Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Pedri w składzie? Nie znałem
5
Czy ktoś już przygotował przeprosiny na 23:59? :D
23
Ney, mrugnij 2 razy jeśli zmusili cię siłą
1
@Bruttal XDDDDD
Zgaduje, że to rekord
2
Albo zagramy taki mecz, że niemal zapewnimy sobie mistrza i wygramy albo zbierzemy tęgi oklep, tak czy inaczej pociesza to, że gramy u siebie
0
@szkutnik91 Mają jajca, nie ma co
0
@Persyfl Pozytywnie? XD
Lewicowcy są wściekli na Lewicę za to, że ostatnio trzymają się z Pi$em, a od Pi$u odwróciło się już niemało osób, wystarczy wejść na ich profil i ich posty, co kilka wypowiedzi pojawiają się wypowiedzi takie jak - "zdrajcy", co nie dziwi jeśli ktoś naprawdę wie czym będzie te zbawcze 700mld dla Polski, albo trzeba być głupim i ślepo zapatrzonym w Pi$, albo trzeba być lewakiem i popierać integrację oraz federalizację Europy
0
@Persyfl chyba prawaki z lewaków pokroju Ciebie, szczekacie dalej a Konfa odnotowuje największy przyrost poparcia z wszystkich partii
1
@pax Człowieku ale cie ta Konfa piecze :D
Co oni Ci zrobili?
4
@wojopancer nie ma na co patrzeć, płaska
0
@pt9 to co innego
2
Ale LR ostatnio się zlewaczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A największym ich idolem są ludzie pokroju Tuska xd ಠ_ಠ
0
@donleoJR jeszcze jak
0
@Ojciec5tkidzieci Drugie, swoją drogą co to za Pani na twoim prof? ;D
1
@zadafcb Co tu się właśnie stało, zaplanowana akcja czy serio jakaś zadyma?
6
Aż dziwne, że przejdzie to przez gardło ale Jachira ma rację :D
https://pbs.twimg.com/media/E0nyrgrWEAEHO1q?format=jpg&name=large
0
Nie no to jest pieprzony żart, dlaczego każdy jest skuteczny do bólu w meczu z nami
3
"Casemiro się napracował", faulując?
0
Chelsea świetnie rozgrywa, nawet pod wysoką presją
0
@PuszkinFan remis to gdy jest tyle samo bramek, więc 1 :)
0
jak Chelsea dowiezie tylko 1-0 to będzie lekki niedosyt bo nie odda to w pełni beznadziejstwa realu
8
to jest czerwo, łapie za nogę, przewraca, uderza w brzuch i jeszcze tarmosi po twarzy
6
My byśmy już 4-0 przegrywali, real ma giga farta
1
ja yebie..... ile mamy czekać na 2-0? :D
0
@SinMistico wątpie, czelsi w gazie
0
Havertz to madrycki agent, to widać, słychać i czuć
1
Borek jaki smutny, czy oni nie potrafią udawać obiektywnych?
11
Ale Havertz to zepsuł, 2-0 zabiłoby ten mecz
0
Zidane zrzuci winę na brak intensywności
0
N'golo Kante palalallalalaaaa.... N'gooolooo Kanteee sialalalalala