Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore oczywiście
2
@Chakalaka https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.facebook.com/permalink.php%3Fstory_fbid%3D2615358361903852%26id%3D1331903493582685&ved=2ahUKEwi8s8XQ8tPwAhWr-ioKHWodAZ8QFjAAegQIBBAC&usg=AOvVaw1aIGhqt_6zT6NFut5EdbEF&cshid=1621363761063
Polecam przeczytać, obalane jak zapałki są niektóre tezy lewactwa i ich teorie spiskowe na temat JP2.
31
@Chakalaka Czy lewa strona potrafi coś innego poza najeżdżaniem na JP2 i kościół?
1
@Arkon Jaka piękna inicjatywa XD W jaki sposób tęczowe torby pomogą osobom eldżibiti przed przesladowaniami? Przecież to nikogo nie powinno dziwić, że ludzie już dość mało tej wpychanej wszędzie na siłę tęczy
0
@Khajio zgadzam się
0
Wolelibyście przespać się z ładną modelką czy pobicie rekorda Muellera przez Lewego? :D
1
"Polskie pkb może w tym roku wzrosnąć i wynieść do nawet 4.6%, Polska ma szansę rozwijać się tempem 5% rocznie do 2030 podwajając swoje PKB do prawie 900 mld tym samym dostając się do światowej ekstraklasy" (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
11
Valverde wruć
7
@Yosemite Depay jest za szybki, w Barcy się klepie w pizdu do obrzygu a nie kreuje szybkie składne akcje
0
https://pbs.twimg.com/media/E1mnqY5WEAQquqJ?format=png&name=medium
4 chłopaków z Ekstraklasy, najbardziej lubię Piątkowskiego :p
0
@Arczek2001 chyba tak, na pewno będą el. mś
7
Cześć i chwała bohaterom! :)
Dziś 77 rocznica zdobycia Monte Cassino przez Polaków a poniżej piękna i wzruszająca pieśń o tejże właśnie bitwie:
3
Nie chcę tworzyć politycznej burzy ale gratuluje tej pani zdrowego rozsądu (:
0
Czawi na ratunek
0
@Zoker już sie pewnie przyzwyczaił
8
Gorsze niż powołanie jest polskie dziennikarstwo
0
Jakie nazwiska na powołaniach się wam podobają? Są w ogóle takie? :o
2
LR Przed chwilą: Ale ale jak to nie powołał Drągowskiego.
LR teraz: Czemu nikt nie mówił, że ma kontuzje? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
4
@jacob345 Ale co chłop teraz wyjaśnił :D
0
Rzyg na grę reprezentacji, piłka klubowa górą? Taaa, to ja już wolę taką Polskę na Euro obejrzeć bo przynajmniej nigdy nie jesteś pewien jak zagrają :P
0
@Aqualitek nie 2? :o
0
Ktore miejsce będziemy mieć w tabeli jak wygramy a madryckie drużyny zaliczą remisy?
2
Zesram sie jak my jeszcze wygramy tą ligę :D
2
@QUNJ Właśnie pokazałeś że trzaska ci tyłek...hejterze ;D
1
@Kamilos84 Ja tam Łukasza czczę codziennie pijąc z kubka :-)
6
@Hopner15 Kocham typa za to poczucie humoru :)
3
Ale niemców będzie piekło dupsko. Czujecie? Nadal mogą sobie rozpowszechniać te antypolskie stereotypy i szczuć jadem a tymczasem Polak rodak wykręca i śrubuje rekordy w ich ukochanym sporcie na ich ziemi i w ich lidze :D
6
Ile bramek musi walnąć Lewy by pobić Gerda? 1?
1
@Janiama 14 bramek w 22 meczach robi wrażenie
0
Widział ktoś Świerczoka w grze? Jak sobie radzi? Nie oglądam zbyt często ekstraklasy i Piasta.