1

Nie chciałem żeby dziś Atletico przegrało bo pojawiłyby się głosy, że się podłożyli i Barca ma już łatwą drogę, wolałem, żebyśmy sami ich pokonali i tu jak na złość Athletic 1-0 :D

0

Athletic prowadzi po farcie czy grają dobre meczycho?

4

Gdzie się podział (Kajtek chyba mu było na imię) użytkownik, który o 20/21 zapierniczał nam wszystkim fajne ciekawostki historyczne? :I

0

@pikass14 nie mam pojęcia :/

11

Ja to w sumie zawsze za Legią byłem :D

0

@LuisSalvano co dwie strzelił to jego :P

1

W takich dniach jestem frankofilem

74

Ojciec: Nie chce psa.
Rodzina: Kupuje psa.
Stary i pies po tygodniu:
https://x.com/szycules/status/1386336022892515331

0

@Despace Jezus :((( kontuzja?

0

Nie było mnie chwilę, kogo ten bandyta sfaulował?

4

Messi weź coś poczaruj

0

Jak Barca wygra, Atalanta z Milanem na niekorzyść Juventusu też, a Atleti sobie głupi ryj rozwali to będzie piękny dzień :D

1

Busi 1,89m i się nieraz rusza jakby ciągnął za sobą wozy pełne węgla a niziutki Leo śmiga jak pchła

0

@regatta52 czemu? :D

1

@Batys Duma Podkarpacia :)

20

Griezz niech 3 wbije dla świętego spokoju, 2-1 z Villarealem grającym jak naćpani to nie jest bezpieczny wynik

3

Panowie, uj z tym w jaki sposób, szczęście sprzyja lepszym :)

2

Hejterzy Grieza chowają się po jaskiniach ;D

0

Wiedziałem, że to wygramy ;)

0

Napewno wygramy wszystko do końca...

0

To jest to.... Messi pięknie wystawi ale nikt z dystansu nie uderzy

1

Fajny meczyk, Barca w gazie. Mielibyśmy już jedną bramkę po pięknej akcji ale cóż

0

Dest to przyszłość, Dest to nadzieja

0

@Persyfl


Polecam oglądnąć ci tę historię bo jestem ciekawy jak wyjaśnisz to, że czarnoskóry biznesmen, który założył ośrodek dla ubogich w Afryce, modlił się o wodę, której brakowało i pewnej nocy słysząc głos w głowie, wstał idąc za "tajemniczym głosem", który w pewnym momencie kazał mu się zatrzymać i kopać, kolejnego dnia jego ludzie kopiąc dół znaleźli wodę, historia prawdziwa. Pewnie omamy doprowadziły go do wody albo kłamał oczywiście bo w końcu wszyscy, którzy słyszeli bądź widzieli coś na obraz Boga mają po prostu zwidy ;)
Oczywiście takich historii jest ogrom, ale wszystkim zarzuca się kłamstwa

27

@Arkon faktycznie, rozmawiałeś z 10 lekarzami więc 90% lekarzy w kraju jest na tak :D

0

@kamiVeB nie jesteśmy Realem, my wolimy wygrać 5:4 niż 1:0 jak to mawiał Cruyff ;D

2

Miłej Niedzieli Ramblowicze, oby Barca wbiła piątkę jak z Getafe, tylko bez dwójki z tyłu :)

0

:D Mamy to!!!!!

0

Wspaniały strzał Viniego

1

Ten Real się chyba serio znów podłoży, doceniam nie powiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?