Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cała Polska śpiewa z nami wypier z Hiszpanami
0
Przynajmniej wstydu nie będzie, może coś wbijemy
1
Czenu nasi biegają na luzie gdy przegrywają xd
0
Wszyscy przeciw Polsce gdzie jest kuźwa karny
0
LECIMY Z NIMIII
0
https://www.galeriaklasyki.pl/6624-large_default/szablon60reprodukcja-obrazu-zolkiewski-z-husaria.jpg
Gotowi?
2
@Arkon Aha, trzeba pluć na kościół bo jeden abp ma nierówno pod kopułą?
0
@IronSanHybrid CO XDD
1
FUUUUUUCK......
1
Dembele zostaw mi Węgrów w spokoju
0
Nawet Węgrzy mają czarnoskórego w kadrze, gdzie nasz Olisadebe?
0
Jak będzie ktoś na meczu w Sewilli to krzyknijcie naszym, żeby chociaż spróbowali zagrać z taką pasją
1
@MesQueUnClub96 Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nieźle rządzony kraj, bratankowie, mały wielki kraj, super fani, piłkarze z ambicją mistrzów świata, wycurvisty stadion i doping, do boju
19
Francuzi się obsrali, z resztą nie dziwota bo wg badań Węgrzy mają dosłownie jedne z największych jaj w Europie :D
1
@szela1899 trener chyba z Włoch więc raczej po węgiersku nie mówi a jednak sie rozumieją
3
Polska 3:3 Węgry
Węgry 1:0 Francja
Węgry>Polska>Francja
0
@macio_944 co do polityki to właśnie nie
2
Gdzie ten wasz francuski faworyt do euro? HAHA
20
2
+
1
@koksik2700 wróżki z nibylandii, tfu z Polski
1
@Deviler wysiada w porcie w Barcelonie
5
Insigne chyba spieprzył ze zgrupowania kadry i cyk, kursuje sobie po morzu z imigrantami na łódce, można i tak
https://x.com/HEICKEEEE/status/1406214046752382977
4
@tomek8756 dożywotnia praca w kamieniołomach o chlebie i wodzie a nie 15 lat
0
@BorzyKrzys utkaj, masz ból tyłka bo twój Urugej przegrał ;)
9
Człowiek się łudzi, że wyciągniemy remis lub, że zdarzy się jakaś sensacja np. 1-0 dla nas, ale oczywiście będzie jak zawsze
3
Brawo!!! To teraz Polska zwycięstwo i dzień udany :)
2
Leo kończ ten mecz
0
Powiedziałem sobie, że gdy Argentyna strzeli 2 to idę spać, chyba się nie doczekam