Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeśli myślicie że Polska jest dziś pośmiewiskiem to szwaby 1:0 w dupę z Macedonią Płn. :D
2
@Firestone spodenki mamy białe geniuszu
1
Nie da się słychać tego płaczu, też nie jestem zadowolony ale tak jak z Barcą oglądam mecz do końca. Ktos was zmusza do oglądania???
1
Anglicy wcale nie są tacy mocni, potrafimy raz na kilkanaście minut podejść pod bramkę ale potem pomysły się kończą. W drugiej połowie się rozkręcimy :P
2
Anglicy narazie 2 celne strzały, tylko 1:0 jak narazie :D Unikniemy pogromu chyba
2
Panowie chociaz jeden celny strzał!
1
@avanes nie klękali :)
0
Symulka to była do uja!
3
Wymęczymy 0:0 i 2 miejsce łatwo przyjdzie :P
0
Nie wiem czy nasi oddadzą dziś strzał ale pokazali klasę!
7
@Ghotti tak, przymykajmy na wszystko oko. Nasi przodkowie nie brali udziału w handlu czarnymi jak np. Anglicy? Spoko, uklęknąć nie szkodzi..... jprdl, Jak nas zaczną o holocaust oskarżać (co już się w pewnym stopniu dzieje) to też będzie to mały nic nie znaczący problem?
6
"Polacy uklękną przed meczem z Anglią? "Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom"
W trzecim meczu eliminacji MŚ 2022 reprezentacja Polski zagra na Wembley z Anglikami. Gospodarze przed spotkaniem uklękną w ramach poparcia ruchu Black Lives Matter. - To jest czysty populizm - przyznał w rozmowie ze Sport.pl prezes Zbigniew Boniek."
Uff :D Zibi w obronie polskiego honoru.
5
@Chakalaka To ja żądam by niemcy klękali w meczach z nami za zabójstwo w 1296r. polskiego księcia Przemysła II przez Brandenburczyków. Dziękuje za uwagę.
5
Komentarz usunięty
5
@Comentateiro Klękanie przed Bogiem a ćpunem, powiedzieć, że różnica jest spora to mało powiedzieć.
5
To mi zrobiło dzień :D
1
@Gregsky10 niestety, zgaduje, że nasi uklękną :/
28
@Chakalaka policjant zabił zwykłego banzdziora narkomana, który zaatakował kobietę w ciąży, to nie jest żadna strata dla społeczeństwa, wręcz przeciwnie
4
Komentarz usunięty
1
@PershingFanatykLMFCB jest w pyte
0
@Stasiuburza pff, my wygramy
0
I dobrze, niech Turcja przegrywa. Ostatnio jak wygrali to na twitterze ich ego wyprzedziło ego Zlatan + Crisa razem wziętych.
96
Brawo Czesi :)
2
Słowenia 1:0 Chorwacja
Portugalia 1:0 Azerbejdżan
Hiszpania 1:1 Grecja
Luksemburg 1:0 Irlandia
Silna Francja aż 2:0 z Kazachstanem
niemcy 1:0 Rumunia
Szwajcaria 1:0 Litwa
A teraz Portugalia w dupę 0:1 z Luksemburgiem ale to my wg dziennikarzyn gramy pasukdnie i słabo bo Andorze nie pyknęliśmy z 10 bramek
9
"Kiedy Francja wysłała polskich żołnierzy, by walczyli w wojnach kolonialnych na Haiti, Polacy stanęli po stronie niewolników, których mieli ujarzmić. Polacy nie mają obowiązku klękać przed meczami piłki nożnej. Nikogo nie kolonizowaliśmy ani nie zniewalaliśmy. Nie mamy za co przepraszać."
Dokładnie, gdy cały świat zajęty był kolonizacją w I RP murzyni otaczani byli szacunkiem, sam Sobieski płakał po śmierci swego czarnego lokaja. Nie jesteśmy i nie byliśmy rasistami na jakich się nas kreuje, chłopaki nie zróbcie wstydu.
1
@SteuerFreiMoney no chyba, że tak. Rozumiem :)
0
@DonMatteo901 Brzydkie
0
@SteuerFreiMoney ty już widzę całkiem zniemczony, nawet nick niemiecki :D
31
@DonMatteo901 będzie można wyłączyć bo sfrajerzą się już przed meczem w takim wypadku.
1
@Zoker 1-0 dla nas :D