Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomysł Messiego polegał na dołączeniu do Manchesteru City i ponownym połączeniu z Guardiolą i jego przyjacielem Agüero, ale nie wyszło.
(@cholosottile)
2
@DonAndrzejos my
5
Daleko mi ideologicznie do po ale bardzo dobrze, że nie poprą tej zdrady jak lewica (co zrozumiałe), szkoda tylko, że nie chodzi o dobro Polski a o utarcie nosa pisowi
8
Sośnierz jaka orka na ugorze :D
Ale i tak ramblowi znafcy powiedzą, że się uja znają bo są młodzi
16
Zandberg nawet nie ukrywa że chodzi o utworzenie jednego europejskiego państwa, rzyg
1
@Chwytak No o to mi chodzi, jeśli ktoś jest za prawicą to innej opcji niż Konfa nie ma
1
Morawiecki właśnie serdecznie dziękuje lewicy XD
Jak można być prawakiem i głosować na Pis? Przecież to się mija z celem
0
@barcelonaLM Polska też dużo płaci ;) A dotacje są i tak mniejsze dla Polaków niż dla rolników z zachodu, to nie tak, że my tylko bierzemy
3
Jak oni zagłosują za i ten dług europejski zostanie uwspóloniony a Polska będzie musiała przez to płacić za długi innych to czym innym to będzie jak nie zdradą
4
@konrad1661 lewa strona krzyczy żeby krzyczeć a Konfa próbuje zwrócić uwagę na istotne problemy, ot różnica
0
Polecam ten filmik, gość świetnie się wypowiada i przedstawia teorie spiskowe "szurów i debili", które okazały się prawdą i jest ich całkiem sporo
1
@Sulimo Nie wiem o co chodzi, ale jak wybuchy wulkanów to pewnie Indonezja
0
Czy to, że mam ponad 1000 dni w serwisie i 6 tys. często nic nie wnoszących komentarzy źle o mnie świadczy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4
@lukasbarca86 i dobrze, przynajmniej dla repki strzela, nie to co Lewy ;)
0
@mm_ I to mi sie podoba :D
3
Polscy i litewscy posłowie zebrali się razem by uczcić 250 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, a opozycja i Jachira odwalała swoje...
11
Braun ich ora bez bólu
3
@JordiElNino jest kimś więcej
6
https://pbs.twimg.com/media/E0a8JYmXIAMs8zf?format=jpg&name=small
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
24
Czo te lewaki XDD
12
Treneiro zadowolony
0
Witaj majowa jutrzenko :D I już dzień lepszy po wczorajszym meczu
1
Jprdl ale będzie stres
1
NARESZCIE! Wygrywają 3-1 ale chcą strzelić więcej
0
wbijcie czwórkę, pozamykajcie reszcie mordy i zabijcie ten mecz
2
@soczeq Ale to my nie zasługujemy na mistrza :D
0
Ciekawe jak się właśnie zmieniły oceny niektórych co do tego meczu ;)
0
Ej serio coś w tym jest XD Przed karnym powiedziałem sobie, że nie trafi i tak się stało, teraz powiedziałem sobie, że wierzę w niego mimo ostatniego zjazdu podczas wolnych, że ten gol wiele by nam dał i zrobi to, no i się stało :)))
4
Messi pozamykał ludziom mordy po tym karnym, mi też
1
Jak mówiłem, wszystko zostanie im przebaczone jak wygrają majstra, oby tak się stało