0

Te telefony chyba Stanowski wybiera XD

0

Komentarz usunięty

0

"Daj mi obrażać ludzi" itp. Stano dno, szlam i chłam dzisiaj

1

Komentarz usunięty

1

Hahaha co ten Stano ma z tymi gejami, 10 raz o to samo pyta xd

4

@Ojciec5tkidzieci Oczywiste, że wygrywa Sławek, argumentami odpiera darcie mordy Stano a on sam przyznał, że został zaorany przez niego

4

Zaorane, zasiane i sprzedane na wolnym rynku ~ Pan Mentzen z rigczem

3

XDDDDDDD ALE GO ZAORAŁ SŁAWEK, płacze tutaj

0

Stanowskiemu się Gonciarz włączył, fu

1

@KORTIS ma moje poparcie za ten komentarz :D

0

@Dzemix111 ja rozumiem, że on ma inne poglądy ale ku$wa czemu mu tak przerywa

2

#Ciekawostkihistoryczne

Tego dnia, 1948r. w mokotowskim więzieniu zabito rotmistrza Witolda Pileckiego, kwiat polskiej młodzieży i polskiego patriotyzmu w postaci (głównie) młodych chłopaków z NSZ-u, WiNu czy AK był eksterminowany i torturowany przez komunistów w więzieniach po wojnie.

"Kochajcie ojczystą ziemię, kochajcie świętą wiarę i tradycję własnego narodu, wyrośnijcie na ludzi honoru zawsze wierni uznanym przez siebie najwyższym wartościom, którym trzeba służyć całym swoim życiem". Cześć i chwała bohaterom!

9

@tbas gorszy niż POPIS nie będzie

7

@koksik2700 od kiedy ciśnie znaczy nie pozwala dojść do słowa?

17

Wielki szacun dla Sławka u Stanowskiego, pokazuje, że nie jest sprzedajną dziwką i nie zmieni poglądów tylko dlatego, że ktoś zagłosowałby na niego gdyby zmienił zdanie w danej kwestii

1

@Messibestplayerintheworld no chyba żarty

2

@Quavosk tak soczystego murwa kać dawno nie widziałem ;)

0

@D10SLEO pytanie jak będzie to współgrało z najważniejszym z Albicelestes :)

10

https://x.com/perchal/status/1397217480045699073
Oby! Z tej miłości do Leo człowiek czasem zapomina, że to nie Argentyna jest moją ojczyzną xD

9

A wyzywajcie sobie od szurów, taka prawda :)

0

@MarioVeB! Można napisać że ma małe szanse ale po co pisać że napewno nie ma szans? Wczoraj po 80 minucie prawie każdy zwątpił że pobije rekord i co?

3

@MarioVeB! Wczoraj trollowałeś jak wychwalałeś Gikiewicza, serio, nie jesteś zabawny Mario

21

@MesQueUnClub96 Po co się ograniczać, wygrajmy to Euro i nie będzie wątpliwości ;)

0

@Nieznajomy Kilka bramek mógłby nastukać

2

@Janiama A skąd taka pewność, równie dobrze możemy wygrać ligę 2 razy z rzędu, w tym sezonie też moglibyśmy wygrać gdyby nie głupie wpadki jak z Granadą

3

To teraz tylko zajebisty występ na euro i ZP dla Lewego ;)

1

Oddaliśmy napoważniejszemu rywalowi zaraz po realowi dobrego snajpera, który wygrał im majstra.
#Zawszemiałemłebdointeresów

10

Lewangoal41ski

0

@Colon potrzebujemy 5pkt za wygraną, wszystko jest możliwe? :P

0

@Colon my juz nie mamy szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?