Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurw... ale blisko było...
0
Gil gra dla realu na czas
0
@Gosciuu może mu zimno?
0
ale te ciasteczka od Leo są nieziemskie :D
0
Coraz bliżej, lecimy z nimi :P
0
Chłopaki....remisik chociaż
0
Winicjusz nie dostał w nogę i się za nia łapie.....XD
0
Walczymy do końca!
2
Jakby chłopaki się spieli to 2 bramki by strzelili, ale stop z głupimi błędami
0
Remis będzie bardzo dobrym wynikiem, niech najpierw jedną strzelą. A wygrana to byłby majstersztyk :)
0
Jesteśmy dziś lepszą ekipą i wygramy ten mecz!
1
WAAALIĆ TYCH CO NIE WIERZYLI
0
kolejny mecz, który można było spokojnie wygrać i przegrywamy na własne życzenie
2
Griezz do sprzedania
4
niech ktoś im powie, że przegrywają 2:0 a nie wygrywają
2
@Ronaldinho10VB nie jest, gole po błędach. Jesteśmy lepsi ale całkowicie przykrywa to katastrofalnie wielka nieskuteczność ez
1
pieprzony VaReal i Manzano. W pierwszym z historii meczów z Realem z I poł XX wieku Real też wygrał po decyzjach sędziego, nic się nie zmieniło...
0
liga jeszcze nie jest przegrana, tak samo jak ten mecz, ale do niektórych to nie dociera
1
W 2018 z Luisito pykaliśmy tych leszczy 5:1
6
przecież Real dziś nie istnieje, te 2 gole to w zupełności nasza wina
2
Wypier...... sezonowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
Nie skończył się ani sezon ani mecz. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
0
2 połowa i lecimy z remontadą
0
@LuisSalvano często wypominają ci brak rozsądku ale według mnie to ty jako jeden z nielicznych go zachowujesz
0
VaReal w formie
3
Leo! Czemu nie oddasz strzału tylko na siłę chcesz minąć 4-5 białych :(
0
nasi niech dalej bez sensu klepią i nie próbują oddać strzału
0
zajebiście się układa
1
kurw.... nasi dobrze pykają tylko za dużo klepy gdy przydałby się jakiś strzał z dystansu, bo jeszcze to przewalimy
0
Pedri....................
4
@Nicko przecież dobrze pykają