Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Argentyna ciśnie :o
1
Mam duży problem, otóż doradzi ktoś czy jest sens wstawać o 2 rano żeby oglądnąć mecz Argentyny? Dodam że nie muszę jutro wcześnie wstać ale mam dylemacik :>
0
@karlu105 chyba tak
0
Ktoś się orientuje kiedy w filmie bardzo dziki zachód jest ta zajebista piosenka? W sensie czy jest na początku czy trochę później
0
Ale Denis Richards to była petarda :O
0
@Colon Ależ u mnie pomarańczowo
3
- Bardzo mi się podobała współpraca Mateusza Klicha i Grzegorza Krychowiaka. To dwaj różni zawodnicy, ale ważne jest, że dobrze odnajdują się na boisku. Oczywiście nie może Grzesiek zachowywać się tak jak w ostatniej minucie meczu. Może to wynikało już ze zmęczenia. Ta gra i współpraca może być jednak jeszcze lepsza i musimy nad tym popracować. Jeżeli będą mieli więcej czasu i miejsca na podejmowanie decyzji, to te decyzje będą lepsze. Podobała mi się też współpraca z Jakubem Moderem. Czasami może zwlekał zbyt długo z decyzjami i wychodziły z tego kontrataki rywali i to trzeba poprawić. Mateusz Klich grał dobrze, ale może być jeszcze lepszy, bo takie ma walory piłkarskie. To bardzo energetyczny piłkarz. Wszędzie go pełno. Ma dobre dośrodkowanie, szuka goli, jest bardzo dobrzy technicznie. Może stanowić o sile zespołu - stwierdził Sousa
1
Komentarz usunięty
4
No i ostatnia szansa meczu dla ruskich
6
@PatrychoO Jeszcze jak
0
@Maciasek Ale to chyba nie tylko my tak robimy
5
KURW... Jóźwiak robi powtórkę młodego Leo z Getafe a inni się o nogi potykają
4
Wolę żeby młodzi ogrywali się z taką Rosją niż jakbyśmy grali z Litwą czy Kazachstanem i cieszyli się jacy to mocni nie jesteśmy bo ich 4/5-0 jedziemy
1
Poproszę choćby z dupy bramkę na 2-1, niech się ludziom zwróci hajs
8
Jóźwiak to będzie nasza pociecha na lata
2
I wiecie co jest zajebiste? Że Sousa ma jaja powiedzieć po meczu że zagraliśmy słabo, w przeciwieństwie do Jurka
1
Myślałem że ten nasz pressing potrwa dłużej niż parę minut w pierwszej połowie
3
Jedyne kogo szkoda to chyba tych ludzi co przyszli na mecz
2
Ale Jóźwiak to Pan Szef
0
Świderski debilu...
3
Ooo kurde Jóźwiakinho wchodzi, będzie się dzialo :D
1
@Nozyk Dobrze że rzadko się odzywa :)
0
Z Lewym byśmy ruskich oklepali do zera bez bólu
2
Ale mnie irytuje głos tego 2 komentatora :D
4
@Triv44 Nareszcie ktoś rozsądny!
8
Ale z was płaczki, gramy rezerwą i młodymi przeciw Once de gala, to tylko mecz towarzyski a Sousa ma lepsze drugie połowy
0
@Peszko07 2-0 dla nas :>
0
@DIPENNN chyba ty :>
0
@Rust_Cohle co tyyyy, powtórka z 2016 będzie
0
Ale zajebisty mamy klimat w reprze :D
Na ostatnim vlogu nawet widac było że Szumowskiego (komika jeśli ktoś nie zna) zaprosili, nawet Golce dla nich zagrali xd