Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PershingFanatykLMFCB Konfederacji? To oni chcą zaprzestać bezsensownych lockdown'ów i uwolnić gospodarkę
2
@tomek8756 Zandberg to debil
2
Super atmosferę mamy w kadrze :)
2
@FC1899Barca Osom!
0
@lucas/catalan bo jest ładna, patrząc na imię i nazwisko, raczej nie jest czystą niemką.
3
@CatalanDream postępowy świat według lewicy...
0
Niech nasza husaria pokaże dziś skrzydła :D
1
Czechy 6-1 Estonia (dopiero 64 minuta)
gwałcą ich aż miło :D
0
@Kubix93 meh :(((
0
Dzisiaj przypadkiem nie gra Leo i Luisito?
0
@michal26 Super :)
0
Nie kumam siatkówki, w sensie, że Zaksa zagra w siatkówkowym finale LM? :D
1
Przed jutrzejszym meczem obejrzałem sobie skrót Polska 4:0 Izrael i 5:1 Finlandia i aż mi się tak cieplutku na serduszku zrobiło :D
2
@arasz1819 Ale fani Juve muszą być wqur.... :D
0
Brawo Turcja, krótko z tulipanami
0
@Derean Do Barcy go
0
@Dertinho tnie mi ://
0
Ma ktoś stream do Turcja-Holandia?
0
@lucas/catalan Widać, że niemka ma ewidentnie polskie lub ruskie pochodzenie :p
2
Ale że Turcja 3:0 z Holandią? :D Osmanie w gazie
0
Ma ktoś linka do meczu Turcji? Poproszę :)
1
@wroclawianin89 nie XD
1
@Batman12 Niestety, sam nie miałem na jego temat dobrej opinii póki szerzej nie zainteresowałem się sprawą :P
Gdyby się nie zgodził i został za to np zabity z pewnością byłby lepiej znany i uważany za wielkiego bohatera, cóż, wybrał życie i tak pewnie postąpiłby każdy z nas.
0
@wroclawianin89 no ja piłkę reprezentacyjną kocham za wszystko i za ten klimat :)
84
@PrinceDamon Ale po co to ogłaszać? To że wcześniej Barca tego nie ogłosiła oznaczało że była klubem homofobicznym lub rasistowskim?
Wszędzie dziś wpycha się tolerancję i tyle.
43
@PrinceDamon No bo po co? :P
1
Dziś rozpoczynają się eliminacje na mś. Mmmmm piłka reprezentacyjna :D
5
@barcelonaLM Wina Tuska
0
@FC1899Barca Kiedy myslę o typowym Holendrze widzę jego
11
@elmayakos odpowiedział