Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej szkoda będzie Pogoni jeśli odpadnie bo w Szczecinie fajnie grali z Osijekiem ale na wyjeździe może być różnie
0
@Darkfin No dlatego to jest tragedia te pierwsze dwa IO po 1918 to były w ogóle początki naszego sportu a po wojnie to już inne realia... Dlatego na razie jest słabo ale ponad 5 myślę wpadnie przynajmniej
1
@Darkfin pewnie pierwsze IO po odzyskaniu niepodległości kiedy nasi chyba prawie z niczym lub dosłownie z niczym nie przyjechali ale wiadomo, wszystko stawało na nogi po wojnie.
Edit. W 48' był 1 medal
0
Ale Śląsk awansuje przy tym wyniku, ta? Mają chyba bramkę przewagi z 1 meczu
0
@zadafcb Chyba wstanę na Kawęckiego
0
@Kacper1432 zrobiła coming out a one się tak rozchodzą, poza tym jest w miarę "sławna" jako, że reprezentuje nas na igrzyskach więc robi się szum, nie czepiajcie się tak wszystkiego na siłę
7
@Kacper1432
Ja tam widziałem sporo hejtu na Klepacką a nie tą lesbijkę
0
@osa91 nie do końca, po prostu dziś pompuje się w media tylko to co przeciwko klerowi
0
@gurales i ja :/
0
@Encore brzydkie te numerki strasznie
0
2:0 z Ruskami :)
3
@Pawel13sz Ten się wszędzie załapie gdzie ktoś cyka foto xD
23
W to mi graj
0
@Jankes94 Czyli pyka w piłkę tylko w grach? Bo jeśli kompletnie nie interesuje się piłką to dziwny zarzut, że w nią nie gra bo nie każdego musi to jarać
0
@Comentateiro Nie Klepacka obraża krzyż a lewactwo i autor grafiki
0
@Janiama czyli półfinał z Majerskim dziś w nocy?
2
@kuz Też myślę, że ludzi posrało
19
@Comentateiro Ale ja nie o tym, poza tym co z tego? Jeśli lewica jest taka tolerancyjna to chyba powinna szanować inne religie?
0
@zadafcb Widać, że nazwisko litewskie to i antypolonizm we krwi
0
@escarabajo raczej nie jest nołnejmem
0
@tristan87 Wszystko ładnie i cudownie ale czym jest jedzie?
1
@FanBarcy123 Liga wygrana, puchar i półfinał LM
12
@barcanawieki to jedno z najśmieszniejszych zjawisk jakie można zaobserwować u kobiet, jeszcze śmieszniej jak dużo ładniejsza koleżanka żali się tej dużo brzydszej pod zdjęciem, że też chciałaby być taka ładna :D
0
@Commandement nie znam się na siatce a jednak dostarcza mi wiele emocji jeśli mecz jest o stawkę, chyba nie rozumiem fenomenu tenisa choć nie powiedziałbym, że nie lubię go oglądać
0
@Tomo1989 Dlatego ten dzień cieszy, kolejne szanse mogły ulecieć a idziemy do przodu
0
@Tomo1989 Napisał "prawdopodobnie", z resztą są bardzo podobne więc nie dziwię się, że ktoś dał się nabrać
0
@mekston Dzięki! Obczaje bo to przegapiłem :)
1
Piękny dzień przełamań Polski na IO
2
@escarabajo Kolejna świetna informacja dzisiaj
0
@mekston jaka Myszka? coś przegapiłem? :O