0

Najbardziej szkoda będzie Pogoni jeśli odpadnie bo w Szczecinie fajnie grali z Osijekiem ale na wyjeździe może być różnie

0

@Darkfin No dlatego to jest tragedia te pierwsze dwa IO po 1918 to były w ogóle początki naszego sportu a po wojnie to już inne realia... Dlatego na razie jest słabo ale ponad 5 myślę wpadnie przynajmniej

1

@Darkfin pewnie pierwsze IO po odzyskaniu niepodległości kiedy nasi chyba prawie z niczym lub dosłownie z niczym nie przyjechali ale wiadomo, wszystko stawało na nogi po wojnie.
Edit. W 48' był 1 medal

0

Ale Śląsk awansuje przy tym wyniku, ta? Mają chyba bramkę przewagi z 1 meczu

0

@zadafcb Chyba wstanę na Kawęckiego

0

@Kacper1432 zrobiła coming out a one się tak rozchodzą, poza tym jest w miarę "sławna" jako, że reprezentuje nas na igrzyskach więc robi się szum, nie czepiajcie się tak wszystkiego na siłę

7

@Kacper1432


Ja tam widziałem sporo hejtu na Klepacką a nie tą lesbijkę

0

@osa91 nie do końca, po prostu dziś pompuje się w media tylko to co przeciwko klerowi

0

@gurales i ja :/

0

@Encore brzydkie te numerki strasznie

0

2:0 z Ruskami :)

3

@Pawel13sz Ten się wszędzie załapie gdzie ktoś cyka foto xD

23


W to mi graj

0

@Jankes94 Czyli pyka w piłkę tylko w grach? Bo jeśli kompletnie nie interesuje się piłką to dziwny zarzut, że w nią nie gra bo nie każdego musi to jarać

0

@Comentateiro Nie Klepacka obraża krzyż a lewactwo i autor grafiki

0

@Janiama czyli półfinał z Majerskim dziś w nocy?

2

@kuz Też myślę, że ludzi posrało

19

@Comentateiro Ale ja nie o tym, poza tym co z tego? Jeśli lewica jest taka tolerancyjna to chyba powinna szanować inne religie?

0

@zadafcb Widać, że nazwisko litewskie to i antypolonizm we krwi

0

@escarabajo raczej nie jest nołnejmem

0

@tristan87 Wszystko ładnie i cudownie ale czym jest jedzie?

1

@FanBarcy123 Liga wygrana, puchar i półfinał LM

12

@barcanawieki to jedno z najśmieszniejszych zjawisk jakie można zaobserwować u kobiet, jeszcze śmieszniej jak dużo ładniejsza koleżanka żali się tej dużo brzydszej pod zdjęciem, że też chciałaby być taka ładna :D

0

@Commandement nie znam się na siatce a jednak dostarcza mi wiele emocji jeśli mecz jest o stawkę, chyba nie rozumiem fenomenu tenisa choć nie powiedziałbym, że nie lubię go oglądać

0

@Tomo1989 Dlatego ten dzień cieszy, kolejne szanse mogły ulecieć a idziemy do przodu

0

@Tomo1989 Napisał "prawdopodobnie", z resztą są bardzo podobne więc nie dziwię się, że ktoś dał się nabrać

0

@mekston Dzięki! Obczaje bo to przegapiłem :)

1

Piękny dzień przełamań Polski na IO

2

@escarabajo Kolejna świetna informacja dzisiaj

0

@mekston jaka Myszka? coś przegapiłem? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?