0

@PershingFanatykLMFCB Konfederacji? To oni chcą zaprzestać bezsensownych lockdown'ów i uwolnić gospodarkę

2

@tomek8756 Zandberg to debil

2


Super atmosferę mamy w kadrze :)

2

@FC1899Barca Osom!

0

@lucas/catalan bo jest ładna, patrząc na imię i nazwisko, raczej nie jest czystą niemką.

3

@CatalanDream postępowy świat według lewicy...

0

Niech nasza husaria pokaże dziś skrzydła :D

1

Czechy 6-1 Estonia (dopiero 64 minuta)
gwałcą ich aż miło :D

0

@Kubix93 meh :(((

0

Dzisiaj przypadkiem nie gra Leo i Luisito?

0

@michal26 Super :)

0

Nie kumam siatkówki, w sensie, że Zaksa zagra w siatkówkowym finale LM? :D

1

Przed jutrzejszym meczem obejrzałem sobie skrót Polska 4:0 Izrael i 5:1 Finlandia i aż mi się tak cieplutku na serduszku zrobiło :D

2

@arasz1819 Ale fani Juve muszą być wqur.... :D

0

Brawo Turcja, krótko z tulipanami

0

@Derean Do Barcy go

0

@Dertinho tnie mi ://

0

Ma ktoś stream do Turcja-Holandia?

0

@lucas/catalan Widać, że niemka ma ewidentnie polskie lub ruskie pochodzenie :p

2

Ale że Turcja 3:0 z Holandią? :D Osmanie w gazie

0

Ma ktoś linka do meczu Turcji? Poproszę :)

1

1

@Batman12 Niestety, sam nie miałem na jego temat dobrej opinii póki szerzej nie zainteresowałem się sprawą :P
Gdyby się nie zgodził i został za to np zabity z pewnością byłby lepiej znany i uważany za wielkiego bohatera, cóż, wybrał życie i tak pewnie postąpiłby każdy z nas.

0

@wroclawianin89 no ja piłkę reprezentacyjną kocham za wszystko i za ten klimat :)

84

@PrinceDamon Ale po co to ogłaszać? To że wcześniej Barca tego nie ogłosiła oznaczało że była klubem homofobicznym lub rasistowskim?
Wszędzie dziś wpycha się tolerancję i tyle.

43

@PrinceDamon No bo po co? :P

1

Dziś rozpoczynają się eliminacje na mś. Mmmmm piłka reprezentacyjna :D

5

@barcelonaLM Wina Tuska

0

@FC1899Barca Kiedy myslę o typowym Holendrze widzę jego

11

@elmayakos odpowiedział


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?