Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po mordzie mu prawie korkami przejechał ale dla białych nie ma faulu haha
0
Zawiesić tego gnoja
1
10 minut powinni doliczyć za tą pielgrzymkę do sędziego graczy Valladolid
1
Alba po kadrze i świetnych występach musi odetchnąć ;)
0
Gra ciałem staje się faulem
5
spokojnie, remis daje nam miejsce nad Realem ;)
0
to sie zemści......
0
Leo, przymierz jak z Liverpoolem
0
Brajtłajt ratuj
1
to niezłe mistrzostwo
1
jak my tego nie wygramy to sie zaszczele *.*
2
XDDDDDDDDDDDDDDD
2
Jak to było? :D "Polska gówno gra, nie mogę się doczekać gry naszej Barcy"
2
Chłopakom pod nos podstawić 3pkt i by nie wzięli
5
@Hanok Ale Antonella ma warunki :o
2
Na notatniku już lecą głosy jak to oni nas nie sklepią XDDD
0
nie sfrajerzmy się pod koniec sezonu :/
1
@Chaoss *i będzie się tańczyć
0
Krawczyk nie żyje :(((
Nawet wygrana 40:0 nie sprawi, że będę dziś zadowolony, czemu akurat on :((
0
@ksawizimens spadaj na notatnik trollu
0
@Chakalaka Fstszonsajonce
64
Lewica się sama podsumowała
2
@dv7wisnia Ok.
20
12
@BarcaInfo oklaski za 3...2...1... :D
1
@Kgorecki2500 Człowiek, który jest gotowy do zamachów na własnych obywateli (Putin) bez wątpienia jest zbrodniarzem.
1
A tak w ogóle to, że dotąd nie otrzymaliśmy od niemców reparacji jest chyba największą dziejową niesprawiedliwością w historii świata.
1
@FC1899Barca I wojna światowa kompletnie zmasakrowała te ziemie, z jednej strony dobrze, że już nie sięgamy na wschód a z drugiej pozostawiliśmy tam cząstkę duszy :/
"Łącznie, według szacunków sporządzonych już po ustaniu konfliktu i po wojnie polsko-bolszewickiej, na obszarze, który wszedł w skład II Rzeczpospolitej zniszczono 500 tysięcy budynków mieszkalnych, 1,2 miliona zabudowań gospodarczych, 2000 budynków publicznych, 2000 świątyń różnych wyznań oraz 6500 szkół.
W efekcie około 800 tysięcy rodzin (czyli pięć milionów ludzi!) straciło dorobek swojego życia." Nie dziwi, że taki artykuł wyszedł spod skrzydeł onetu.
49
Co się dzieje z tym krajem :(
Ja rozumiem, że JP2 nie był w 100% pozytywną postacią ale serce boli jak na twitterze nastolatki wyzywają go od zbrodniarza a starsi jeszcze przyklaskują...
2
@Chakalaka https://www.facebook.com/1331903493582685/posts/3465691420203871/