4

Na taką Cope w 2019 to nawet na taką Wenezuele warto było wstać bo byli kibice a co za tym idzie świetny klimat

7

O taką Szkocję walczyłem

0

@LukaszFan 1 strzał przez cały mecz to dobre pokazanie się?

0

@LukaszFan Akurat Finlandia grała taką kaszane że glowa mała

6

Kto zostaje z was forumowicze na Argentyne?

1

Wstanę na mecz Argentyny ale pewnie znowu będę żałował :P

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

7

@tomek8756 Każdy wie, że polskie uniwersytety to syf, kiła i marksistowska mogiła

1

@MesQueUnClub96 Pytasz czy wiesz?

3

@MesQueUnClub96 Mylisz się bo finał jest na Wembley a nie w Warszawie

7

Mecz meczem ale kiedy jakieś foczki pokażą na trybunach :/

0

@DaPidejpi Czemu mieliby dac radę ze Szwajcarią jak nie dają rady z Walią?

2

@DaPidejpi A no tak, ale to też zły mecz nie był

2

Fajnie się ogląda to euro, bez 0-0 spotkań wiejących nudą tylko ciągle coś się dzieje

4

Erdogan się tam pewnie gotuje na górze

0

To się na nich zemści, jestem pewien

1

Ajajajaj chłop chyba tego nie przeżyje :>

1

Turcja chce nas pobić w byciu najżałośniejszą drużyną euro

0

@DaPidejpi Przecież Holandia ssie, tam jak ktoś strajkuje to policja wbija na koniach i leje po pysku nie to co u nas

0

Azerowie i Turcy są jak my i Węgrzy

0

@PiotrR nie ma mowy kolego, potężni Osmanie zmiotą ich z planszy

0

@Lokoo Rzecz oczywista

1

Turcja 1-0 Walia
Włochy 2-0 Szwajcaria
Pyknie?

2

@Darkfin Dania nie pyknie Rosjii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?