Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te telefony chyba Stanowski wybiera XD
0
Komentarz usunięty
0
"Daj mi obrażać ludzi" itp. Stano dno, szlam i chłam dzisiaj
1
Komentarz usunięty
1
Hahaha co ten Stano ma z tymi gejami, 10 raz o to samo pyta xd
4
@Ojciec5tkidzieci Oczywiste, że wygrywa Sławek, argumentami odpiera darcie mordy Stano a on sam przyznał, że został zaorany przez niego
4
Zaorane, zasiane i sprzedane na wolnym rynku ~ Pan Mentzen z rigczem
3
XDDDDDDD ALE GO ZAORAŁ SŁAWEK, płacze tutaj
0
Stanowskiemu się Gonciarz włączył, fu
1
@KORTIS ma moje poparcie za ten komentarz :D
0
@Dzemix111 ja rozumiem, że on ma inne poglądy ale ku$wa czemu mu tak przerywa
2
#Ciekawostkihistoryczne
Tego dnia, 1948r. w mokotowskim więzieniu zabito rotmistrza Witolda Pileckiego, kwiat polskiej młodzieży i polskiego patriotyzmu w postaci (głównie) młodych chłopaków z NSZ-u, WiNu czy AK był eksterminowany i torturowany przez komunistów w więzieniach po wojnie.
"Kochajcie ojczystą ziemię, kochajcie świętą wiarę i tradycję własnego narodu, wyrośnijcie na ludzi honoru zawsze wierni uznanym przez siebie najwyższym wartościom, którym trzeba służyć całym swoim życiem". Cześć i chwała bohaterom!
9
@tbas gorszy niż POPIS nie będzie
7
@koksik2700 od kiedy ciśnie znaczy nie pozwala dojść do słowa?
17
Wielki szacun dla Sławka u Stanowskiego, pokazuje, że nie jest sprzedajną dziwką i nie zmieni poglądów tylko dlatego, że ktoś zagłosowałby na niego gdyby zmienił zdanie w danej kwestii
1
@Messibestplayerintheworld no chyba żarty
2
@Quavosk tak soczystego murwa kać dawno nie widziałem ;)
0
@D10SLEO pytanie jak będzie to współgrało z najważniejszym z Albicelestes :)
10
https://x.com/perchal/status/1397217480045699073
Oby! Z tej miłości do Leo człowiek czasem zapomina, że to nie Argentyna jest moją ojczyzną xD
9
A wyzywajcie sobie od szurów, taka prawda :)
0
@MarioVeB! Można napisać że ma małe szanse ale po co pisać że napewno nie ma szans? Wczoraj po 80 minucie prawie każdy zwątpił że pobije rekord i co?
3
@MarioVeB! Wczoraj trollowałeś jak wychwalałeś Gikiewicza, serio, nie jesteś zabawny Mario
21
@MesQueUnClub96 Po co się ograniczać, wygrajmy to Euro i nie będzie wątpliwości ;)
0
@Nieznajomy Kilka bramek mógłby nastukać
2
@Janiama A skąd taka pewność, równie dobrze możemy wygrać ligę 2 razy z rzędu, w tym sezonie też moglibyśmy wygrać gdyby nie głupie wpadki jak z Granadą
3
To teraz tylko zajebisty występ na euro i ZP dla Lewego ;)
1
Oddaliśmy napoważniejszemu rywalowi zaraz po realowi dobrego snajpera, który wygrał im majstra.
#Zawszemiałemłebdointeresów
10
Lewangoal41ski
0
@Colon potrzebujemy 5pkt za wygraną, wszystko jest możliwe? :P
0
@Colon my juz nie mamy szans