Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Mats złoty człowiek, zrobił sobie z fanami Q&A, może jakiemuś Ramblowiczowi odpowie :P
1
@tomek8756 też, oglądając go ciągle przez internet masz myśli, że może ten kosmita jednak nie istnieje :P
3
Na prawo i lewo słychać głosy prześcieradeł, że po Messim Barca upadnie na łeb na szyję, też macie przeczucie, że będzie odwrotnie? Szczególnie z całym potencjałem jaki na przyszłe lata wnieść może nasza młodzież, nie mówię, że Barca będzie grać lepiej bez niego ale myślę, że nie będzie tak źle. Nie zdziwię się jak po jego odejściu nadal będziemy normalnie wygrywać mistrzostwo Hiszpanii czy PK.
0
@marcin000019 trochę zaatakował Pana Janusza ale ten się łatwo broni, teraz rozmawiają o historii Polski, więc jest ciekawie. W ogóle Macierewicza miało nie być bo "miał problemy techniczne".
0
Jak komuś się nudzi to na yt na kanale Mypolitics jest ciekawa debata Korwin vs Macierewicz :D
1
@MesQueUnClub96 Latałem po domu jak debil po bramce Leo przeciw Liverpool'owi z wolnego
0
@Avernand ładne oba
0
@PrinceDamon chyba w USA, jak słychać o jakiejś strzelaninie szczególnie w szkole to prawie zawsze chodzi o USA :P
2
@Batman12 Fajnie, że mamy rodaka w tabeli
2
Nie mogłem oglądać wczoraj meczu ale jak dziś wstałem to banan od ucha do ucha :D
1
@hayek Potknąć się może każdy, ale 3 razy pod rząd? :p
5
@amanter Trump nie musiał pokazowo biegnąć na stanowisko by przemówić, żeby inni zobaczyli, że jeszcze żyje jak Biden :D
1
@derlysy1979 awarię mają, tak jak Messenger i Instagram
5
I wraz z nim u steru upada Ameryka :P
0
@marcin62 Chyba chodzi o to, że Bayern nadal bez Lewego może sobie świetnie poradzić a reprezentacja bez niego już nie
3
@draxidox Genialne :D
0
@AmigoBlancos to może pójdź im to wytłumaczyć na waszą stronę :)
11
Komentarz usunięty
0
@JohnnyBarca Znając ich szczęście będzie Porto.
1
Chciałbym, żeby Real trafił na Bayern
1
@Ciule123 Świetna wiadomość
4
@Azi wszystko się zgadza oprócz "własny naród", nie tytułujmy Polakiem tego, który powiedział, że polskość to nienormalność.....
5
@Chakalaka Sory ale potrafisz może coś poza prowokacją? Chyba, że fakt, że twoje wpisy zawsze lądują w gorących dyskusjach i wywołują kłótnie cię cieszy.
2
@FC1899Barca nie doceniamy tego, że na własnych oczach widzimy najlepszego polskiego piłkarza w historii.
1
@CatalanDream dokładnie
5
@macio_944 wybuchnę z tej słodyczy :D
6
@BarcaInfo Teraz to napewno zostanie
0
@lukaszmatusiewicz Wygrać może nie wygramy ale zajść daleko możemy, wszystko jest jednak możliwe ;)
1
@xBoMBoWiECx Ja już wolę żeby zajął 3 miejsce na Copa niż jakby znowu miałby patrzeć na srebro :P
0
szacun Juan!