Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Polak nie da rady chyba, Tusk wrócił i przegrywamy wszędzie :/
0
Tymczasem takie Stany mają 22 medale
5
https://x.com/majkel1999/status/1420188218012717061
0
I po co ja wstawałem XDD
0
Urwaa! Kto rzucił na nas klątwę do cholery
3
3:30 i 3:50 finały wioślarstwa a o 3:49 Polak w finale pływania na 200 metrów, teraz albo nigdy!
0
Co to za nudne smęty w tle ceremonii
0
Podobno największe szanse na medale to dwa ostatnie finały przed 4 więc nie ka się co nastawiac, znów mamy ostatnie..
0
@barcelonaLM no żeby chociaż to wpadlo
0
Kur.. nawet 5 nie mamy :>
2
Do boju Polacyy
0
Wioślarstwo zaczyna się o 1.40?
1
@WiernyKatalonii Lech Roch Pawlak to idol
0
@Chakalaka dlaczego zawsze nie wiesz o co chodzi?
15
@Chakalaka szkoda, że wróciłeś
2
@MesQueUnClub96
0
@Dembouz1899 Legia Warszawa
3
@Kgorecki2500 Kiedy przegonienie takiej Hiszpanii na przestrzeni kilku lat wg ekonomistów serio nie byłoby takie trudne ale nie z pisem u władzy raczej
0
Czyli mówicie, że warto budzik nastawić bo jakiś medal/e za wioślarstwo powinien wpaść?
0
W takim 2016 mieliśmy 11 medali
0
Mamy w ogóle jakieś szanse dziś na medal? :(
Chyba w judo miało być coś o 12 jeśli się nie mylę
1
Przynajmniej siatka plażowa nam wychodzi
0
Reprezentacja na euro rozpoczęła piękny rok dla polskiego sportu
0
@elplacek44 nie popadajmy w skrajność
0
@qwer123 spadaj antyPolaku jeden
0
Mamy przeogromnego pecha na tych IO
1
@AmigoBlancos Mógłby ktoś tu informować o szansach medalowych Polaków bo dyscyplin jest od groma
0
@Adi123456789 bardziej o jej dooopsko
7
@Kgorecki2500 Sory, w 5% dla Konfy nie wierzę bo oni nie mają mniej niż 8 na bank, to co obiecali swym wyborcom to spełnili więc jak już to im rosnąć powinno
0
@MesQueUnClub_87 bądźmy szczerzy, przeszkadzałoby ci to? Mi niezbyt, nie z taką kasą z jaką możesz mieć wszystko :)