Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@agaFCB myślę, że niektórzy chętnie by ci coś podesłali ;)
16
https://www.instagram.com/leomessi/
Ostro tam Antonella ciśnie
1
@TR3YWAY To mnie zachęciłeś do wejścia na insta :D
1
@FC1899Barca To smutne, że gdy niektórzy mają ponad 10 my nie mamy żadnego
2
@dawo17 Wielgachna ta flaga Meksyku w Meksyku
0
@Derson O kurde, pierwsze wpisy od 2011, zbyt dużo się nie udzielasz :o
1
@adi7adi8 zapomniałem, nie ten kontynent :P
0
Jest jakaś walka Polaków dzisiaj o medal igrzyskowe świry?
0
Jezu... czemu te igrzyska są dla nas tak brutalne
0
Będzie bardzo źle jak przegramy z Holandią? Bo nasi faulujo na potęge
0
Ale fajny ten kosz 3x3, chłopaki sb chillują razem na treningu na jednym koszu, sędziowie z bananami na mordzie :)
0
@lucas/catalan Dziś jeszcze nie było
18
https://x.com/majkel1999/status/1419637781962371076
.. meh
4
@FC1899Barca Oczywista prawda, kiedy ostatnio Ronaldo z wolnego trafił? :P
0
@mekston A jak to wygląda w obliczu meczu z Holandią? Musimy wygrać?
1
@MesQueUnClub96 Medalową jeszcze łatwo znaleźć ale tabelę kosza 3x3 nie widzę nigdzie
0
Mamy jakiś medal na IO? I odpadliśmy już całkiem z kosza 3x3? bo patrzę na wynik i przepieprzyliśmy z Chinami :/
34
Od uderzania głową w piłkę niektórym piłkarzom po zakończeniu karier nieźle odwala
0
Dla takich bramek oglądam naszą ligę ;)
0
Nadzieja kadry na przyszłość
8
Kozłowski gol po chyba 10 s od wejścia :D
0
Pogoń przepiękny stadion i piękne stroje podobne lekko do tych Barcy z 18/19 :)
Chyba zacznę im kibicować w tym sezonie ekstraklapy bo grają też niczego sobie
2
Pogoń fajnie gra, Podolski ma w sercu Górnika i śledził ich wyniki przez lata, dlatego po transferze wybrał niemiecki mam talent :D
29
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/p403x403/222761738_176176417838046_5495695747255654472_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=BxcQ-bNMVSIAX_VVMv4&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=caf35d5e0ac7003d8fa168db69a9d8a6&oe=61233525
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kaamil1910 szczepmy się i pandemia minie, taa.....
1
@DonMatteo901 Uuuu jaka orka, krótko z nimi :D
0
Ależ dzisiaj piekne bramki i zwroty akcji w Ekstraklasie, Warta golll
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SuperPatsonFCB Trochę zazdroszczę ale powodzenia :)
1
@SuperPatsonFCB No i super! :) Ten cel masz imponujący i trudny dość :P