9

Były gracz m.in. Borussi, Juventusu czy Interu, trener Leicester, Swansea, Girondins Bordeaux a obecny trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Paulo Sousa przedstawił swoje zdanie na temat Jakub Świerczoka, gracza Piasta Gliwice:


0

@don'T.R.I.P.e

trzymaj

2

@10SzymonBarca10 Arkadiusz będzie nam hetmanem

0

@IronSanHybrid Jesteśmy sławni

0

@adambądkowski93 Przyznaj, że żart wziąłeś z tik toka, słyszałem go gdzieś ;)

0

@lukaszmatusiewicz Lajonel Messy

3

@FCB24 To brzmi trochę jak opis Koemana

1

@Deltta Gdyby Ernest wygrał nam choć jedną LM to byłby tu Bogiem

1

@Tomek54321 Jak zwał tak zwał, tak czy inaczej to nie jest fejk

19

@Persyfl XDDDDDDD
Pozwól że tak się odniosę

1

Wg mediów Al Kaida wzywa do ataków w Europie, ostrzezona została też Polska policja

0

@BorzyKrzys Swoją drogą to te odpowiedzi są przerażające

0

@Ratamahatta Messi (w tym scenariuszu) to odejdzie jak się Klopp hiszpańskiego nie nauczy :D
A tak poza tym to:


1

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/zimbabwe-66-latek-ma-16-zon-151-dzieci-wspolzyje-4-razy-dziennie/prejlvl,07640b54#
"Głównym zajęciem 66-letniego mężczyzny z Zimbabwe jest powiększanie rodziny. Idzie mu to całkiem dobrze - ma aktualnie 16 żon i 151 dzieci. Ale jego plany sięgają znacznie dalej. By je zrealizować narzucił sobie ścisły harmonogram, według którego współżyje cztery razy dziennie. Jego marzeniem jest posiadanie pewnego dnia 100 żon i 1000 dzieci. 17-tą poślubi zimą 2021 r."
Życie jak w Madrycie

0

@klemens100 Nie, to po prostu wygląda idiotycznie i wiele osób podziela moje zdanie, chociażby w komentarzach

1

@DLFCB To teraz Puchar Europy :P

0

@kiuba2000 Nie wiem czy wiesz ale zdystansował się od faszyzmu w 1931r., nie wiem czy wiesz, że faszyzm wraz z Mussolinim był podziwiany w całej Europie, Mussolini zwalczał bezrobocie, podjął się wiele reform czy np. zwalczył mafię na Sycylii, mógł uchodzić wtedy za wybitnego człowieka więc nie dziwi mnie to, że przez jakiś czas go fascynował. Nawet do dziś starsi Włosi go kochają, więc chyba coś jest na rzeczy.

0

@kuz śmiechnąłbym, ucieszyło by mnie to, jak nie my to nie Madryt chociaż

7

Pomnik Ronaldo się przy tym kryje :D
Zaraz dowiemy się, że Nowy Jork to czarni założyli, Holendrzy nieświadomi tego, że byli czarni :p
https://x.com/RedPilledPoland/status/1392399928618541056

2

@patry295 obie strony nie są święte, Palestyńczycy wymordowali tysiące Żydów jeszcze przed 2wś, wiele osób popiera całkowicie Palestynę ale oni też mają dużo za uszami, to tak w duużym skrócie

16

Przewidział co zrobią pieprzone szwabiska, mimo, że poglądowo mi bliżej do Dmowskiego, to bardzo go szanuję, niezwykłe zdjęcie. Cześć jego pamięci!


1

Najgorsze jest to, że choćbyśmy cudem wygrali mistrza (w co nikt nie wierzy, ale załóżmy) to miałby on bardzo gorzki smak :I
Pociesza jedynie fakt, że być może real skończy bez trofeum

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro O to nietrudno ;)

1

@MarioVeB! Czemu niestety? Ktoś ich musi klepać, ktoś musi pokazać kto rządzi w stolicy Katalonii :)

30

@MarioVeB! nieee, najgorsze są kiepy, które go wyolbrzymiają do rozmiarów dżumy, sory taka prawda

13

Aż się nie chce wierzyć, że ten Gutkovskis z Rakowa jest Łotyszem, chłop mówi prawie bez akcentu, nawet lepiej niż niejeden polski piłkarz majaczący i jąkający się podczas wywiadu, nawet lepiej niż Krycha ;P O takich polskich Inflantczyków walczyli nasi przodkowie :D

0

Są jakieś stronki kibicowskie z ekstraklasy które polecacie? Chociażby Pogoń ma naprawdę fajną stronę jak się patrzy

0

@kosiarz92 Zawsze im kibicowałem

8

Kto by nie poleciał mając okazję ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?