0

@tristan87 Czy on właśnie rzucił w ziemię opaskę kapitańską?

2

Potężny Luksemburg rozmasakrowuje Irlandię xD

0

@damiano996 a ty jesteś głupi :)

1

Niezła ta Portugalia z Kriszczano, taka nie za mocna.
1-0 z Azerbejdżanem i z 2-0 na 2-2 z Serbią

2

Czeeeeechy stroooonk

1

W porównaniu do nas Czesi jak równy z równym potrafią powalczyć nawet z taką Belgią

1

Rozpocząłem sobie fma20, jaki klub polecacie na dobry początek? jaką ligę?

0


Konferencja Sousy i Krychy

1

To co? W środę z Anglikami powtórka z 73' i 2:0 dla nas :D

0

@Chakalaka pod prawie każdą dyskusją w której pochwalasz jednego z największych zdrajców tego narodu :)

0

@Senyer nie czepiaj się, pierwsza linijka ok

1

@norbi77 Świetny film, po obejrzeniu stwierdziłem, że mała przerwa i trzeba oglądnąć jeszcze raz. Szkoda, że u nas takie filmy nie powstają :/

6

Dembélé jest fanem Leeds United i ogląda wszystkie ich mecze
T-shirt Zawodnik Barçy chciał koszulki Bamford i Phillips i poprosił o nie przez Meslier


1

Paulo Sousa: wahadłowi muszą robić dużo więcej pod polem karnym rywala. Zwłaszcza "Szymi", który ma wielki talent i stać go na dużo więcej. To samo z Recą, który w pierwszej połowie był bardzo nerwowy. Musi więcej w siebie wierzyć i więcej od siebie wymagać.

0

@Chakalaka Argumenty też zostały Ci już przedstawione

0

Komentarz usunięty

1

Sousa już mi się bardzo podoba. Jest optymistyczny, widzi w naszych potencjał i ma głód wygrywania z każdym, którym chce zarazić kadrę. Potrafi także lekko skrytykować Modera i Rece i powiedzieć co mu się w meczu po naszej stronie nie podobało.

2

@FC1899Barca Może ogarnie naszą kadrę :) Dajmy mu czas

2

@Fabik87 Turbogrosik? :O

0

@Chakalaka "polskość to nienormalność" - twój idol

2

@Majkel34 Cześć i chwała bohaterom!

1

@GeneralXavi Wreszcie ktoś to powiedział!

0

@msmsms W końcu Węgrzy z dalekiej Azji przybyli :D

0

Jóźwiak to diament

3

Bramka Lewego cudo.

Marsz, marsz Lewandowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za twoim przewodem,
Złączym się z narodem.

13

Gdybym był Węgrem wk bym się ostro

1

Węgrzy się bardziej sfrajerzyli

6

Ja tam z nich dumny jestem, 2 razy Comeback w wykonaniu Polaków XD

0

Błagam dowiezmy remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?