1

@SuperPatsonFCB wróć do serii o Ekstraklasie mistrzu :P

0

@marcin62 zakaz krótkich spodenek w szkołach to wielka niesprawiedliwość i .urestwo

2

@Grzbiet Zapewne ;)

0

@Gosciuu Co 4 Podlasianin ma szlacheckie korzenie. Wgl źle to trochę ująłem :P

25

Genealogia
- Możemy dość precyzyjnie powiedzieć że dla 92-95% Polaków można by było odnaleźć połączenie z polskimi królami, i w nieco mniejszym stopniu dla różnych innych dynastii
europejskich.
- Mickiewicz, Kościuszko i Traugutt są spokrewnieni.
- Mimo, że każdy Polak (z racji ogromnej ilości przodków) ma szlacheckie pochodzenie to na Podlasiu jest to aż co 4 osoba.
- Najprawdopodobniej w Joe Bidenie płynie piastowska krew, jest on potomkiem jednego z Piastów Cieszyńskich - Przemysła I Noszaka, księcia cieszyńskiego, siewierskiego i bytomskiego. Trump to zaś potomek Jadwigi Żagańskiej, żony Kazimierza Wielkiego. Czyli obaj są Piastami, wywodzą się od Mieszka i są spokrewnieni :D No i najlepsze, nie to nie jest bait

0

@dzefrej234 Dzięki!

0

@marcin000019 Myślę, że Pogoń ostatnio zagrała bardzo ładny mecz jak na polski klub i jestem w stanie go obejrzeć dla samego faktu, że pojawić może się Podolski :)

0

Będę meeeeeeeega wdzięczny jeśli ktoś podsunie dobrą stronę ze streamami gdzie obejrze Pogoń-Górnik, nie działa mi strimsworld :((

1

@domisiek114 południu blisko Słowacji

3

Wy jakieś burze przeżywacie a u mnie na południu cicho jak makiem zasiał, może cisza przed burzą ;)

0

@DaPidejpi Tak to każdy by chyba chciał

0

@IbrahimAfellay Romelu Lukaku

14

Doping Legii lepszy niż na CN

1

Wiecie, że wleciał nowy odcinek naszej ulubionej komedii? "Taśmy Florentino cz.4: „Del Bosque to nie jest trener, nie zna się na niczym” :D
Zachęcam poczytać: https://www.realmadryt.pl/news/105110-tasmy-florentino-cz-4-del-bosque-to-nie-jest-trener-nie-zna-sie-na-niczym

0

@masq serio? Może ten z dzisiaj :D
XDD

0

@bbartekfcb jakby to jeszcze przetłumaczone okej to bym się pośmiał ale te przetłumaczone taśmy na polski brzmią jakby Floro był po ostrej libacji

14

A niektórzy dalej nie rozumieją, że pozbycie się mega kosztów utrzymywania Griezmanna nie tylko pomoże dychnąć finansowo klubowi ale i zakontraktowaniu Messiego..

4

@don'T.R.I.P.e Boje się, że mnie też zaraz obrazi :(

1

Ktoś napisał mi, że nasza sytuacja się diametralnie różni bo real nie ma problemów z finansami tylko taśmami, i, że to przy tym nie problem ale wyobraźcie sobie co będzie jeśli na tych taśmach wleci krytyka obecnych zawodników i Ancelottiego, może Perez poleci swoim słynnym "jest debilem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AlicjaFCB Tyle, że Alves czy Messi mają na LR i fanów wywalone, krytyka od fanów jest czymś z czym należy żyć a jak wychodzą taśmy gdzie ostro o tobie mówi prezes to robi się nieciekawie

1

Perez zbeształ największe gwiazdy ostatnich lat jak CR czy Raul a to dopiero 3 część :)

2

@AmigoBlancos Perez się nie pieści, chyba wszystkich tam obsmarował

2

@Kgorecki2500 Jeszcze na swoich rodakach tylko dlatego, że mieli inne poglądy, inne zdanie o rewolucji... A liczba ofiar najczęściej waha się 300 tys., 600 to przyjęty maks

3

Dzisiejszego dnia 1792 miał miejsce "chwalebny szturm na Bastylie" dokonany przez lud paryski. Bastylię broniła grupka Szwajcarów i inwalidów wojennych pod wodzą de Launaya. Ten, mimo, że mógł otworzyć ogień lub długo się bronić zdecydował się podjąć rokowania i tonować nastroje, w zamian odcięto mu głowę, zabito trzech oficerów, dwóch inwalidów a trzeciemu odcięto rękę i to tylko po to by okazało się, że w Bastylii nie ma uciśnionych więźniów politycznych a czterech fałszerzy, hrabia sądzony o kazirodztwo i dwóch obłąkańców..... Pod gilotyną ścięto ponad 40 tys. ludzi, często niewinnych bo wystarczyło oskarżyć nielubianego sąsiada o tendencje kontrrewolucyjne aby trafił pod szafot. O rewolucji nawet myśleć nie wolno było źle. W tym czasie w południowej Francji, w Wandei wybuchło chłopskie powstanie antyrewolucyjne, chłopi za hasło obrali sobie słowa "Bóg i Król" ale mimo początkowych sukcesów nie byli w stanie wygrać z zawodową armią. I tu zaczyna się rzeź. W odwecie w Wandei zabito aż 300-600 tys. rodaków, zdzierano do naga mężczyzn i kobiety a następnie topiono lub kłuto bagnetami dzieci.. To właśnie ta rewolucja była inspiracją dla komunistów i Lenina, który powiadał: "Musimy eksterminować Kozaków. To nasza Wandea". Mimo tego Francja dziś znów hucznie obchodzić będzie tą rzeź ku radości lewicy.

16

@elo1600 Po twoim sposobie pisania widać, że masz multi i jesteś Czaką

40

@Worny Piket zawsze lubiał orać Madryciarzy

0

@NaFazieHitman Aż sprawdziłem czy pewien użytkownik przestał już mieć bana, żeby zobaczyć czy o to ci chodzi XDD
Edit: Nadal ma

1

@Ojciec5tkidzieci O kurde, to dopiero ciekawostka :)
Już wiesz, że kiedyś zarządzał tu czarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NaFazieHitman Janusz pięknie zaorał i zasiał

0

@John_Doe Szanuje Johnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?