0

@tristan87 Pedri w składzie? Nie znałem

5

Czy ktoś już przygotował przeprosiny na 23:59? :D

23

Ney, mrugnij 2 razy jeśli zmusili cię siłą

1

@Bruttal XDDDDD
Zgaduje, że to rekord

2

Albo zagramy taki mecz, że niemal zapewnimy sobie mistrza i wygramy albo zbierzemy tęgi oklep, tak czy inaczej pociesza to, że gramy u siebie

0

@szkutnik91 Mają jajca, nie ma co

0

@Persyfl Pozytywnie? XD
Lewicowcy są wściekli na Lewicę za to, że ostatnio trzymają się z Pi$em, a od Pi$u odwróciło się już niemało osób, wystarczy wejść na ich profil i ich posty, co kilka wypowiedzi pojawiają się wypowiedzi takie jak - "zdrajcy", co nie dziwi jeśli ktoś naprawdę wie czym będzie te zbawcze 700mld dla Polski, albo trzeba być głupim i ślepo zapatrzonym w Pi$, albo trzeba być lewakiem i popierać integrację oraz federalizację Europy

0

@Persyfl chyba prawaki z lewaków pokroju Ciebie, szczekacie dalej a Konfa odnotowuje największy przyrost poparcia z wszystkich partii

1

@pax Człowieku ale cie ta Konfa piecze :D
Co oni Ci zrobili?

4

@wojopancer nie ma na co patrzeć, płaska

0

@pt9 to co innego

2

Ale LR ostatnio się zlewaczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A największym ich idolem są ludzie pokroju Tuska xd ಠ_ಠ

0

@donleoJR jeszcze jak

0

@Ojciec5tkidzieci Drugie, swoją drogą co to za Pani na twoim prof? ;D

1

@zadafcb Co tu się właśnie stało, zaplanowana akcja czy serio jakaś zadyma?

6

Aż dziwne, że przejdzie to przez gardło ale Jachira ma rację :D
https://pbs.twimg.com/media/E0nyrgrWEAEHO1q?format=jpg&name=large

0

Nie no to jest pieprzony żart, dlaczego każdy jest skuteczny do bólu w meczu z nami

3

"Casemiro się napracował", faulując?

0

Chelsea świetnie rozgrywa, nawet pod wysoką presją

0

@PuszkinFan remis to gdy jest tyle samo bramek, więc 1 :)

0

jak Chelsea dowiezie tylko 1-0 to będzie lekki niedosyt bo nie odda to w pełni beznadziejstwa realu

8

to jest czerwo, łapie za nogę, przewraca, uderza w brzuch i jeszcze tarmosi po twarzy

6

My byśmy już 4-0 przegrywali, real ma giga farta

1

ja yebie..... ile mamy czekać na 2-0? :D

0

@SinMistico wątpie, czelsi w gazie

0

Havertz to madrycki agent, to widać, słychać i czuć

1

Borek jaki smutny, czy oni nie potrafią udawać obiektywnych?

11

Ale Havertz to zepsuł, 2-0 zabiłoby ten mecz

0

Zidane zrzuci winę na brak intensywności

0

N'golo Kante palalallalalaaaa.... N'gooolooo Kanteee sialalalalala


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?