0

Kurw... ale blisko było...

0

Gil gra dla realu na czas

0

@Gosciuu może mu zimno?

0

ale te ciasteczka od Leo są nieziemskie :D

0

Coraz bliżej, lecimy z nimi :P

0

Chłopaki....remisik chociaż

0

Winicjusz nie dostał w nogę i się za nia łapie.....XD

0

Walczymy do końca!

2

Jakby chłopaki się spieli to 2 bramki by strzelili, ale stop z głupimi błędami

0

Remis będzie bardzo dobrym wynikiem, niech najpierw jedną strzelą. A wygrana to byłby majstersztyk :)

0

Jesteśmy dziś lepszą ekipą i wygramy ten mecz!

1

WAAALIĆ TYCH CO NIE WIERZYLI

0

kolejny mecz, który można było spokojnie wygrać i przegrywamy na własne życzenie

2

Griezz do sprzedania

4

niech ktoś im powie, że przegrywają 2:0 a nie wygrywają

2

@Ronaldinho10VB nie jest, gole po błędach. Jesteśmy lepsi ale całkowicie przykrywa to katastrofalnie wielka nieskuteczność ez

1

pieprzony VaReal i Manzano. W pierwszym z historii meczów z Realem z I poł XX wieku Real też wygrał po decyzjach sędziego, nic się nie zmieniło...

0

liga jeszcze nie jest przegrana, tak samo jak ten mecz, ale do niektórych to nie dociera

1

W 2018 z Luisito pykaliśmy tych leszczy 5:1

6

przecież Real dziś nie istnieje, te 2 gole to w zupełności nasza wina

2

Wypier...... sezonowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
Nie skończył się ani sezon ani mecz. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce

0

2 połowa i lecimy z remontadą

0

@LuisSalvano często wypominają ci brak rozsądku ale według mnie to ty jako jeden z nielicznych go zachowujesz

0

VaReal w formie

3

Leo! Czemu nie oddasz strzału tylko na siłę chcesz minąć 4-5 białych :(

0

nasi niech dalej bez sensu klepią i nie próbują oddać strzału

0

zajebiście się układa

1

kurw.... nasi dobrze pykają tylko za dużo klepy gdy przydałby się jakiś strzał z dystansu, bo jeszcze to przewalimy

0

Pedri....................

4

@Nicko przecież dobrze pykają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?