Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spieprzyliśmy bo gramy lepiej, wyszła im JEDNA AKCJA
1
nadrobimy spokojnie
0
Remis nam daje 1 miejsce, ez :D
0
Szybciej muchachos, szybciej
0
nie straciliśmy jeszcze bramki, jest dobrze :D
1
@Barca_Big_Moment oby na Realu :)
0
ma ktoś link do meczu bez reklam jak na strims.world?
0
VISCA EL BAARCAAA! VISCA EL CATALUNYA!
0
8
70% atmosfery meczu jak nie więcej zepsuje ten orlik
1
coraz bliżej święta, coraz bliżej święta kolana poczęta...2x piłkarskie ;)
1
@SuperPatsonFCB fajny ten twój dziadek ;D
0
Słucham sobie muzyki a tu "We are The champions". Nie wierzę w przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@GeraltzKatalonii o kurdebele ale cudo
0
Real śmierdzi :P
0
@Suzu oczywiście, nie mówię że jak przegramy to nadal będzie ok, chce byśmy wygrali :)
1
@Barca1992 jest ok ;)
0
W sumie porażka sprawiłaby, że Real ucieknąłby nam na tylko jeden punkt. Myślę, że klasyk niewiele zmieni i do końca każda z ekip top3 może się jeszcze wypier... ze słabszymi
0
@Joe_Pesci *być może
0
Real będący niedawno w wielkim kryzysie nadal potrafi walczyć o mistrzostwo i byv może dojść do finału LM :/
0
@BarcaInfo 2-1 dla nas
1
Fajnie, że na stronie nie panuje hurraoptymizm jak to byśmy ich roznieśli, śniło mi się wczoraj 3:3 do przerwy, oby tak samo wspaniałe widowisko było dzisiaj :)
0
@ziomal62 nie przesadzaj
4
@Chakalaka ale to ty dzwonisz
48
@busquets5 Fcbarca.com > jakakolwiek inna strona o klubie piłkarskim w Polsce.
40
@leonek160 trzymaj się, zdrowia dla mamy!
0
OHO Piechota wróg publiczny nr 1
22
Nowy Alba w rodzince :D
0
@isnogood Co on ma z tym cieniem?
36
Antoine Griezmann po raz trzeci został dziś ojcem.
Ciekawostka:
Mia Griezmann (ur. w 2016) i syn Amaro (ur. w 2019) również obchodzą dzisiaj urodziny