0

@DaPidejpi tylko bez tego niemieckiego na końcu

0

Jak to było??? "Ale ostatecznie to Atleti najbardziej zasługuje na mistrza" :D

1

Im bardziej real i atleti dostają w papę tym wielki żal meczu z Granadą

2

Sousa popija Lechem pierogi słuchając polskiego hymnu

1

Lewandowski? TOP

23

|Oficjalnie|: Robert Lewandowski dołączył to legendarnego grona Polaków, którzy zamknęli niemcom japę i zmusili ich do płaczu.
"Krew jego dawne bohatery,
a imię jego czterdzieści i cztery".

5

Zrobił to! Maszyna, legenda, cieszę się, że żyję w czasach najlepszego polskiego piłkarza w historii

0

@RobiS nie no, odkupił się przy tej bramce

0

Okej, Giki, odkupiłeś winy, widać było, że cię w sercu żarło i tą piłkę od niechcenia odbiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VenoM Dzięki, nawet z tych emocji jeszcze gola nie widziałem :)

2

Jeszcze nigdy nie wyczekiwałem po meczu na wypowiedzi szwabów tak jak dziś, Hamann i trenerze Augsburga, zapraszam do wypowiedzi :D

3


Lewyyyyyyyyyyyyyyyy

0

Ten dzień jest do usunięcia

2

:((((((((((((((((

5

Lewy zamknij im mordy ×1000

8

@MarioVeB! Zawsze myślałem że jesteś dziwny :p

1

@Kamilos84 przeczytałem strzelił, ehh

1

Panie i Panowie to chyba koniec...

0

@tomek8756 XDDDDDDE dobrze niech wieść się niesie

2

#LewyMusisz!!!!

2

Niech się ktoś podłoży w polu karnym

3

Obrzydliwe zachowanie, drą mordę tylko dlatego że Lewy jest Polakiem, gdyby niemiec pobił rekord niemca to o żadnym braku honoru w stosunku do Gerda by nie mówili

0

@AdamS9882 głupi jestes?

10

@Kamiloza91 Jesteś zgłoszony szaleńcu

9

Gikiewicz... nie nazywaj się Polakiem, ja bym wpuścił bramkę, tymbardziej jak dostaniecie i tak legendarny oklep

2

Przecież La Rambla popełni masowe samobójstwo jak sekta z Jonestown jak Lewy nie strzeli, ja razem z nimi

2

Słyszeliście że według Daily Mail Lewy chce do Barcy? XD

1

@Kamiloza91 to byłoby nie mniej legendarne niż 2:0 z niemcami :D

0

@Encore A więc odpowiedź brzmi twierdząco

0

3 miejsce daje awans?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?