Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niedzielski? TOP
0
@Szreko ale to, że całun to autentyk akurat potwierdziło już wielu naukowców
1
@th@les szach mat ateiści (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
2
"Kornwalia: Polak padł ofiarą rasistowskiego ataku uzbrojonego Brytyjczyka
Polak ofiarą rasistowskiego ataku. Na naszego rodaka rzucił się Brytyjczyk atakując go młotkiem i miotając kseonfobicznymi wyzwiskami."
Coooo, przecież rasizm jest tylko w jedną stronę :O
0
jak gra teraz liverpool? chodzi o początek II połowy.
0
Hahahah liverpool dzisiaj ssie realowi z wielką zawziętością :)
0
niech rozpieprzą liverpool pompując balonik a my rozpieprzmy ich w sobotę
0
ale się zesrali potężnie
2
Najbardziej boli, że mamy dużo większy potencjał a ostatnio była taka kaszana
0
@DonMatteo901 wygląda jak stadion beniaminka
0
Jak nasi zagrają jak z Valladolid to real nas zabiega na śmierć
0
Może na Anfield by coś cisnęli a tak...
5
@skakun95 Bo mecz życia zawsze trzeba zagrać przeciw nam
0
Przez chwilę na streamie miałem zamazany obraz i w miejscu liverpoolu widziałem (lub bardziej chciałem zobaczyć) dwójkę, już myślałem :D
0
Vamooooos Liverpooooool
1
@zadafcb szkoda, że NFL w Polsce nie jest tak popularne
1
@TheNekro94 Nazwijcie mnie ruskim trollem ale silna Ukraina jest dla Polski bardzo niebezpieczna i lepiej byłoby się jakoś wzmocnić kosztem Ukrainy :P
2
@LuisSalvano dokładnie tak, pomijając to w jaki sposób Chauvin przyczynił się do jego śmierci to zmarł zwykły bandzior i ćpun, żadna strata dla społeczeństwa.
21
Aktywsitka blm: "Jeśli Chauvin nie zostanie skazany, budynki staną w ogniu ''
Ci ludzie byli nominowani do POKOJOWEJ nagrody nobla XD
3
@Wossi61FCB po luja te wycieczki po kontynencie, jakby jednego państwa nie można było wybrać...
0
Czekajcie, oni chwalą Moratę???
4
@DonMatteo901 kreują się na najbardziej tolerancyjnych przez to co było 82 lata temu, proste ;)
3
ale Kowal pieprzy...matko jedyna
2
Cyk na fioletową się pokłócić :D
1
popatrzcie na notatnik jak biali się zesrali :)
1
Widać było tą dziką radość :DDD
1
In Dembele we trust!
0
Ale drą japyyy :D Dzika radość, brawo!!!
1
@AmigoBlancos ale Valladolid muruje, masakra
1
umacniamy się na 2 miejscu :D