Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obstawiłem dom na 2-0 dla Rosji....
1
Ale byśmy pukkneli taką Finlandię
1
@AmigoBlancos Dlaczego? Rosjanie muszą walczyć o wygraną + magia Włochów
2
@ZiX fajny cytat z twittera, szanuje za podanie autora
0
@barcelonaLM wystarczyło zostawić w Argentynie lub przenieść do jakiegoś USA a nie przenosić do Brazylii gdzie restrykcje i problemy z covidem są dużo większe
1
@Lathspell no teoretycznie jeszcze można wyjść z grupy, nie skreślałbym szans
0
Na meczu Argentyny z Chile prawie zasnąłem, już lepiej oglądało się mecz eliminacyjny sprzed tygodnia w Argentynie, puste trybuny i te obrzydliwe brazylijskie giga stadiony gdzie z trybun gówno widać, na euro sama atmosfera podtrzymuje Cię przed tv.
1
Błędem to będzie zwolnienie Sousy po ewentualnym blamażu na euro, wylewy zawodników to już nie jest wina trenera
26
Czekajcie, chcecie mi powiedzieć, że na LR są ludzie, którzy chwalą CRa za to, że na konferencjii odłożył colkę na bok i wziął sobie mineralną? XDDDDD
To brzmi jak jakiś news z pudelka: Niesamowite zdarzenie! Nie możemy uwierzyć co zrobił Cristiano Ronaldo! A poniżej wyjaśnia się, że sobie mineralną wziął, ot tyle.
1
Teraz szwaby w dupę na osłodę przegranej Węgrów
1
Macie te colkę jeszcze?
1
I co w tym trudnego wyjść i trochę mądrze pobiegać, oddać serca na boisku? ale nie nasi wolą blachotrapezy i timobajle reklamować niż grać
0
Dzwoncie do Sousy żeby chłopakom Węgrów puścił
2
Węgrów tam jest tyle, że się ledwo mieszczą na stadionie, robi to klimacik
5
Węgrzy zagrają lepiej z Portugalią niż my ze Słowacją XD
0
Czemu nie możemy mieć grup kibicowskich jak Węgrzy? Tyle dopingującego chłopa na trybunach, fajny widok. A u nas doping polega na "Polska Polska" dzieci z rodzicami
0
@Khardan Nie była lepsza, co wy wąchacie?
0
@Kondziubarca wystarczą nam 4pkt, jak z Hiszpanią zremisujemy to Szwecja tym bardziej będzie do ogrania choćby 1-0
2
W ten wtorek gra Polska a w środę o 1 w nocy pewnie oglądnę Argentyna-Kolumbia bo czemu nie, już się zaczyna wstawanie w nocy dla Leo i na przemian mecze euro i Copy a potem jeszcze IO :D
0
@Darkfin pff, no sory ale dla mnie lekkoatletyka, nożna, siatka czy tenis to TOP dyscyplin sportowych a przynajmniej jeśli chodzi o popularność, może jeszcze się koszykówka podłapuje ale tutaj chyba sukcesów nie mamy, nie ma co narzekać bo to są dla nas naprawdę syte lata.
1
ja tam się wgl na tenisie nie znam, słyszałem o Radwańskiej ale chyba nawet nie wiem czy i jakie sukcesy odniosła w tym tenisie, Iga ma szanse to przebić? :P
3
@Oskar00 liczę na duże pozytywne zaskoczenie ale samo wyjście z grupy będzie dużym sukcesem
24
Ćwierćfinał euro 2016 i potencjał na tegoroczne euro, 2 wygrane mś z rzędu przez polskich siatkarzy i szansa na złoto w Tokio na IO, sukcesów w skokach narciarskich do porzygu, najlepsza liga żużlowa świata, najlepszy piłkarz w historii tego kraju, nowa wyrastająca gwiazda tenisa, a to wszystko tu i teraz.
Kurła jest w pyte :D
1
@Abominacja Już tłumaczę, święto konstytucji 3 maja poświęcone jest konstytucji uchwalonej 3 MAJA, więc flagę ku temu świętu wywiesza się 3 MAJA a nie przez cały rok XD Że też trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy, poza tym to ma bardzo długą ponad 200 letnią tradycję a "moda na lgbt" trwa od kilku/kilkunastu lat.
6
Ja tam nie rozumiem po co w ogóle są te pride month'y, wsparcia u osób tego samego środowiska można szukać przez cały rok m.in. na stronach temu poświęconych a nie przez miesiąc, a może bycie gejem/ lesbijką to powód do dumy? W takim razie ja jestem dumny z bycia hetero, tworzę własną flagę hetero i rozkazuje markom jak bmw aby przez miesiąc paradowali w moich barwach, jeśli nie to odbiorę to jako heterofobię w stosunku do mnie i moich heteroseksualnych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@Abominacja człowieku co ty właśnie porównałeś XDDDDD
2
Świerczok co gasi dziennikarzy :D
6
@viscajasiek Jak to nie możesz? Nikomu nie przeszkadza czy jesteś gejem, lesbijką czy helikopterem bojowym, są wyjątki ale bez przesady
25
@Chaoss Ciekawe czy synowi/córce spodoba się twóczość matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@amanter no ja wczoraj widziałem naprawdę dobry mecz Argentyny, w pewnym momencie po prostu spuścili z tonu ale nie wygląda to tragicznie