0

Fotka z Pique pijącym szampana ma potencjał na avka :D

0

@Sulimo kiedy on ma rację, nie przyznają że Barca świetnie grała tylko powtarzają że Bilbao rozłożyło nogi

3

Mimo wszystko trochę szkoda graczy Athleticu, muszą siedzieć i patrzeć na naszych podnoszących puchar

6

PUUUUUUUUUUUUCHAR JEST NAAAAAAAAAAAAASZ SIALALALA LA LA LA! x10
Auuuuuuuu! Visca el Barca, Visca el Catalunya!

0

eh, szajse........

0

Sprzedać Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@pepo_barcarzadzi Koemana nawet po brzuchu poklepał :D

3

Nasi ich ruchają jak Sevillę w 2018

5

Wygrana Pucharu pierwszy raz od 3 lat, 31 wygrana Copa w historii!
Campeoooooooooooooooneeeeeeeees! :D

1

Ale Leoś zadowolony :D
Brawoooooo

1

Puchaar jeeest naaaaasz sialalala lala la... :D przedwczesne ale chyba nic sie nie zmieni :>

0

@ParlesCuyol5 strasznie mu współczuję, aż bym się z nim zamienił :)

0

Ogląda ktoś Ekstraklasę i śledzi Raków? 2 lata temu awansowali z 1 ligi i jak narazie 3 miejsce w lidze i finał w krajowym pucharze :o

1

Ile to już czekamy na przełamanie :/

2

Rzeźnicy pier... z Bilbao

3

Myślę, że gdyby ktoś z naszych minął bramkarza 1 na 1 to i tak widząc pustą bramke by się cofnął do tył i zgrał Messiemu xd

0

Ma ktoś mapkę która pokazywała sprzed ostatnich kilku lat nieodgwizdane faule graczy realu na innych zawodnikach lub nieodgwizdane dotknięcia piłki ręką? :P
Gdzieś widziałem coś takiego.

0

Ci farciarze jeszcze LM wyrgają po jakimś farfoclu

5

Fajnie mieć urodzinki tego samego dnia co Carles ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Tabi9 Mają jeszcze mecz z chociażby Bilbao, Sevillą i Villarealem, jeszcze nic nie wiadomo.

0

@jeyx77x no tak, bo w Pradze ludzi rozstrzeliwano, torturowano na posterunkach gestapo, wysadzano pomniki wielkich osób, niszczono i palono biblioteki wraz z kulturą lub brano w łapanki jak w Warszawie

2

@FC1899Barca ty byś się nie trząsł po tak zimnej pogodzie i obfitym deszczu?

0

@ksawizimens niby gdzie tam było symulowanie?

0

@jeyx77x Niemcy i tak zniszczyli by Warszawę

0

@natanvip Real grał tylko z kontry, ludzie...to nie był dobry mecz z ich strony, szczególnie 2 połowa

4

"W tym oswietlonym laserami budynku pracuje mnóstwo kur**, ale to nie jest agencja towarzyska".
-Jerzy Urban
Chyba mówił o pomieszczeniu z Varem :)

0

@Xwowrak XDDDDDDD

0

Realowi powinno być cholernie wstyd za takie gówno i za taką wygraną. My też momentami nic nie graliśmy ale ciężko się gra przeciw dwunastu

2

Przegrali ale walczyli, szkoda tych głupich 2 bramek. Walka o mistrzostwo trwa, VEB!

12

karny, nie karny, dziś nas okradli nieraz


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?