2

Cała Polska śpiewa z nami wypier z Hiszpanami

0

Przynajmniej wstydu nie będzie, może coś wbijemy

1

Czenu nasi biegają na luzie gdy przegrywają xd

0

Wszyscy przeciw Polsce gdzie jest kuźwa karny

0

LECIMY Z NIMIII

2

@Arkon Aha, trzeba pluć na kościół bo jeden abp ma nierówno pod kopułą?

0

1

FUUUUUUCK......

1

Dembele zostaw mi Węgrów w spokoju

0

Nawet Węgrzy mają czarnoskórego w kadrze, gdzie nasz Olisadebe?

0

Jak będzie ktoś na meczu w Sewilli to krzyknijcie naszym, żeby chociaż spróbowali zagrać z taką pasją

1

@MesQueUnClub96 Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nieźle rządzony kraj, bratankowie, mały wielki kraj, super fani, piłkarze z ambicją mistrzów świata, wycurvisty stadion i doping, do boju

19


Francuzi się obsrali, z resztą nie dziwota bo wg badań Węgrzy mają dosłownie jedne z największych jaj w Europie :D

1

@szela1899 trener chyba z Włoch więc raczej po węgiersku nie mówi a jednak sie rozumieją

3

Polska 3:3 Węgry
Węgry 1:0 Francja
Węgry>Polska>Francja

0

@macio_944 co do polityki to właśnie nie

2

Gdzie ten wasz francuski faworyt do euro? HAHA

20

2

+

1

@koksik2700 wróżki z nibylandii, tfu z Polski

1

@Deviler wysiada w porcie w Barcelonie

5

Insigne chyba spieprzył ze zgrupowania kadry i cyk, kursuje sobie po morzu z imigrantami na łódce, można i tak
https://x.com/HEICKEEEE/status/1406214046752382977

4

@tomek8756 dożywotnia praca w kamieniołomach o chlebie i wodzie a nie 15 lat

0

@BorzyKrzys utkaj, masz ból tyłka bo twój Urugej przegrał ;)

9

Człowiek się łudzi, że wyciągniemy remis lub, że zdarzy się jakaś sensacja np. 1-0 dla nas, ale oczywiście będzie jak zawsze

3

Brawo!!! To teraz Polska zwycięstwo i dzień udany :)

2

Leo kończ ten mecz

0

Powiedziałem sobie, że gdy Argentyna strzeli 2 to idę spać, chyba się nie doczekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?