Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ehhh mimo wszystko strzeliliśmy te dwie bramki
0
Taka z dupy bramka.......
0
@Bobo25 Ta... ;)
0
Dałbym wszystko żeby strzelili 3
3
To najlepsze zamknięcie komuś mordy jakie widziałem od dawna XD
0
Polsko, przepraszam, że zwątpiłem...
26
kiedyś to było
1
Koeman miał chociaż czas a Sousa za nim coś z chłopakami zrobi...
0
@cinero1996 dokładnie, tyle, że my nie mamy tyle czasu co Koeman, eliminacje są teraz a za niedługo Euro :/
0
Sousa weź ich tam opierd....
2
Deyna się w grobie przewraca :/
4
To nieźle będzie na euro :)
0
2016 minął, będzie posucha kilka lub kilkanaście lat
1
To wszystko przez Sousę, chłopakom się pomieszało w głowach od mówienia po angielsku
0
@socha kiedy się pruł?
0
Nie zrozumiem czemu naszym się tak nie chce i spokojnie biegają prsegrywając...
0
Wuja mógł zostać
0
Węgrzy cisną a nasi jakby nie weszli na boisko
1
@tomek8756 0:3? XD 0:3 To wklepią nam Węgrzy
0
Za takie pieniądze jakie oni mają każdy z nas by tutaj zap........
0
Co będzie z Anglią.....
0
Zajebiście......
1
@MesQueUnClub96 Oby oby
5
POLSKA GUROM! NIECH ŻYJE NASZA UKOCHANA OJCZYZNA, DAWAĆ CHŁOPCY!
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
1
123!
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
1
@rademenes chyba dlatego cisną Węgrzy z niego bekę, przynajmniej z tego co widzę w komentarzach :D
0
@lukaszbrk A ja stawiam 3:0 dla nas
0
@amanter wiekowy facet
4
https://x.com/beikta23378699/status/1375118335243915267
Jak ktoś dobrze ujął poniżej, jeszcze ich boli ten Sobieski :D
0
Braithwaite z brameczką