Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi tylko bez tego niemieckiego na końcu
0
Jak to było??? "Ale ostatecznie to Atleti najbardziej zasługuje na mistrza" :D
1
Im bardziej real i atleti dostają w papę tym wielki żal meczu z Granadą
2
Sousa popija Lechem pierogi słuchając polskiego hymnu
1
Lewandowski? TOP
23
|Oficjalnie|: Robert Lewandowski dołączył to legendarnego grona Polaków, którzy zamknęli niemcom japę i zmusili ich do płaczu.
"Krew jego dawne bohatery,
a imię jego czterdzieści i cztery".
5
Zrobił to! Maszyna, legenda, cieszę się, że żyję w czasach najlepszego polskiego piłkarza w historii
0
@RobiS nie no, odkupił się przy tej bramce
0
Okej, Giki, odkupiłeś winy, widać było, że cię w sercu żarło i tą piłkę od niechcenia odbiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VenoM Dzięki, nawet z tych emocji jeszcze gola nie widziałem :)
2
Jeszcze nigdy nie wyczekiwałem po meczu na wypowiedzi szwabów tak jak dziś, Hamann i trenerze Augsburga, zapraszam do wypowiedzi :D
3
Lewyyyyyyyyyyyyyyyy
0
Ten dzień jest do usunięcia
2
:((((((((((((((((
5
Lewy zamknij im mordy ×1000
8
@MarioVeB! Zawsze myślałem że jesteś dziwny :p
1
@Kamilos84 przeczytałem strzelił, ehh
1
Panie i Panowie to chyba koniec...
0
@tomek8756 XDDDDDDE dobrze niech wieść się niesie
2
#LewyMusisz!!!!
2
Niech się ktoś podłoży w polu karnym
3
Obrzydliwe zachowanie, drą mordę tylko dlatego że Lewy jest Polakiem, gdyby niemiec pobił rekord niemca to o żadnym braku honoru w stosunku do Gerda by nie mówili
0
@AdamS9882 głupi jestes?
10
@Kamiloza91 Jesteś zgłoszony szaleńcu
9
Gikiewicz... nie nazywaj się Polakiem, ja bym wpuścił bramkę, tymbardziej jak dostaniecie i tak legendarny oklep
2
Przecież La Rambla popełni masowe samobójstwo jak sekta z Jonestown jak Lewy nie strzeli, ja razem z nimi
2
Słyszeliście że według Daily Mail Lewy chce do Barcy? XD
1
@Kamiloza91 to byłoby nie mniej legendarne niż 2:0 z niemcami :D
0
@Encore A więc odpowiedź brzmi twierdząco
0
3 miejsce daje awans?