2

Ehhh mimo wszystko strzeliliśmy te dwie bramki

0

Taka z dupy bramka.......

0

@Bobo25 Ta... ;)

0

Dałbym wszystko żeby strzelili 3

3

To najlepsze zamknięcie komuś mordy jakie widziałem od dawna XD

0

Polsko, przepraszam, że zwątpiłem...

26


kiedyś to było

1

Koeman miał chociaż czas a Sousa za nim coś z chłopakami zrobi...

0

@cinero1996 dokładnie, tyle, że my nie mamy tyle czasu co Koeman, eliminacje są teraz a za niedługo Euro :/

0

Sousa weź ich tam opierd....

2

Deyna się w grobie przewraca :/

4

To nieźle będzie na euro :)

0

2016 minął, będzie posucha kilka lub kilkanaście lat

1

To wszystko przez Sousę, chłopakom się pomieszało w głowach od mówienia po angielsku

0

@socha kiedy się pruł?

0

Nie zrozumiem czemu naszym się tak nie chce i spokojnie biegają prsegrywając...

0

Wuja mógł zostać

0

Węgrzy cisną a nasi jakby nie weszli na boisko

1

@tomek8756 0:3? XD 0:3 To wklepią nam Węgrzy

0

Za takie pieniądze jakie oni mają każdy z nas by tutaj zap........

0

Co będzie z Anglią.....

0

Zajebiście......

1

@MesQueUnClub96 Oby oby

5

POLSKA GUROM! NIECH ŻYJE NASZA UKOCHANA OJCZYZNA, DAWAĆ CHŁOPCY!
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

1

123!
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

1

@rademenes chyba dlatego cisną Węgrzy z niego bekę, przynajmniej z tego co widzę w komentarzach :D

0

@lukaszbrk A ja stawiam 3:0 dla nas

0

@amanter wiekowy facet

4

https://x.com/beikta23378699/status/1375118335243915267
Jak ktoś dobrze ujął poniżej, jeszcze ich boli ten Sobieski :D

0

Braithwaite z brameczką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?