Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Czy on właśnie rzucił w ziemię opaskę kapitańską?
2
Potężny Luksemburg rozmasakrowuje Irlandię xD
0
@damiano996 a ty jesteś głupi :)
1
Niezła ta Portugalia z Kriszczano, taka nie za mocna.
1-0 z Azerbejdżanem i z 2-0 na 2-2 z Serbią
0
https://cdn.sanasport.cz/images/e_products/62/61863/1280x1280_752545-01_main.jpg
cudooo
2
Czeeeeechy stroooonk
1
W porównaniu do nas Czesi jak równy z równym potrafią powalczyć nawet z taką Belgią
1
Rozpocząłem sobie fma20, jaki klub polecacie na dobry początek? jaką ligę?
0
Konferencja Sousy i Krychy
1
To co? W środę z Anglikami powtórka z 73' i 2:0 dla nas :D
0
@Chakalaka pod prawie każdą dyskusją w której pochwalasz jednego z największych zdrajców tego narodu :)
0
@Senyer nie czepiaj się, pierwsza linijka ok
1
@norbi77 Świetny film, po obejrzeniu stwierdziłem, że mała przerwa i trzeba oglądnąć jeszcze raz. Szkoda, że u nas takie filmy nie powstają :/
6
Dembélé jest fanem Leeds United i ogląda wszystkie ich mecze
T-shirt Zawodnik Barçy chciał koszulki Bamford i Phillips i poprosił o nie przez Meslier
1
Paulo Sousa: wahadłowi muszą robić dużo więcej pod polem karnym rywala. Zwłaszcza "Szymi", który ma wielki talent i stać go na dużo więcej. To samo z Recą, który w pierwszej połowie był bardzo nerwowy. Musi więcej w siebie wierzyć i więcej od siebie wymagać.
0
@Chakalaka Argumenty też zostały Ci już przedstawione
0
Komentarz usunięty
1
Sousa już mi się bardzo podoba. Jest optymistyczny, widzi w naszych potencjał i ma głód wygrywania z każdym, którym chce zarazić kadrę. Potrafi także lekko skrytykować Modera i Rece i powiedzieć co mu się w meczu po naszej stronie nie podobało.
2
@FC1899Barca Może ogarnie naszą kadrę :) Dajmy mu czas
2
@Fabik87 Turbogrosik? :O
0
@Chakalaka "polskość to nienormalność" - twój idol
2
@Majkel34 Cześć i chwała bohaterom!
1
@GeneralXavi Wreszcie ktoś to powiedział!
0
@msmsms W końcu Węgrzy z dalekiej Azji przybyli :D
0
Jóźwiak to diament
3
Bramka Lewego cudo.
Marsz, marsz Lewandowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za twoim przewodem,
Złączym się z narodem.
13
Gdybym był Węgrem wk bym się ostro
1
Węgrzy się bardziej sfrajerzyli
6
Ja tam z nich dumny jestem, 2 razy Comeback w wykonaniu Polaków XD
0
Błagam dowiezmy remis