0

goooooooooooooooooool Werner jaki fart

0

Nie chce wykrakać ale dobrze to wygląda

4

Werner idealnie wpisuje się w słowa, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać

1

remis bezbramkowy to awans chelsea?

0

Czelsi ich zmiażdży, róbcie ss

0

@panczo Nie do końca, Polacy próbowali się z nimi jakoś dogadać. Rząd powołał na wojewodów wschodnich województw znanych z pro-ukraińskich sympatii polityków: Piotra Dunina Borkowskiego w Lwowie i Henryka Józewskiego w Łucku. Ukraiński Inscytut Naukowy został otworzony w warszawie prowadząc badania nad historią, kulturą i życiem ukraińskiego narodu. Wiele Ukraińców zasiadało w polskim Sejmie, jeden został nawet wicemarszałkiem sejmu. Ukraińskie partie też działały w kraju normalnie.

2

@panczo Masz po części rację a po części nie, ukraińcy chcieli wolności, ale wolności nie zdobywa się organizowaniem ataków terrorystycznych na marszałka i prezydenta innego kraju, poza tym znaleźliby tak czy siak jakiś preketst. Pamiętam, że nie dawno widziałem coś na kształt hasła jakiego używali i brzmiało: "Śmierć Żydom, Polakom, Moskalom", oni po prostu chcieli wyrżnąć tych, którzy mieszkali w ich mniemaniu na ich ziemiach

4

@Encore transfer do Barcy kwestią godzin

1

oficjalnie: Barca ma w dupie odrzucenie odwołania i złoży je jeszcze raz w Trybunale Arbitrażowym

3

@Barca1992 mają w tym doświadczenie, w odbieraniu praw innym i ich separowaniu

17

Komentarz usunięty

2

13


bawimy się

2

Neymar? TOP ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

5

Po co kupić jednego, jak z trójki Ney, Depay, Aguero można wszystkich kupić, a spłatę długów się później przemyśli (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

5

Neymar Jr/ Welcome back to Barcelona 2021/ Dribbling, goals, magical tricks/ Krzysztof Krawczyk "Mój przyjacielu" remix

0

0

@pax przecież Korwin się socjalizmem brzydzi i jak sam mówił, wyrósł z tego, nie ośmieszaj się

1

@ElPonczato Według wielu wielu oszołomów, tak

5

Mam tylko nadzieję, że ludzie, którzy sami określają się jako prawacy zobaczyli dziś jak wiele pis ma z prawicą wspólnego, bo o dziwo wciąż wiele takich jednostek istnieje

10

pisiory się pochowały w norach w mediach społecznościowych, ładnie było konfę bezpodstawnie wyzywać od ruskich onuc co? A jak przyszło co do czego to pokazali jak wiele wspólnego mają z lewicą, wszystko dla hajsu, nic przeciw hajsowi, nic poza hajsem. Płakać się chce, że po "upadku" komuny nadal żądzi komuna

10

@masq Nadal są multum razy lepszym wyborem niż popis

2


...

9

@Ojciec5tkidzieci Tak, niestety

15


I jak tu nie przyznać im racji? Pis i lewica zawsze razem ale dziś przegieli pałę, oczywiście w wiadomościach dalsze pranie mózgu i starszym pokoleniom pis wmówi, że to wielki sukces, tfu na tych zdrajców

11

@BulaKG Unia może nakładać na Polaków podatki, Polska zostanie wepchnięta w dług europejski (750 mld), przez 10 lat wypłacimy unii 300 mld w ramach Zielonego Ładu

0

@Sulimo Kolejne pokolenia będą spłacać długi i to nie swoje a zagraniczne XD Ta, bez przesady, nic się nie stało

16

@Bykunn nie jest najmniejszą przesadą, wręcz jest zbyt małym określeniem bo targowiczanie nie dokońca spodziewali się skutku swych działań :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?