0

Pomysł Messiego polegał na dołączeniu do Manchesteru City i ponownym połączeniu z Guardiolą i jego przyjacielem Agüero, ale nie wyszło.
(@cholosottile)

2

5

Daleko mi ideologicznie do po ale bardzo dobrze, że nie poprą tej zdrady jak lewica (co zrozumiałe), szkoda tylko, że nie chodzi o dobro Polski a o utarcie nosa pisowi

8

Sośnierz jaka orka na ugorze :D
Ale i tak ramblowi znafcy powiedzą, że się uja znają bo są młodzi

16

Zandberg nawet nie ukrywa że chodzi o utworzenie jednego europejskiego państwa, rzyg

1

@Chwytak No o to mi chodzi, jeśli ktoś jest za prawicą to innej opcji niż Konfa nie ma

1

Morawiecki właśnie serdecznie dziękuje lewicy XD
Jak można być prawakiem i głosować na Pis? Przecież to się mija z celem

0

@barcelonaLM Polska też dużo płaci ;) A dotacje są i tak mniejsze dla Polaków niż dla rolników z zachodu, to nie tak, że my tylko bierzemy

3

Jak oni zagłosują za i ten dług europejski zostanie uwspóloniony a Polska będzie musiała przez to płacić za długi innych to czym innym to będzie jak nie zdradą

4

@konrad1661 lewa strona krzyczy żeby krzyczeć a Konfa próbuje zwrócić uwagę na istotne problemy, ot różnica

0


Polecam ten filmik, gość świetnie się wypowiada i przedstawia teorie spiskowe "szurów i debili", które okazały się prawdą i jest ich całkiem sporo

1

@Sulimo Nie wiem o co chodzi, ale jak wybuchy wulkanów to pewnie Indonezja

0

Czy to, że mam ponad 1000 dni w serwisie i 6 tys. często nic nie wnoszących komentarzy źle o mnie świadczy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

4

@lukasbarca86 i dobrze, przynajmniej dla repki strzela, nie to co Lewy ;)

0

@mm_ I to mi sie podoba :D

3

Polscy i litewscy posłowie zebrali się razem by uczcić 250 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, a opozycja i Jachira odwalała swoje...


11

Braun ich ora bez bólu

3

@JordiElNino jest kimś więcej

24


Czo te lewaki XDD

12


Treneiro zadowolony

0

Witaj majowa jutrzenko :D I już dzień lepszy po wczorajszym meczu

1

Jprdl ale będzie stres

1

NARESZCIE! Wygrywają 3-1 ale chcą strzelić więcej

0

wbijcie czwórkę, pozamykajcie reszcie mordy i zabijcie ten mecz

2

@soczeq Ale to my nie zasługujemy na mistrza :D

0

Ciekawe jak się właśnie zmieniły oceny niektórych co do tego meczu ;)

0

Ej serio coś w tym jest XD Przed karnym powiedziałem sobie, że nie trafi i tak się stało, teraz powiedziałem sobie, że wierzę w niego mimo ostatniego zjazdu podczas wolnych, że ten gol wiele by nam dał i zrobi to, no i się stało :)))

4

Messi pozamykał ludziom mordy po tym karnym, mi też

1

Jak mówiłem, wszystko zostanie im przebaczone jak wygrają majstra, oby tak się stało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?