Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo a co miał ich pochwalić?
1
Nie mogę oglądać, jak sobie radzi Betis? Czy raczej sobie nie radzi?
1
@Bobo25 strasznie mnie to cieszy, nabardziej pyszny i wywyższający się naród świata :)
0
@Szreko z dwojga złego już lepiej wierzyć i nie narażać się jeśli coś po śmierci istnieje ;)
6
@FC1899Barca Wiadomo, że Angole nie trawią Amerykanów, Ameryka to silniejsza i lepsza wersja Anglii więc mają o wszystko ból dupska
2
@Sulimo Tak tak ;D
Czemu tylko ogromne rzesze historyków uznają historyczność Jezusa?
3
@paweldunajecfcb Wierzę, że istnieje. Po cóż dzieci z Fatimy miałyby zmyślać, że widziały Matkę Bożą a Faustyna Jezusa? Wszyscy ludzie, którzy ujrzeli Boga mają omamy lub zmyślają te wizje? Ciekawą kwestią jest też całun turyński, któremu ateiści nie są w stanie zarzucić fałszerstwa. Wszyscy historycy są zgodni, Jezus istniał. Pytanie tylko czy rzeczywiście zmartwychwstał? Wierzę, że tak.
0
@Persyfl akurat wyobrazenie dziadzia w chmurach to polski wymysł
0
@FC1899Barca chyba tak, po wpisaniu Barca kit 2022/23 wyskakuje tylko to :)))
14
https://x.com/CrewsMat19/status/1385812935042273292
Mój Boże! Cudowne
0
@norbi77 Nie tylko głos
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@batoosz Nawet nie mów, spadliśmy z 1 I:(
3
Mamy 2 miejsce, zróbcie coś dobrego dla ojczyzny chłopcy.
https://popcat.click
0
@Chakalaka A jednak jego idolem był długo Marks, którego wizerunek nosił na koszulce.
0
@Chakalaka https://www.facebook.com/1331903493582685/posts/3465691420203871/ polecam
1
@Mroziu Bo naszą ligę krytykuje się dla samej krytyki, liga hiszpańska to niestety kupa poza TOP3
0
@marcin000019 w dodatku ośmieszyłby Real i Floro, nie wiem na co oni czekają
4
@itmustbejoke raczej o to chodzi, przecież nie będzie grał u nas wiecznie. Pogra 2 lata i pewnie skoczy sobie do Argentyny do Newells
1
Wygrajmy finał i się po tym wycofajmy, 2 pieczenie na jednym ogniu
1
@anxted zabójstwo ćpuna, to żadna strata dla społeczeństwa
2
@JohnnyBarca xDDD
2
@Kgorecki2500 Lepiej chyba jak Trump dogadać się z Putinem i Kimem by nie wybuchła jakaś wojna niż jak Biden nierozsądnie podsycać Rosję, że zapłacą za wszystko.
0
@Kgorecki2500 nad czym ty się jeszcze zastanawiasz? XD Chcą zrobić z bandyty świętego i pozwalają ludziom na rozróby w imię rasizmu.
29
@DonMatteo901
1998 10 miesięcy za napad z bronią w ręku
2002 8 miesięcy za przestępstwa narkotykowe
2004 10 miesięcy za przestępstwa narkotykowe
2005 10 miesięcy za posiadanie mniej niż gram koksu
2007 5 lat za napad z bronią na kobiete w ciąży w jej własnym domu
Tak zostaje się bohaterem lewactwa.
3
@Kgorecki2500 współczuję głupoty
22
@DonMatteo901 Każdy rozsądny człowiek wiedział, że jeśli wygra Biden to Ameryka upadnie na psy
8
La Rambla to strefa wolna od Superligi
1
Florentino w L'Equipe: Nie boję się, że ktoś opuści Superligę.
Kluby:
1
@barcelonaLM A tam co się dzieje? BLM?