Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chciałem żeby dziś Atletico przegrało bo pojawiłyby się głosy, że się podłożyli i Barca ma już łatwą drogę, wolałem, żebyśmy sami ich pokonali i tu jak na złość Athletic 1-0 :D
0
Athletic prowadzi po farcie czy grają dobre meczycho?
4
Gdzie się podział (Kajtek chyba mu było na imię) użytkownik, który o 20/21 zapierniczał nam wszystkim fajne ciekawostki historyczne? :I
0
@pikass14 nie mam pojęcia :/
11
Ja to w sumie zawsze za Legią byłem :D
0
@LuisSalvano co dwie strzelił to jego :P
1
W takich dniach jestem frankofilem
74
Ojciec: Nie chce psa.
Rodzina: Kupuje psa.
Stary i pies po tygodniu:
https://x.com/szycules/status/1386336022892515331
0
@Despace Jezus :((( kontuzja?
0
Nie było mnie chwilę, kogo ten bandyta sfaulował?
4
Messi weź coś poczaruj
0
Jak Barca wygra, Atalanta z Milanem na niekorzyść Juventusu też, a Atleti sobie głupi ryj rozwali to będzie piękny dzień :D
1
Busi 1,89m i się nieraz rusza jakby ciągnął za sobą wozy pełne węgla a niziutki Leo śmiga jak pchła
0
@regatta52 czemu? :D
1
@Batys Duma Podkarpacia :)
20
Griezz niech 3 wbije dla świętego spokoju, 2-1 z Villarealem grającym jak naćpani to nie jest bezpieczny wynik
3
Panowie, uj z tym w jaki sposób, szczęście sprzyja lepszym :)
2
Hejterzy Grieza chowają się po jaskiniach ;D
0
Wiedziałem, że to wygramy ;)
0
Napewno wygramy wszystko do końca...
0
To jest to.... Messi pięknie wystawi ale nikt z dystansu nie uderzy
1
Fajny meczyk, Barca w gazie. Mielibyśmy już jedną bramkę po pięknej akcji ale cóż
0
Dest to przyszłość, Dest to nadzieja
0
@Persyfl
Polecam oglądnąć ci tę historię bo jestem ciekawy jak wyjaśnisz to, że czarnoskóry biznesmen, który założył ośrodek dla ubogich w Afryce, modlił się o wodę, której brakowało i pewnej nocy słysząc głos w głowie, wstał idąc za "tajemniczym głosem", który w pewnym momencie kazał mu się zatrzymać i kopać, kolejnego dnia jego ludzie kopiąc dół znaleźli wodę, historia prawdziwa. Pewnie omamy doprowadziły go do wody albo kłamał oczywiście bo w końcu wszyscy, którzy słyszeli bądź widzieli coś na obraz Boga mają po prostu zwidy ;)
Oczywiście takich historii jest ogrom, ale wszystkim zarzuca się kłamstwa
27
@Arkon faktycznie, rozmawiałeś z 10 lekarzami więc 90% lekarzy w kraju jest na tak :D
0
@kamiVeB nie jesteśmy Realem, my wolimy wygrać 5:4 niż 1:0 jak to mawiał Cruyff ;D
2
Miłej Niedzieli Ramblowicze, oby Barca wbiła piątkę jak z Getafe, tylko bez dwójki z tyłu :)
0
:D Mamy to!!!!!
0
Wspaniały strzał Viniego
1
Ten Real się chyba serio znów podłoży, doceniam nie powiem :)