Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fotka z Pique pijącym szampana ma potencjał na avka :D
0
@Sulimo kiedy on ma rację, nie przyznają że Barca świetnie grała tylko powtarzają że Bilbao rozłożyło nogi
3
Mimo wszystko trochę szkoda graczy Athleticu, muszą siedzieć i patrzeć na naszych podnoszących puchar
6
PUUUUUUUUUUUUCHAR JEST NAAAAAAAAAAAAASZ SIALALALA LA LA LA! x10
Auuuuuuuu! Visca el Barca, Visca el Catalunya!
0
eh, szajse........
0
Sprzedać Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@pepo_barcarzadzi Koemana nawet po brzuchu poklepał :D
3
Nasi ich ruchają jak Sevillę w 2018
5
Wygrana Pucharu pierwszy raz od 3 lat, 31 wygrana Copa w historii!
Campeoooooooooooooooneeeeeeeees! :D
1
Ale Leoś zadowolony :D
Brawoooooo
1
Puchaar jeeest naaaaasz sialalala lala la... :D przedwczesne ale chyba nic sie nie zmieni :>
0
@ParlesCuyol5 strasznie mu współczuję, aż bym się z nim zamienił :)
0
Ogląda ktoś Ekstraklasę i śledzi Raków? 2 lata temu awansowali z 1 ligi i jak narazie 3 miejsce w lidze i finał w krajowym pucharze :o
1
Ile to już czekamy na przełamanie :/
2
Rzeźnicy pier... z Bilbao
3
Myślę, że gdyby ktoś z naszych minął bramkarza 1 na 1 to i tak widząc pustą bramke by się cofnął do tył i zgrał Messiemu xd
0
Ma ktoś mapkę która pokazywała sprzed ostatnich kilku lat nieodgwizdane faule graczy realu na innych zawodnikach lub nieodgwizdane dotknięcia piłki ręką? :P
Gdzieś widziałem coś takiego.
0
Ci farciarze jeszcze LM wyrgają po jakimś farfoclu
5
Fajnie mieć urodzinki tego samego dnia co Carles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Tabi9 Mają jeszcze mecz z chociażby Bilbao, Sevillą i Villarealem, jeszcze nic nie wiadomo.
0
@jeyx77x no tak, bo w Pradze ludzi rozstrzeliwano, torturowano na posterunkach gestapo, wysadzano pomniki wielkich osób, niszczono i palono biblioteki wraz z kulturą lub brano w łapanki jak w Warszawie
2
@FC1899Barca ty byś się nie trząsł po tak zimnej pogodzie i obfitym deszczu?
0
@ksawizimens niby gdzie tam było symulowanie?
0
@jeyx77x Niemcy i tak zniszczyli by Warszawę
0
@natanvip Real grał tylko z kontry, ludzie...to nie był dobry mecz z ich strony, szczególnie 2 połowa
4
"W tym oswietlonym laserami budynku pracuje mnóstwo kur**, ale to nie jest agencja towarzyska".
-Jerzy Urban
Chyba mówił o pomieszczeniu z Varem :)
0
@Xwowrak XDDDDDDD
0
Realowi powinno być cholernie wstyd za takie gówno i za taką wygraną. My też momentami nic nie graliśmy ale ciężko się gra przeciw dwunastu
2
Przegrali ale walczyli, szkoda tych głupich 2 bramek. Walka o mistrzostwo trwa, VEB!
12
karny, nie karny, dziś nas okradli nieraz