0

spieprzyliśmy bo gramy lepiej, wyszła im JEDNA AKCJA

1

nadrobimy spokojnie

0

Remis nam daje 1 miejsce, ez :D

0

Szybciej muchachos, szybciej

0

nie straciliśmy jeszcze bramki, jest dobrze :D

1

@Barca_Big_Moment oby na Realu :)

0

ma ktoś link do meczu bez reklam jak na strims.world?

0

VISCA EL BAARCAAA! VISCA EL CATALUNYA!

0

trzymajcie

8

70% atmosfery meczu jak nie więcej zepsuje ten orlik

1

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta kolana poczęta...2x piłkarskie ;)

1

@SuperPatsonFCB fajny ten twój dziadek ;D

0

Słucham sobie muzyki a tu "We are The champions". Nie wierzę w przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@GeraltzKatalonii o kurdebele ale cudo

0

Real śmierdzi :P

0

@Suzu oczywiście, nie mówię że jak przegramy to nadal będzie ok, chce byśmy wygrali :)

1

@Barca1992 jest ok ;)

0

W sumie porażka sprawiłaby, że Real ucieknąłby nam na tylko jeden punkt. Myślę, że klasyk niewiele zmieni i do końca każda z ekip top3 może się jeszcze wypier... ze słabszymi

0

@Joe_Pesci *być może

0

Real będący niedawno w wielkim kryzysie nadal potrafi walczyć o mistrzostwo i byv może dojść do finału LM :/

0

@BarcaInfo 2-1 dla nas

1

Fajnie, że na stronie nie panuje hurraoptymizm jak to byśmy ich roznieśli, śniło mi się wczoraj 3:3 do przerwy, oby tak samo wspaniałe widowisko było dzisiaj :)

0

@ziomal62 nie przesadzaj

4

@Chakalaka ale to ty dzwonisz

48

@busquets5 Fcbarca.com > jakakolwiek inna strona o klubie piłkarskim w Polsce.

40

@leonek160 trzymaj się, zdrowia dla mamy!

0

OHO Piechota wróg publiczny nr 1

22


Nowy Alba w rodzince :D

0

@isnogood Co on ma z tym cieniem?

36

Antoine Griezmann po raz trzeci został dziś ojcem.


Ciekawostka:

Mia Griezmann (ur. w 2016) i syn Amaro (ur. w 2019) również obchodzą dzisiaj urodziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?