Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiś polski zespół wygrał kiedyś siatkówkową LM?
0
@BART97 Na tej stronie można rozmawiać o wszystkim
0
@Ronaldinho10VB XD Po co mam błyszczeć elokwencją gdy chce ci przekazać prostą wiadomość, to samo odpisałaby ci pewnie większość użytkowników.
4
@Ronaldinho10VB nie chcesz, nie czytaj. Ja się siatką nie interesuję czy snookerem ale nie przeszkadza mi jak ktoś tu o tym pisze, a ty masz ból tyłka
0
@Emhyr jak wróci i grać będzie jak dawniej to go wygwizdają na Camp Nou i LR kilka razy a potem znowu będą mu niektórzy ołtarzyki stawiać ;)
1
Polędwiczki i frytasy :P
9
Jak Real dziś przerżnie to będzie to najbardziej pokręcony sezon La Ligi
0
@clyde o to pierwsze jakoś trudno może nie będzie
0
Mamy jeszcze w ogóle szansę na mistrza?
2
Nie oglądałem 2 połowy, patrzę teraz na wynik i.... ehhh
Człowiek myśli po zmarnowanej akcji, że i tak strzelą na 2-0 i przychodzi remis
0
Ma ktoś dobreg live'a? Bo szlag mnie trafi dziś ze strimsworld
1
@Kgorecki2500 akurat duża większość takich wpisów pochodzi od dziewczyn ;)
1
Ale fajnie że ostatnio meczyk o 16 a dziś o 19
3
@MesQueUnClub96 Męzczyzni:
1
Legia mistrz mistrz
0
Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu
0
@Kacper1432 Ja i Quavosk? Widziałem pełno tego typu wypowiedzi od różnych użytkowników, chyba rzadko bywasz na La Rambli. Poza tym, że też Ci się chce tak wszystkiego czepiać.
0
@Kacper1432 mnie to nawet śmieszy :D
5
Prezes Kongresu Polskiego Biznesu, wiceprezes partii KORWiN, doradca podatkowy i ekonomista Sławomir Jerzy Mentzen trafnie wypowiedział się na temat zniesienia obowiązku noszenia maseczek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Sami się orają, jakie to piękne :)
0
Mamy to, remisik
0
I kto gra lepiej?
2
@FC1899Barca lewica śmierdzi ;)))
7
Polski prawnik, nauczyciel akademicki, samorządowiec i polityk, radca prawny, doktor nauk ekonomicznych i członek PO Borys Budka pokazał, że na sercu leży mu dobro Indonezji.
https://pbs.twimg.com/media/Ez_65Z3XEAAS6VZ?format=jpg&name=large
1
@PatrychoO
0
@Bykunn podsumowanie lewicy
5
0
@Persyfl Taaa, zawsze okazuje, się, że to nie był prawdziwy komunizm :D
0
Istnieje wgl coś takiego jak polska strona fanów Atleti?